Přejít na obsah

FOTBAL


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

Vole fakt, čuměl jsem jako kokot, za prve dva dny po zápase bych asi i trénoval a za druhé do psí prdele, kde hraju další utkání by vědět měl taky....koukal na to v mobilu, má iPhone. Říká hmm máte pravdu v sobotu 18:30 jedeme, pak jedeme do Plzně to bude taky za 0b. Říkám mu, tam by vám to mohli ze staré známosti pustit ne a jeho manželka.... Šádek, ten určitě. 🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to mám standardně jako každý víkend.... Zlín mě jako vždy, furt, stále, nonstop sere. Sparta, Slávie i Plzeň potěšila. 🤣

jooo a když jsem včera viděl v té cca 75min za stavu 1:0 pro Zlín jak to kopyto kozák běží sám na brankáře a nedal to, tak si říkám, je to v pitchi, to bude 1:1 a aj bylo.

Upraveno uživatelem guzmic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, Gustaf napsal:

No na tenhle fotbalovej víkend jsem zvědavěj....v Edenu bez mříží 😁

Ono jednou se nejspíš nic nestane (ikdyž kdo ví), když se na to všichni budou zaměřovat, bude se o tom hodně mluvit a tak. Ale myslím, že dlouhodobě to zatím v Česku fungovat nebude. Pokud by to bylo na všech stadionech a pro všechny zápasy, dříve nebo později přijde průser. Dokud se z kotlů nepodaří dostat ty největší bezmozky, tak je to unáhlené. Byť teda chápu že Tvrdík chce ukázat, jak moc už je české fotbalové prostředí vyspělé. Přál bych mu to, ale myslím, že je moc velký optimista.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle mu bohužel nevyjde. Ty vylízany paka jsou v každém kotli. Dokud to tady nebude fungovat jako v Anglii (uděláš průser, už se na fotbal nepodivas a v době zápasu budeš na policejní stanici), tak imho bez šance. Hlavně, ze všude jsou nejmodernější kamerový systémy, přijde mi, že k prdu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...