Přejít na obsah

FOTBAL


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

před 8 minutami, guzmic napsal:

A teď si představ, že by tu pentli písknul Slavii, to by jsi měl stejný názor, jak je to nespravedlivé?

Ale to se nestalo. Slavii v cele sezóně nepiskli 4 penalty v nastaveni, kdy vzdy slo o body.

Nicméně pokud Spartafans jsou s tím v pohode a nepřijde jim to ani trochu divne, tak gratuluju k titulu 🙂 

Upraveno uživatelem Frantik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, Frantik napsal:

Ale to se nestalo. Slavii v cele sezóně nepiskli 4 penalty v nastaveni, kdy vzdy slo o body.

Nicméně pokud Spartafans jsou s tím v pohode a nepřijde jim to ani trochu divne, tak gratuluju k titulu 🙂 

Chybu bych hledal v prohraných venkovních zápasech u Slávie, pak by vám nějaké penalty u zadku, ale to nechcete moc slyšet. Lepší je hodit vinu na rozhodčí, než na šmatlavé hvězdy, co venku neporazitelný outsidera.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Franto, znovu, a ty to vis. Nejsem spartan. Ale precti si par rozhovoru s Trpisovskym. Sam uznava, ze to byla chyba.

Tohle je proste fotbal. Je az neuveritelne, ze Slavka z drzeni mice 83/17% vytezi dokonce o jednu strelu na branku mene nez souper.

Vcera neprohrali tou penaltou.
A jak jsem rikal - plichta by tomu slusela opravdu vice. Jednak za vyvoj v zapase, druhak pro udrzeni napeti do konce ligy!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja neříkám ze to nebyla chyba. Co muže Trpis jiného rict, je to slusnak a kritika rozhodčích se nenosi. A ja nemám problém, ze nemame titul, loni taky nebyl, Plzeň byla lepší. A prohráli jsme to jinde, taky jasný. Ale me jde o ten hnus s penaltama v prodlouzeni, protože to je smrad až sem 🙂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 minutami, Gustaf napsal:

Njn, vždycky se nastavuje kolik je potřeba, aby k nějaké takové situaci došlo a byla ta 100% penalticka :D

Od Plzeňáka to slyším moc rád, Vy máte největší zkušenosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera mi málem prdla cévka, ale přežil jsem. Kurna, jde jen o fotbal, tak se nebudu rozčilovat. Trpis to prokoucoval jinde než včera na Letny. Ale dvě sezóny za sebou, s tímhle mancaftem ? No nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, 14titi napsal:

Přitom se Zdenda tak snaží...:-)

img_1_1684135194951.jpg

Zápas jsem bohužel neviděl, dle online přenosu, Zlínu v 75 min nepísknuli penaltu a 90 min odvolají branku, šlo jim o vše, tak Grygera vytekl. Dělat to nemůže, ale lidsky to chápu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja teda tu sobotu kousu doted, ale prohrali jsme si to jinde (Teplice, Budejky, zakulisi). Hlavne skoda, ze by to pri remize aspon bylo napinave. Ja si teda myslim, ze Sparta Slovacko neda, ale stejne tak Slavia nevyhraje vsechno do konce souteze... 

Ale spravil jsem si chut splnenim velkeho snu, 75k divaku, atmosfera neskutecna... 

20230516_205650.jpg

Upraveno uživatelem uff
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...