Přejít na obsah

FOTBAL


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

V 29. 5. 2023 v 10:33, guzmic napsal:

Vyškov, Zlín vyřadil v poháru, mají tam slušné hráče, ale věřím že to dají.

Tak záchranu máte, ale Vrbu a Grygeru bych poslal o dům dál. Dneska se na to nedalo koukat. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 46 minutami, kuncák7 napsal:

Tak záchranu máte, ale Vrbu a Grygeru bych poslal o dům dál. Dneska se na to nedalo koukat. 

Já byl na Zlín-Vyškov ve čtvrtek osobně a taky to byla hrozná holomajzna. Naštěstí stál lístek jen 10 kaček, ale i to bylo za tu podívanou moc!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Maroshu, ale ono se na to opravdu nedalo vůbec koukat, to nebylo skoro ani divizní utkání. A co mě překvapilo nejvíc, bylo to z obou stran ( ona tam chyběla i snaha, o fotbalovosti se nedalo mluvit vůbec, ale to můžu psát o polovině a víc ligovejch zápasech ). Čekal jsem fakt víc, o dost víc. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to sledoval. To, že to bylo nekoukatelné vůbec nerozporuju.

Jen připomínám, že Zlín hrál tušku celou sezonu, hecli se v nástavbě, ale fotbalovost tam fakt nebyla.
Oni to Zlíňáci berou, jako velké vítězství, že se zachránili a jak se jim to vlastně povedlo je až na druhém místě. A že tam nebylo moc fotbalového umu? No, stačí si přečíst rozhovor s Vrbou. Ten se bije v prsa, jak to umí jen on...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasný, já to právě taky sledoval ( protože jsem si myslel, že aspoň ten Vyškov s těma afričanama něco ukáže ). A ta druhá baráž byla ještě nekoukatelnější - Příbram na to neměla a Pardubkám to bohatě stačilo. Hlavně mě asi nejvíc překvapilo to, že Příbram i Vyškov hráli tak, že vlastně postoupit nechtěj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, druhá liga u nás nemá žádnou kvalitu. Stačí se podívat, kdo z ní postoupil. Tým, který spoluvlastní město, bez silného sponzora.
Ten tady v okolí prostě není. Nekrituzuji, jen konstatuju. Fotbal se tu snažit dělat poctivě, najdou pár šikovných Afričanů  a žijou z jejich prodejů.
Ale to je na ligu málo, finance budou chybět.  Rok si ligu zahrají a půjdou zpět.

O Příbrami se není třeba moc rozepisovat. Mafián ztratil vliv, kámoš je namočený až po uši a je konečně mimo fotbal. Tam chybí prachy ještě více, stačilo poslouchat rozhovor s jejich nejlepším hráčem...První, co řekl, že jejich tráva je katastrofa a dlužných výplatách se zmínil opatrně taky.

Takže ten rozdíl mezí první a druhou ligou je obrovský. A ten hrací systém je nastavený úplně špatně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
V 27. 7. 2023 v 22:04, Gustaf napsal:

Ani mi nemluv....jdu si vyvrtat bulvy 

Dneska dobrej bod. 👌

Zlín ani komentář nepotřebuje, když mohli urvat bod, tak to posrali.

Příští zápas Slávie, takže 3 zápasy a krásná 0b

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...