Jump to content
Guest Ondra

FOTBAL

Recommended Posts

Tak je to doma, výhra 1-0 v Bolce, ale drelo to. Uff. 

A zítra ještě Sparta za 3b a hned se bude Slavii líp dýchat. :-)

Já se dnes zase akorát rozčílil, Zlín hraje půl zápasu přesilovku a stejně ani branku nedají...

před 10 hodinami, kuncák7 napsal:

😂. Zmer si teplotu před zitrkem 😋

Tak to nevyšlo,no :D

před 4 minutami, marosh napsal:

Pauza, nepauza furt stejně... Za pičuse.

Myslel jsem si, že nám pomůžete, ale jste marný. Bohužel. 

Njn stará dobrá Sparta...

Že já vůl, vždy doufám, že zase začnou hrát fotbal...

před 25 minutami, guzmic napsal:

Njn stará dobrá Sparta...

Že já vůl, vždy doufám, že zase začnou hrát fotbal...

No, když na Spartu stačí to, co předvádí  Štětina, tak to lepší nebude. No nic, budem si to muset uhrát doma. 

Ta Sparta bude průser větších rozměrů než jsme si asi mysleli... Malinko jsem favorizoval Plzínku, ale místy byl ten rozdíl docela markantní... Kotalovi se dneska dobře spát nebude... 

Mírně trapný předělání Homolkových:

- Ježíš Ludvo, ty si přišel vo moc. No to si neviděl, to byl zápas, to není k vidění, člověče. Ale to byl koncert, to byla   filharmonie,prostě.
No hele, Beaugel
l, to je útok...
Plzeň má takovej útok teďko...no to, to je světový ty by rozkopali Real Madrid no prostě všecko to si nežral,no to je... hele, představ si Ludvo, dlouhej pas vod brány, rozumíš, ale takovej... no, polovysokej. Hele, Lukáš, rozumíš, stahovačka, víš. Šoup to na Čermáka... hele, Čermák z levačky na pravačku... přehodil. Fouk to Beaugelovi, hele a ten fofrovačku, rozumíš. No ten dřevák tam stál... hele
...ten byl tuhej, a do šibenice, no to víš, já řval jak kráva. Co ti mám povídat, no to byl... to byl první gól, rozumíš. Novej útok, ale to bylo ve dvou minutách, člověče. Hele, novej útok, rozumíš... Lukáš klamajdu... tu jako nezachytil, rozumíš.
Hergot, tak se, člověče, trochu seber.
Komu to mám vyprávět?
Hele, jenom piánko a teď hlavou... a teď druhou. Já povídám, tohleto bude žrádlo, hodil mu to... zase takovej šourák, rozumíš, a teď patičku, druhou... krucifix... ježíšmarjá...
- Člověče, já bych potřeboval kafe. 
[Ecce homo Homolka]

Dnes nervy, kurna. Ale je to za 3 body. 

Pribram se prekvapive drzela, Slavka to mela jen tak tak. Doufam, ze to prvni misto udrzeji 😉

V 30. 5. 2020 v 20:23, Geodet napsal:

Mírně trapný předělání Homolkových:

- Ježíš Ludvo, ty si přišel vo moc. No to si neviděl, to byl zápas, to není k vidění, člověče. Ale to byl koncert, to byla   filharmonie,prostě.
No hele, Beaugel
l, to je útok...
Plzeň má takovej útok teďko...no to, to je světový ty by rozkopali Real Madrid no prostě všecko to si nežral,no to je... hele, představ si Ludvo, dlouhej pas vod brány, rozumíš, ale takovej... no, polovysokej. Hele, Lukáš, rozumíš, stahovačka, víš. Šoup to na Čermáka... hele, Čermák z levačky na pravačku... přehodil. Fouk to Beaugelovi, hele a ten fofrovačku, rozumíš. No ten dřevák tam stál... hele
...ten byl tuhej, a do šibenice, no to víš, já řval jak kráva. Co ti mám povídat, no to byl... to byl první gól, rozumíš. Novej útok, ale to bylo ve dvou minutách, člověče. Hele, novej útok, rozumíš... Lukáš klamajdu... tu jako nezachytil, rozumíš.
Hergot, tak se, člověče, trochu seber.
Komu to mám vyprávět?
Hele, jenom piánko a teď hlavou... a teď druhou. Já povídám, tohleto bude žrádlo, hodil mu to... zase takovej šourák, rozumíš, a teď patičku, druhou... krucifix... ježíšmarjá...
- Člověče, já bych potřeboval kafe. 
[Ecce homo Homolka]

Hodně trapné.

před 10 hodinami, kuncák7 napsal:

Dnes nervy, kurna. Ale je to za 3 body. 

A volejbalová nahrávka na gól....

před 1 hodinou, Gustaf napsal:

A volejbalová nahrávka na gól....

Nemáme si co vyčítat :-)).

Kdyby to poleno Tecl už konečně něco trefil, nebylo co řešit.

Povíme si příští kolo :-)).

Před hodinou, kuncák7 napsal:

Nemáme si co vyčítat :-)).

Kdyby to poleno Tecl už konečně něco trefil, nebylo co řešit.

Povíme si příští kolo :-)).

Tjn, Teclik byl marnej i v Plzni. Tyjo,docela se na ten zápas těším....snad to bude pohlednej mac, kterej neposere rozhodčí...;)

Tak rozhodčí a hlavně VAR to samozřejmě poserou, jako poslední dobou všechno, ale i tak to bude dobrej mač :-) Asi i vo titul :-)