Jump to content

FOTBAL

Recommended Posts

• Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Rosický není zhuntovanej, je to jenom lempl bez srdíčka, co má fotbalovej talent vod Pána Boha...

Pustil jsem si posledních pár minut derby a diváci nikde, ale slyším řev jak kdyby bylo vyprodáno. Skupinka vyvolených pod komentátorským stanovištěm? Nepouští to tam z repráků, že ne? 

Ať jdou do prdele s tím rasizmem. Kua, co je špatnýho na that black guy? Takže mě když někdo řekne belochu, tak se mám nasrat? Sběr se v prdel obrací a tohle téma už se začíná hodně přehánět....

Umřel Paolo Rossi, mistr světa z roku 1982 a nejlepší střelec šampionátu. V tomhle roce jsem začal zrovna sledovat fotbal a co si pamatuju, tak v tom hnusném italském "catenačiu" byl on jeden z mála, co se mi líbil. I když jsem své vzory měl jinde - Schumacher, Pfaff, Zoff,......

kuncák7

tys byl chytající? gp? To  jsi dobrý, my měli tehdy vzor Johanna z Ajaxu, aby naše kluby hráli jako Ajax, tehdy. to bylo nedostižné, stejně jako dnes porážet Barcelonu.

Ale Slávka ten Ajax nakonec vyřadila cestou do LM, takže za ty léta psychické dřiny u televizních přenosů aspoň něco.

před 2 hodinami, kuncák7 napsal:

Umřel Paolo Rossi, mistr světa z roku 1982 a nejlepší střelec šampionátu. V tomhle roce jsem začal zrovna sledovat fotbal a co si pamatuju, tak v tom hnusném italském "catenačiu" byl on jeden z mála, co se mi líbil. I když jsem své vzory měl jinde - Schumacher, Pfaff, Zoff,......

Schumacher se mi navždy zprotivil zákeřným faulem na Battistona, to bylo na kriminál. Jestli teda myslíme toho stejnýho.

před 34 minutami, eloga napsal:

kuncák7

tys byl chytající? gp? To  jsi dobrý, my měli tehdy vzor Johanna z Ajaxu, aby naše kluby hráli jako Ajax, tehdy. to bylo nedostižné, stejně jako dnes porážet Barcelonu.

Ale Slávka ten Ajax nakonec vyřadila cestou do LM, takže za ty léta psychické dřiny u televizních přenosů aspoň něco.

Jojo, byl jsem golman - ohebnej a pružnej jako guma. To snad už ani není pravda :-)).