Jump to content

FOTBAL

Guest Ondra
 Share

Recommended Posts

Před hodinou, guzmic napsal:

Jean-David Beauguel je dobrej, stále patří mezi špičku útočníků v lize mě se jeho hra líbí. 

Ale on je asi takový mámvpiči hráč a to mu Bílek tolerovat nebude.

Patří, ale přesně jak píšeš...na důležitý zápasy se vždy vymluvi, že mu něco je...

Právě teď, papen napsal:

Tvl. Tecl v nominaci do repre 🤦‍♂️… vime vsichni ze Silhavy je az trapny protezovani Slavie, ale Tecl…

S Teclem s tebou souhlasím, jinak jsi dost mimo.

před 25 minutami, kuncák7 napsal:

S Teclem s tebou souhlasím, jinak jsi dost mimo.

Jsem zaujaty Spartan, priznavam. 🙂 Ale Boril na ME vs. Kaderabek proti Nizozemcum, to mluvilo za vse.

Právě teď, papen napsal:

Jsem zaujaty Spartan, priznavam. 🙂 Ale Boril na ME vs. Kaderabek proti Nizozemcum, to mluvilo za vse.

Já zase zaujatá sešívka :cheers:, takže v klidu. Beru to tak, že bere hráče ( až na Tecla podotýkám ), co se mu hoděj do systému a ne podle toho, jak brečí ten kterej agent či za zásluhy ( U Dočkala jsem byl na rozpacích, proč ho nevzal a když jsem viděl, co tam hraje za systém, tak mi to bylo jasný ). Osobně mi nepřijde, že by někoho protěžoval, ale to je věc názoru.

Belgičani hrajou v top ligách a v mezinárodním měřítku je to vidět. U nás marodka, která nás oslabila, a to se v konečném důsledku ukázalo, že jsme v tomto utkání tahali za kratší konec... Lukaku nás dneska provětral.... 

před 13 minutami, Gustaf napsal:

Plzeeeeeen :D

Nelze se tomu nic jinýho než smát. Zase narazej na tým, co chce trochu hrát a má nějakou kvalitu a Železná Sparta se svejma hvězdama hraje tuzku.

Konečně mě Slávka zase v pohárech trochu potěšila, ale ta základní sestava, to je fakt peklo. S tímhle hrotem mužem fakt hrát tak českej pohár ( a to už o něm i ofiko mluvej jako o legendě, ach ne ).

• 2 weeks later...
před 43 minutami, patrizzio napsal:

Zlaté deti na tej Sparte🙂

Zápas jsem neviděl, výsledek skvělý, fakt tam na toho opičáka bučeli? To neví ve třeba dvanácti letech, že opice dělá huhu hu hu? Co to je dnes za mládež...

před 13 minutami, patrizzio napsal:

O ďalšiu generáciu sa nemusíte báť🙂

Neboj, on se nikdo nebojí. Na hovado, co hraje jako prase, se buci a na tom nic rasistyckyho zatím není. A funguje to i u vás, o to strach nemám :-)))))

Mě na tom udivuje zejména to, že v českých médiích se o tom sice píše, ale nikde jsem zatím neviděl žádné video s tím bučením. Pak by totiž stačilo přidat druhé, kde se úplně stejně bučí na netmavého hráče, který fauluje a bylo by hned po problému. Já na fotbale nebyl dobře 25 let, ale co si pamatuju, bučení bylo standardní reakcí nevole, bez ohledu na barvy pleti či dresu. A těžko mohl Kamara čekat, že bude mít v Praze hordy milujících fanoušků, kteří mu budou nosit květiny.