Přejít na obsah

Pochlubte se svými novými číslíčkovými přírůstky


X-Bob

Doporučené příspěvky

Display pod ručkami je opravdu bílý, nebo to jen klame foto?

A kovový tah - lisovaný plech, nebo "masiv"? Jinak se mi docela líbí :)

 

 

Display je opravdu bílý se stříbrným nádechem, foto odpovídá. Zajímavé pro mně je, že když svítí, tak černé segmenty znaků svítí pěkně modře. Čekal jsem jen modré podsvícení.

Tah mě přijde být masív.

Jinak děkuji za pochvalu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Siwi a Viktor Čistič - myslím, že Casio dělá ještě více "retro" digi, jsou jednořádkové a vypadají stejně asi už posledních 20 let. Taky jsem je měl v hledáčku....

 

Asi máš na mysli tyhle:

A-168W%20ohne.jpg

 

Ty už se vyrábí hodně dlouho. :huh:

Ještě nedávno je měli na hodinky.cz ve slevě, ale už tam nejsou.

Našel jsem je ještě tady: http://hodinky.inshop.cz/inshop/casio/vlhk...o-a-168a-1.html

Asi do nich taky půjdu. Měl jsem je kdysi v plastu, ale nevydržely. A tohle je prostě nádherná klasika.

A za ty prachy, nekupte to. :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Siwi a Viktor Čistič - myslím, že Casio dělá ještě více "retro" digi, jsou jednořádkové a vypadají stejně asi už posledních 20 let. Taky jsem je měl v hledáčku....

 

Přesně tak, jedny takové mám doma, jsou celé v kovu a sklíčko je minerální. Modul 549. Koupil jsem je před 10ti lety a ještě letos na jaře jsem je viděl v internetovém katalogu firmy FAST.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi máš na mysli tyhle:

A-168W%20ohne.jpg

 

Ty už se vyrábí hodně dlouho. :huh:

Ještě nedávno je měli na hodinky.cz ve slevě, ale už tam nejsou.

Našel jsem je ještě tady: http://hodinky.inshop.cz/inshop/casio/vlhk...o-a-168a-1.html

Asi do nich taky půjdu. Měl jsem je kdysi v plastu, ale nevydržely. A tohle je prostě nádherná klasika.

A za ty prachy, nekupte to. :thumbsup_anim:

 

...to rozhodně neváhej. Ty kovové hodinky jsou opravdu velice spolehlivé, mám s nimi osobní velice dobrou zkušenost. Prostě pořád jdou a jdou:-)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja sa chystam v blizkej dobe na tieto:

 

1070557367_PRG-60T-7AVER.jpg

 

ma s nimy nietko neake skusenosti?

 

potrebujem tam mat rucicky nakolko si vobec neuvedomujem kolko je hodin ked pozeram na cisla ale ked vidim rucicky tak viem presne len staci letmy pohlad a viem kolko mi casu ostava :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi máš na mysli tyhle:

A-168W%20ohne.jpg

 

Ty už se vyrábí hodně dlouho. :huh:

Ještě nedávno je měli na hodinky.cz ve slevě, ale už tam nejsou.

Našel jsem je ještě tady: http://hodinky.inshop.cz/inshop/casio/vlhk...o-a-168a-1.html

Asi do nich taky půjdu. Měl jsem je kdysi v plastu, ale nevydržely. A tohle je prostě nádherná klasika.

A za ty prachy, nekupte to. :thumbsup_anim:

Tyhle maji pouzdro celokovove? To bych mozna mohl za 600,- si udelat malou retro radost :whistle:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Blekota:

 

Určitě doporučuji verzi digi s ručičkami. Mám model od Casio (viz předchozí stránka) a je to opravdu jednodušší běžně mrknout na polohu ručiček, než na čísla. Ty se hodí, když chceš vědět přesný čas, nebo když rychle hledáš v jízdním řádu. Jinak zřejmě budeš mít stejný kovový tah. Je precizně proveden, masivní články a vůbec-kvalita zpracování je I.A. a čitelnost ruček oproti displeji taktéž. Stejně tak je prima automatické světlo a pod. takže bych Tvůj model taky doporučil, řekl bych, že na tom bude obdobně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A tady jsou ty nejoholenější, co jsou ještě v prodeji:

F%2030.jpg

 

:thumbsup_anim: Nedávno jsem si chtěl z recese koupit na tržnici digitálky s více melodiemi, co si pamatuji ze základky, ale měli jen samé hyper mega ultra moderní kýče:( To mě zklamalo, čekal jsem, že půjde o "věčný" model! Ještě se zkusím podívat jinde...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V týdnu mi přišly ty tréninkový Suunta: chodí dobře a jsou zajímavé. Akorát mi štve, že při cvičení ukazují "málo" splálených kalorií. :lol:

Jsou "black", přitom jsou white. Plast a guma, ale nemám to na perverzní sex.

T1Black-d.jpg

 

Budou teda asi stát za prd, když ukazujou málo :-)

 

Já pořád váhal jestli nějakej Polar a tohle nevypadá špatně, můžu pár otázek ?

- Předpokládám, že levá část stupnice je TF a mezery jsou nastavitelné prahy AP a ANP.

- Mají nějakou voděodolnost? 100m, nebo pade alespoň?

- Přenos od hrud. pásu je digi, nebo analog?

- Ukazují spálenou hodnotu mimo kcal i v přepočtení na tuk?

- Dá se zobrazit okamžitý tep i na hlavním displ? (EDIT : no co je asi tak těch 158? Tuhle otázku beru zpět)

- A nakonec jaká je prosím cena.

Upraveno uživatelem RomanP
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Budou teda asi stát za prd, když ukazujou málo :-)

 

Já pořád váhal jestli nějakej Polar a tohle nevypadá špatně, můžu pár otázek ?

- Předpokládám, že levá část stupnice je TF a mezery jsou nastavitelné prahy AP a ANP.

- Mají nějakou voděodolnost? 100m, nebo pade alespoň?

- Přenos od hrud. pásu je digi, nebo analog?

- Ukazují spálenou hodnotu mimo kcal i v přepočtení na tuk?

- Dá se zobrazit okamžitý tep i na hlavním displ? (EDIT : no co je asi tak těch 158? Tuhle otázku beru zpět)

- A nakonec jaká je prosím cena.

 

Ano, jedná se o nastavitelné prahy. Vodotěsnost nic extra - 30 m hodiny, 20 m hrudní pás - v návodu tvrdí, že se s tím může bez problémů plavat. Přenos dat - to jsem neobjevil, ale předpokládám, že to bude analog, co bych taky za 2717 Kč chtěl. Okamžitý tep a v danou chvíli spálené kalorie od počátku cvičení jsou samozřejmostí. Nastavují se i zony podle toho, zda se jedná o lemru s 50 kg nadváhy až po aktivního sportovce.

 

A ještě, 650 kalorií za hodinu nespálím, i kdybych se ..... rozkrájel. Budu to muset asi reklamovat. :lol:

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...