Přejít na obsah

Pochlubte se svými novými číslíčkovými přírůstky


X-Bob

Doporučené příspěvky

ty hodinky jsou dobrý, nedávno jsem o nich uvažoval, ale nakonec koupil jiný. modul mají dobrej, ale mně se nelíbí taková ta šedá co má jako imitovat kov. to pro mě moc pouťový, raději celý černý nebo tmavě šedý.

To mas recht, s tim mam bohuzel zkusenost. Ta seda imitace kovu bude za chvili odrena a nevypada to nejlip.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje dnešní nová akvizice... Protreky (resp. ABC hodinky) jsem vždycky chtěl, ale dosud byly pro mě, i použitý, finančně mimo můj limit nenáročnýho rekreačního chronosběratele. Až nedávno se naskytl jeden inzerát na Sbazaru, a Casia PRG-50 jsou doma. Sice zvnějšku dost jetý (co bych taky za sedm stovek chtěl), ale jinak plně funkční, mám z nich velkou radost, a o to mi jde. Jedný, co mě trochu zarazilo, je, že tenhle model neobsahuje stopky, jen alarm + ABC funkce.

post-32641-0-44696300-1424112920_thumb.jpg

post-32641-0-06204600-1424112960_thumb.jpg

Upraveno uživatelem pavel1980
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ, už jsem se probral různými Pro Trek fóry, základní model PRG-50-1V (resp. US označení PAG-50-1V), který mám já, opravdu bohužel stopky nemá, má je až typ PAG-50-1VCF (to CF jako Chronograph Function), který jinak vypadá (až na barvu) úplně stejně jako základní model. Je to škoda, ale přežiju to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jakej to má modul ten PAG-50-1VCF?

JJ, už jsem se probral různými Pro Trek fóry, základní model PRG-50-1V (resp. US označení PAG-50-1V), který mám já, opravdu bohužel stopky nemá, má je až typ PAG-50-1VCF (to CF jako Chronograph Function), který jinak vypadá (až na barvu) úplně stejně jako základní model. Je to škoda, ale přežiju to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

casiotron: hm, tak teď nevím, myslel jsem, že by tam mohl být modul 2271 (normální mají 2471), ale kromě jedné zmínky v diskusi http://www.candlepowerforums.com/vb/showthread.php?25442-PRG50-Casio jsem na ten záhadnej model se stopkama nikde nenarazil. Našel jsem ještě tohle http://www.princetonwatches.com/shop/PAG50-1V.asp , kdy jsem si původně myslel, že je to ono, protože tam jsou stopky uvedený, ale teď jsem si všiml, že je v popisku normální model V, tak si spíš myslím, že to bude chyba.

 

Ale to je fuk, jak už jsem psal, mám z nich radost, dneska jsou celý den na ruce a pořád zkouším výšku a kurs :-) Než přišly, tak jsem se trochu bál jejich velikosti (nemám zrovna velký zápěstí), ale je to docela v pohodě. Ještě do budoucna pořídím nový origo řemínek a budu spokojen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Chilliluk

Číslo modulu by mělo být v rámečku vzadu na víčku hodinek. 

 

Já tu absenci stopek či odpočtu nevidím jako nějaký zásadní nedostatek. Moje Protreky PRT-40 stopky mají, použil jsem je asi jednou. Odpočet nemají a vůbec mi to nevadí. Je ale zajímavé sledovat vývoj tlaku či se někdy kouknout, jestli jsou světové strany právě tam, kde si myslím, že jsou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...