Přejít na obsah

Pochlubte se svými novými číslíčkovými přírůstky


X-Bob

Doporučené příspěvky

Návštěvník Chilliluk

Aha, tak na tu fotku jsem už zapomněl...ten MA-1 je ale fakt mnohem hezčí, to je úplně jiný kafe...možná má někdo jiný názor, ale na mě tahle dnešní levná rádoby moderní spotřební elektronika dělá mizerný dojem. Já na buzení používám Casio DQ-580:

 

 

post-12565-0-66054000-1442504110_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pár najtšotů kompaktem před spaním. modrý illuminator má pěknej odstín.

 

post-5667-0-17536600-1442606503_thumb.jpg

 

post-5667-0-40418100-1442606511_thumb.jpg

 

 

edit - když tak na ně koukám, tak mi trochu připomínaj bejvalky G-7800, stejně zkosený hranáče. to nebyly vůbec špatný géčka. taky jsem se jich nemusel zbavovat..

 

post-5667-0-62665300-1442607112_thumb.jpg

Upraveno uživatelem lub
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Chilliluk

Tak dneska mi konečně přivezli moje vysněný Citizeny. Ta zlatá je víc perverzní, než jsem myslel, ale myslím to rozhodně v pozitivním slova smyslu. Připomíná mi to moje bývalý Casia DEP-600, který se mi taky hodně líbily, ale bylo mi jich líto, protože to už je fakt moc vzácný kousek na běžný nošení, a navíc ve stavu nových, tak jsem je radši pustil dál. Tyhle jsou ale pořád docela běžně dostupný a přitom velká klasika - ty můžu v klidu nosit a nemusím mít pocit, že se dopouštím zločinu proti všem sběratelům hodinek tím, že ničím příštím generacím vzácný kousek :-)

 

Později asi napíšu něco jako recenzi, zatím je mám pár hodin, těžko bych psal něco praktickýho, ale celkově jsou úžasný a klidně by to mohly být moje definitivní hodinky, kdyby ten výraz sám o sobě nebyl utopický  :)

 

 

Přidávám pár fotek:

 

post-12565-0-41436600-1442944257_thumb.jpgpost-12565-0-96925700-1442944257_thumb.jpgpost-12565-0-88533700-1442944259_thumb.jpgpost-12565-0-37628600-1442944260_thumb.jpgpost-12565-0-78649900-1442944260_thumb.jpgpost-12565-0-40331700-1442944261_thumb.jpgpost-12565-0-84797800-1442944261_thumb.jpgpost-12565-0-38503300-1442944262_thumb.jpgpost-12565-0-95562400-1442944262_thumb.jpg

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Chilliluk

Jo, to asi udělám...mám ke konci ještě 4 dirky volný - vůbec nemám pocit, že jsou pro trpaslíky, jako se to někdy stává :-)

 

...a mají taky dost slušnou lumi - viděl jsem na internetu hodně podařenou fotku, až ji najdu, tak ji sem dám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Chilliluk

Jinak klasika stopky do 99 minut, alarm (docela hlasitý), na displeji zobrazují buď čas, datum a den nebo vteřiny..a pak ten hloubkoměr, který toho umí docela dost, chválili ho i na nějakým fóru o potápění - ale ten já tam mám fakt jen jako zajímavost - je to ale taková zajímavá přidaná hodnota :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Chilliluk

Díky, mám z nich opravdu radost - takový první postřeh z několikahodinového nošení - gumový řemen je fakt brutální, jestli si myslíte, že géčka jsou na ruce nepohodlný, tak tohle je o level výš. Je totiž dost nepoddajný, tuhý. Na druhou stranu ale působí dost bytelným kvalitním dojmem a jestli jste alespoň z poloviny tak drsní jako já, nebude vám ten řemen vůbec vadit  :D

 

Jinak ciferník je krásně čitelný na první pohled a v šest ráno jsem za tmy pořád jasně viděl, kolik je - lumi přes noc docela obstojně vydržela.

 

Hloubkoměr je dost namakaný na to, jak malý mají displej, a navíc i dost intuitivně řešený. Mají alarm doby ponoru, alarm dosažené hloubky ponoru, varování příliš rychlého sestupu, 4 logy posledních ponorů - součástí každého logu je čas, datum, maximální hloubka, doba pod hladinou. Prostě mám pocit, že Citizen to s nimi jako s hodinkami pro potapěče myslel vážně a není to jen nějaká hračka pro děti. Škoda, že já to nevyužiju...nebo že bych se dal ještě na "starý kolena" na potápění? :-)  

 

A na řemenu je zajímavá tabulka, která říká, jaká je maximální délka pobytu pod vodou v určité hloubce, kdy ještě nemusíte stoupat postupně kvůli vyrovnání tlaku. To mi přijde zajímavý i jako naprostýmu laikovi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky, mám z nich opravdu radost - takový první postřeh z několikahodinového nošení - gumový řemen je fakt brutální, jestli si myslíte, že géčka jsou na ruce nepohodlný, tak tohle je o level výš. Je totiž dost nepoddajný, tuhý. Na druhou stranu ale působí dost bytelným kvalitním dojmem a jestli jste alespoň z poloviny tak drsní jako já, nebude vám ten řemen vůbec vadit  :D

Co použít hrníčkovou metodu tvarování gumového řemenu? Seiko guma to přežije bez problému, tak tahle by měla taky, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Chilliluk

Díky za tip...já myslím, že se to poddá, nejsem přece z cukru...navíc by to znamenalo, že bych je musel sundat z ruky, a na to teď zatím psychicky nemám  :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem neodolal a poridil si digi. Kdyz jsem byl student, chodil jsem kolem Pro treku za vylohou a nemel na ne penize. V te dobe jsem mel levne anadigi casia a slouzily 7let dnem i noci. Po jejich odchodu do vecnych lovist jsem se zaregistroval zde pro radu nejakych anadigi. Jak to tu tak byva, vydal jsem se jinym smerem, ale az na dve vyjimky (Steinhart Aviation a TH Aquaracer) jsem mel jen quartz. Definitivni se staly Sinn UX, ktere mam asi 2,5roku a zaloznimi traser SS. Asi pred mesicem jsem narazil na inzerat, kde jeden ze zdejsich digi guru nabizel timexy, ktere jsem kdysi mel. Nakonec jsem nekoupim, ale myslenky na digi ne a ne zahnat. Nakonec to vypadalo ze koupim nejake suunto, ale ta jejich nespolehlivost me odrazovala. Zacetl jsem se tu v digi sekci a vzpomnel jsem si, ze jsem drive moc chtel Protreky no a jelikoz dalsi zdejsi guru poradal vyprodej, tak to dopadlo tak, ze mam na ruce sve prvni protreky. Jsem z nich nadsen a porad si pipam:-))

post-20883-0-30516500-1443014988_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...