Přejít na obsah

Pochlubte se svými novými číslíčkovými přírůstky


X-Bob

Doporučené příspěvky

Rumsztyku, děkuji. I tobě, Frostie.

To je v mých očích docela sráží, je to škoda, když na hodinky viditelně napíšou něco, co není pravda...

Už jsem měl prst na spoušti, ale takhle si to musím ještě rozmyslet :)

Ale led podsvětlení pracuje dobře. Naopak ten žlutý odstín dobře zvolili. Napodobuje odstín žárovičky, prostě dobře povedené retro. Na rozdíl od žárovičky svítí perfektně.

Mě by se nejvíc líbilo kdyby tam nechali volno místo toho nápisu. Pak bych neměl sebemenší problém. (teda kromě plastu)

Upraveno uživatelem t2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale led podsvětlení pracuje dobře. Naopak ten žlutý odstín dobře zvolili. Napodobuje odstín žárovičky, prostě dobře povedené retro. Na rozdíl od žárovičky svítí perfektně.

Mě by se nejvíc líbilo kdyby tam nechali volno místo toho nápisu. Pak bych neměl sebemenší problém. (teda kromě plastu)

 

LED podsvětlení preferuju před illuminátorem a žlutá se mi taky líbí. Přesně jak píšeš, je to to pravé retro. Co se mi nelíbí je ten lživý nápis. Připadá mi to jako když si někdo na obyčejnou oktávku nalepí znak RS.

Nicméně jsem nahlodán a i když mi předevčírem přišly A158 přímo z Japonska, tak je asi někam přepošlu a objednám B640. Minulý týden jsem o jejich existenci bohužel ještě nevěděl  :frusty: Láká mě lepší modul (jehož funkce stejně nevyužiju) a hlavně logičtější rozmístění tlačítek. I u mých sedmimelodiovek Montana mi to přijde logičtější než u těch obyčejných Casio.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi to tak chápou. Prostě u Casio osvětlený displej = Illuminator. Je to jejich obchodní značka, tak to serou všude. Zvyknem si...

 

edit: reagoval jsem na luba, ale t2 byl rychlejší

Já teda vím o historii a vývoji digitálek Casio velký kulový, ale domnívám se, že zpočátku to bylo jak píše t2 a později to začali praktikovat tak, jak píše lub. Je to tak?

Upraveno uživatelem 5etter
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co pořád máte se lživým nápisem, nežijete trochu v bludu? copak je někde definováno, že illuminator znamená nutně jen luminiscenční folii? iluminace = (mimo jiné) osvětlení. třeba ledkou..

Doporučuji nejdříve něco nastudovat, ty blude...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi to tak chápou. Prostě u Casio osvětlený displej = Illuminator. Je to jejich obchodní značka, tak to serou všude. Zvyknem si...

 

edit: reagoval jsem na luba, ale t2 byl rychlejší

Já teda vím o historii a vývoji digitálek Casio velký kulový, ale domnívám se, že zpočátku to bylo jak píše t2 a později to začali praktikovat tak, jak píše lub. Je to tak?

Ne. Už i dříve bylo light kontra illuminator a teď se jen snaží dělat z lidí blbce. Třeba ta druhá včerejší fotka rumsztyka s nápisem illuminator, to není illuminator, ale led...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NE! Nežijeme v bludu. Illuminátor je prostě označení typu osvětlení třeba jako indiglo. To je jako kdyby turbodisel neměl turbo a prodejce se hájil: ale čepuje se do toho nafta ne?

hezky shrnuto. A benzín 16V měl jen 8 V, však tam nějaké ventily jsou, ne? :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NE! Nežijeme v bludu. Illuminátor je prostě označení typu osvětlení třeba jako indiglo. To je jako kdyby turbodisel neměl turbo a prodejce se hájil: ale čepuje se do toho nafta ne?

v pohodě, já to taky dřív samozřejmě chápal jako značku pro tenhle typ osvětlení, ale jak je vidět, tak to casio rozšířilo i na ledky. bych se z toho nehroutil ani neobviňovat casio z podvodných praktik. myslím, že na téma folie x ledky už tu bylo dost debat a vášní :)

 

frostie: radši nic..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vidím to podobně, jako když Bulova udělal díru do světa s ladičkovýma hodinkama Accutron a dnes pod stejným názvem vyrábí hodinky s "obyčejným" kvarcem. Prostě je to úspěšná obchodní značka, lidé ten název znají a spojujou si ho s výrobcem, tak ho výrobce používá.

VW New Beetle, je taky jen golf s jinou karoserií, nemá motor vzadu, ani to není vzduchem chlazenej boxer... A dost už bylo přirovnání k autům a vášní. Casio se prostě rozhodlo to tak dělat a basta. Sice je to matoucí, ale... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v pohodě, já to taky dřív samozřejmě chápal jako značku pro tenhle typ osvětlení, ale jak je vidět, tak to casio rozšířilo i na ledky. bych se z toho nehroutil ani neobviňovat casio z podvodných praktik. myslím, že na téma folie x ledky už tu bylo dost debat a vášní :)

 

frostie: radši nic..

No radši nic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...