Přejít na obsah

Pochlubte se svými novými číslíčkovými přírůstky


X-Bob

Doporučené příspěvky

Nádhera!

 

A dělal jsi kontrolu displeje?

Já jo a s potěšujícím výsledkem. Všechny segmenty fungujou tak, jak mají.

 

attachicon.gifIMG_9113.JPG

 

Tohle vidím poprvé. Ja se dá takováhle kontrola displeje vyvolat? Je na to nějaká tlačítková kombinace nebo se musejí hodinky rozebrat?

 

to je fakt skvělá fotka, ty hodinky vypadají jako o několik levelů vejš. vůbec koukám, co z těch často laciných hodinek dokážeš vytáhnout, poklona.

 

Díky. Oni ty hodinky takhle ve skutečnosti opravdu vypadají. Teprve až při vzetí do ruky je jasné, že je lépe nechat je jen v krabičce ve sbírce. Jinak po čase hrozí odlupování té chromové vrstvy z pouzdra. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle vidím poprvé. Ja se dá takováhle kontrola displeje vyvolat? Je na to nějaká tlačítková kombinace nebo se musejí hodinky rozebrat?

Vojto, je nutno stisknout všechny tlačítka najednou, nic není nutno rozebírat... :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky. Oni ty hodinky takhle ve skutečnosti opravdu vypadají. Teprve až při vzetí do ruky je jasné, že je lépe nechat je jen v krabičce ve sbírce. Jinak po čase hrozí odlupování té chromové vrstvy z pouzdra. 

 

Naopak, jsou to tak pohodlné a lehké hodinky, že by byla škoda je nenosit. Pokud se časem oloupou přes únosnou mez, stanou se z nich hodinky do dílny a k obleku si pořídíš další :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vojto, je nutno stisknout všechny tlačítka najednou, nic není nutno rozebírat... :lol2:

 

Díky, tohle jsem nevěděl.

 

Naopak, jsou to tak pohodlné a lehké hodinky, že by byla škoda je nenosit. Pokud se časem oloupou přes únosnou mez, stanou se z nich hodinky do dílny a k obleku si pořídíš další :)

 

Pohodlné jsou maximálně, to je pravda. Laciné taky a modul v nich je vysoce spolehlivý. Jen to pouzdro je mi líto dodrbat, když na pohled vypadá tak pěně. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vy mě snad přesvědčíte, abych ty nějaký retro koupil. přitom mám plnou kabelu a nestíhám nosit.. koukám po A168, které považuju za naprosto nejklasičtější klasiku mezi oblekovkovými :) digi.

chromovaný pouzdro je pořád lepší než nabarvený jako u B640, které se začne otírat dost brzo. chrom vydrží déle a při tom minimálním vytížení které by u mě měly, tomu dávám několik = mnoho let.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem dostal krásný dárek k narozeninám.

 

Doufám, že se tady zítra zase neobjeví nějaká fotka krásných levných digitálek, které ještě neznám. Jako tomu bylo nedávno, když jsem si objednal A158 a druhý den jsem objevil Andyho fotku z New Yorku s krásnýma digitálkama na ruce. Tak tohle jsou ony:

 

post-33141-0-80406000-1490355199_thumb.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gratulace a ať ti hezky slouží. Nepřemýšlel jsi, že to v portfoliu chybí kalkulajdy CA53W?  :)  http://www.ebay.com/itm/CASIO-CA-53W-1Z-CLASSIC-CALCULATOR-WATCH-new-/261868808678?hash=item3cf898e9e6:g:joYAAMXQqC9SMogD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...