Přejít na obsah

Pochlubte se svými novými číslíčkovými přírůstky


X-Bob

Doporučené příspěvky

 které se mi od neděle zpozdily už skoro o 2 sekundy, zatímco W-59 jdou pořád přesně :) Ale ještě je moc brzo na to, dělat z toho nějaké závěry.

viz můj nedávný text o modulech a jejich přesnosti...Je to smutné

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Geniální úprava nastříkaného plastu? Aha, pán je asi srandista. Jinak jsou moc pěkné.

 

Honzo, nepřipadají ti občas některé tvoje vlstní reakce - kulantně řečeno - nepřiměřené? Źe bychom si všichni přáli u takovýchto hodinek kovové pouzdro jsme si tu řekli už asi miliónkrát. Nevidím tedy důvod to pořád dokola omýlat. Ti inteligentnější okamžitě pochopili, že jsem reagoval na zkušenost jiných majitelů, kteří vyzdvihovali matovou úpravu a zajímavý odstín barvy, což hodinkám propůjčuje příjemný vzhled. Snad už jsi to teď pochopil i ty, když se ti to napoprvé nepovedlo. 

 

To se mi líbí, jak se svýma fotkama vzájemně inspirujeme a ovlivňujeme a jeden kupuje hodinky, které ho zaujaly na fotkách toho druhého :) Já Seiko 5 podle tebe a ty digitálky podle mě :)

Mohl bys víc fotit A159...  :lol2:

 

 

Cože, ty už je máš? To byla teda rychlovka!

 

 

Škarohlíde. 

Je teda fakt, že za necelý týden už mám na hranách pod a nad displejem asi tři malé ťukance.

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jenom ještě jeden postřeh pod čarou.

Tahy na B640 a A158 jsou velmi podobné, ale ten na A18 je poddajnější a pohodlnější.

 

Jo, ta inspirace je tam jasná. Prostě jsem nemohl odolat a můžeš za to ty :D Hodinky jsem objednal včera dopoledne a dnes po obědě jsem si je už vyzvedával v Zásilkovně o vchod vedle práce.

 

Jsem z nich opravdu naměkko:

 

post-437-0-13721700-1490899139_thumb.jpg

 

A tady jsou ty 159ky :D

 

post-437-0-59865100-1490899180_thumb.jpg

Upraveno uživatelem siwi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Honzo, nepřipadají ti občas některé tvoje vlstní reakce - kulantně řečeno - nepřiměřené? Źe bychom si všichni přáli u takovýchto hodinek kovové pouzdro jsme si tu řekli už asi miliónkrát. Nevidím tedy důvod to pořád dokola omýlat. Ti inteligentnější okamžitě pochopili, že jsem reagoval na zkušenost jiných majitelů, kteří vyzdvihovali matovou úpravu a zajímavý odstín barvy, což hodinkám propůjčuje příjemný vzhled. Snad už jsi to teď pochopil i ty, když se ti to napoprvé nepovedlo. 

Budeš se divit, ale nepřipadají. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bravo! Fotky jako z katalogu! (spíš ještě trochu lepší :))

 

Díky. Jsem rád, že se ti fotky líbí. Společně a ještě s Andym třeba ještě někoho dalšího navnadíme :D

 

Budeš se divit, ale nepřipadají. 

 

Nebudu se divit, Honzo. Od tebe bych vlastně ani jinou odpověď neočekával. 

 

Zase super fotky Siwi! Mas nejaky foto stan, nebo kde mas takove pekne svetlo? Dneska jsem videl B640W v cerne barve a jsou taky sexy.

 

Ano, mám fotostan a často ho pro focení používám. Dneska jsem ale fotil venku. Černou variantu jsem taky viděl, i když jen na fotce v eshopu vedle těch stríbrných. Je opravdu pěkná a dost možná, že si ji ještě do komba poídím :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Siwi, taky gratuluju ke koupi, respektive vitej v klubu

Ja zatim na svych zadne skrabance nevidim. Ano, je to jen nastrikany plast, ale ta matna uprava tomu fakt dava pomerne luxusni nadech. Nebo aspon ja to tak vnimam. Mozna trosku zbozne prani.

Nad tema cernejma do komba uz premyslim druhej den, abych nedorasoval ta seika. A snazim se presvedcit, ze to je kravina, ze bude lepsi treba poridit kalkulacky. Nejlepe ve zlate

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, mám fotostan a často ho pro focení používám. Dneska jsem ale fotil venku. Černou variantu jsem taky viděl, i když jen na fotce v eshopu vedle těch stríbrných. Je opravdu pěkná a dost možná, že si ji ještě do komba poídím :D

děláš jedny z nejpreciznějších fotek (nejen) digitálek, co jsem kdy viděl a hezky umíš hrát se světlem. prozradil bys čím to cvakáš? jen pro zajímavost - dík

 

edit: ta černá varianta se aspoň nedojebe, ale zase je o několik stovek dražší..

Upraveno uživatelem lub
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Siwi, taky gratuluju ke koupi, respektive vitej v klubu

Ja zatim na svych zadne skrabance nevidim. Ano, je to jen nastrikany plast, ale ta matna uprava tomu fakt dava pomerne luxusni nadech. Nebo aspon ja to tak vnimam. Mozna trosku zbozne prani.

Nad tema cernejma do komba uz premyslim druhej den, abych nedorasoval ta seika. A snazim se presvedcit, ze to je kravina, ze bude lepsi treba poridit kalkulacky. Nejlepe ve zlate

Kalkulajdy ve zlatě? To budeš mít jednodušší sehnat ty černé B640... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Siwi, taky gratuluju ke koupi, respektive vitej v klubu

Ja zatim na svych zadne skrabance nevidim. Ano, je to jen nastrikany plast, ale ta matna uprava tomu fakt dava pomerne luxusni nadech. Nebo aspon ja to tak vnimam. Mozna trosku zbozne prani.

Nad tema cernejma do komba uz premyslim druhej den, abych nedorasoval ta seika. A snazim se presvedcit, ze to je kravina, ze bude lepsi treba poridit kalkulacky. Nejlepe ve zlate

 

Tož díky :D

 

děláš jedny z nejpreciznějších fotek (nejen) digitálek, co jsem kdy viděl a hezky umíš hrát se světlem. prozradil bys čím to cvakáš? jen pro zajímavost - dík

 

edit: ta černá varianta se aspoň nedojebe, ale zase je o několik stovek dražší..

 

Taky děkuju za povzbuzující slova. Jinak, fotín Nikonem D5200. Na hodinky pak používám 40mm objektiv Nikkor. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...