Přejít na obsah

Pochlubte se svými novými číslíčkovými přírůstky


X-Bob

Doporučené příspěvky

Dnešní NOS přírůstek, Seiko A639-5020 SPORTS 100 ... vodotěsný kousek, ideální na běžné nošení. Jinak jde o náhodný kup na eBay :)

 

attachicon.gifIMG_3718.JPG

 

Už seš s tím trapnej... :fyou:

 

edit: Jinak teda velká škoda, že se nedostavíš na Seiko sraz. Myslím, že je tady dost lidí, kteří by ti je rádi umatlali.

Upraveno uživatelem 5etter
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už seš s tím trapnej... :fyou:

 

edit: Jinak teda velká škoda, že se nedostavíš na Seiko sraz. Myslím, že je tady dost lidí, kteří by ti je rádi umatlali.

Dám si tedy chvíli pauzu ...  :whistling:

 

Sraz fakt nedávám, mám toho nějak moc, ale myslím, že bude v létě nějaká hromadná akce s 62MAS reissue a tam bych se asi objevit mohl :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky, panove! Ano, Siwi, stisknutim horniho tlacitka se prehazuje datum a zobrazeni vterin.

Tenhle modul ma stopky, timer, samozrejme cas, datum a svetylko. Co nema, tak je zobrazeni 24h formatu casu, alarm a hodinove pipani. Zaujalo me nastavovani hodinek, protoze logika je celkem dost jina, nez u Casio. Na prave strane jsou tri tlacitka, prostredni slouzi jako Mode. Kdyz chces nastavit cas nebo timer, tak to prostredni tlacitko povytahnes, displej zacne blikat a potom hornim a spodnim tlacitkem nastavujes dle libosti. Pro me zajimavy zpusob, ktery jsem neznal :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Priznam se, ze na sledovani presnosti jsem se ted vyprdl, protoze v cervenci se stehuju zpet do CR, takze zase budu soupat casem. Nastavim si zase vsechny pekne 1.8. a budu je sledovat do zmeny casu spolu s dalsima kvarckama.

Vecer mrknu doma ale na zbytek casio teamu, co jsem je tak sledoval po ocku, tak jsou pekne rozjety...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to pravda, Siwi. To kovove telo a tah pusobi daleko lepe nez ty dnesni plastaky. Fakt to cele vypada kvalitne a hodnotne.

Dnes jsem dorazil z prace domu a ve schrance cekal dalsi balicek. Jak uz jsem avizoval pred tim, vikend jsem mel nakupovaci.

b3f16c1d8bfd1ba08690df1946035f9a.jpg

 

Jelikoz nemam jeste "full goldy", tak jsem se zameril na tento ulovek: H601-5389

094bdf135731bb8bc17369455e1e603c.jpg

 

d2c4a05deedfbcd58d42fd77fc8a0ba0.jpg

 

172bd7a901e8644f23d1f4baa1f2a01c.jpg

 

Ana-digi. Dualni cas, stopky, budicek, svetlo. Cifernik je moc pekny. Jsou sice na nich videt vlasecnice, ale aspon je muzu v klidu nosit Teda mohl bych. Pri zkracovani tahu mi praskla stezejka ve spone a samozrejme, ze tu spravnou velikost doma nemam

Takhle vypadaji na ruce:

6d5c0a6eec2be3220baab802e264be9f.jpg

 

7163b84db78a94deb2e4c11534887802.jpg

 

Mam z nich radost, i kdyz me stve, ze je nemuzu hned dat na ruku. Ale stezejka se snad nekde v okoli najde...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...