Přejít na obsah

Pochlubte se svými novými číslíčkovými přírůstky


X-Bob

Doporučené příspěvky

fejk casia AE-1200 pod fejkovým označením QaQ? protože tohle by ani QaQ do světa nevypustilo.

ale jinak samozřejmě gratuluji :smile_anim:

To je první, co mne napadlo, nicméně tě zklamu. Přišlo v krabičce QQ, s visačkou QQ a bylo by mi divné, kdyby to bylo všechno fejk.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to se omlouvám, koukal jsem, co qaq nyní nabízí za digi a vesměs to jsou laciné napodobeniny casia ve stylu schkmei (nebojaksetopíše) za 30,-Kč z ebay, to mě mírně zklamalo, celý qaq.

Jj, to jsem také viděl, ale doufám, že těmito opatřeními se mi podařilo tomu vyhnout. Ono i to zpracování dýnka s reliéfem a šroubky nevypadá úplně zle. Nicméně, po nějaké době, třeba měsíci, zkusím zhodnotit přesnost a funkčnost, snad bude vše ok.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já nevím, podle mě to fejky jsou, na oficiálních stránkách Q&Q takový model není, sami tam píšou o jejich aktivitám vůči padělkům, kolik toho kde zabavili a tak podobně, tak se evidentně fejkují i Q&Q. Navíc ty Casia AE-1200 mají dost specifický a jednoznačný design, tak se to nedá ani svést na nějakou "inspiraci". Je ale fakt, že na tak půlka těch modelů na ofiko stránkách jsou ty čínský uni-modely, ale ani v jednom bych neviděl nějaký jednoznačný fejk. Všiml jsem si tam identických modelů s lowend Timexy, třeba Timex Marathon, ale evidentně to seká jedna fabrika a píše na to loga více výrobců.

 

https://qq-watch.jp/eng/

 

Jinak pro zajímavost jsem si dneska v jednom klenotnictví v Pardubicích prohlížel jednoduché Q&Q ve stylu např. Casií A-158, zpracování nevypadalo špatně, a kupodivu byly dražší než ty Casia, které ležely hned vedle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vcera sem psal ze cekaji posilu a ta tedy dorazila... kompletni baleni.

Jde o lacnejsi plastovou verzi techto...

Objevila se aukce za 1000jenu a vyslo to. Problem byl, ze pres buyee neslo koupit a musel jsem pouzit one-jp.

Uplne neobvykly zpusob drazeni, ale jde koupit vse co je na yahoo auctions...

Samozrejma batt.(accu) opet KO(tentokrat uplne nafoukla a malem pred roztrzenim-explozi -viz.samsungMT) takze vymena... Elektroniku jsem opet zmenil za original a pouzil jen lion clanek....

Nyni tedy vse krasne funkcni.

post-46138-0-14340900-1554271247_thumb.jpgpost-46138-0-97588700-1554271256_thumb.jpgpost-46138-0-95911300-1554271272_thumb.jpgpost-46138-0-44924000-1554271282_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj vony jsou takhle i nekde pojmenovane... ,ze by, ale mnel byt takto "nacechran" -s tim vyrobce nepocita...

 

post-46138-0-63723900-1554285565_thumb.png

 

A je fakt skoda, ze nemysleli na jine a nechali jen pro vlastni trh. Takze nejaky jiny jazyk nastavit nelze.

Aspon, ze manual eng. je a ukazuje : pokud uvidite tyto znaky udela se funkce xy...

Tim , ze jsem osadil vetsi kapacitou tak vydrz bez pripojeni bude asi 1,5 mes. misto jednoho jak pisou.

Testovat jsem prestal a baterku dal netrapim a dal jsem nabijet.

Jednak ji to udela jedine dobre a dale jsem chtel videt zda je vse ok a nabiji. A jo ok nabiji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...