Přejít na obsah

Pochlubte se svými novými číslíčkovými přírůstky


X-Bob

Doporučené příspěvky

Dík za tip. Levý spodní je světlo. Funguje když je modul venku a propojí se s baterií. Pravý spodní je přepínání na stopky. A opravdu, když jsem ho podržel déle tak se ukázaly "nuly". Pak pravý horní spustí stopky. Start stop, dolní mezičas a nulování. Delší podržení zase přesun na čas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já měl u jedněch Orient problém ten, že kontakt na modulu byl také OK, ale tlačítko nešlo, protože bylo zanesené humusem a byl přerušen přenos kontaktu mezi pružinkou, tlačítkem a pouzdrem. Chce to tlačítko vyndat a vyčistit, ale u lisovaných tlačítek je to docela problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 5 týdnech...

Levý spodní je světlo. Funguje když je modul venku a propojí se s baterií. Pravý spodní je přepínání na stopky. A opravdu, když jsem ho podržel déle tak se ukázaly "nuly". Pak pravý horní spustí stopky. Start stop, dolní mezičas a nulování. Delší podržení zase přesun na čas.

 

Nedalo mi to...

Pred par dny dorazily a kdyz tu maj to cervene ladeni...

Jinak ovladani podobne -jen tu stejnou vec delaj jiny tlacitka.

 

post-46138-0-41234300-1575071403_thumb.jpg

 

A jinak nove jeste 3x od stejneho producenta.

U tech prvnich mne ovladaci logika dala zabrat -casiotron bude vedet...

Druhe vlozena batt. a ihned se seridily -takhle citlive na signal DCF jsem jeste nemel.

A posledni za celkem rozumnej peniz byly GPS -chtel jsem zkusit. Jsou neme -zadny budik atp.

Pro rychle nastaveni jim staci najit signal 1 satelitu. Pro podrobne spusti odpocet do 90 pote, byl-li signal ukazuji i polohu.

MA asi meli nejake vyroci na dynku je 50 Jahre... -vice zde.

 

post-46138-0-63006600-1575072235_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Casiotron by měl vědět, ale neví... Já je mám, dokonce taky jdou, ale už když je člověk nařizuje, tak nařízené údaje někdy přeskakujou a mění se a při donařízení jsou už zase rozštelované. Takhle na fotce to znát není. Ještě některé další moduly se takto chovají a nevím, jestli by se s tím dalo něco dělat. Jinak mají mít melodii a tři buňky paměti.

 

post-97-0-96708700-1575100890_thumb.jpg

 

U tech prvnich mne ovladaci logika dala zabrat -casiotron bude vedet...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tim problem nemam. Nastaveni casu/data mi drzi.

Problem jsem mnel s tim prijit na logiku prepinani modu. Rotace mezi cas- budik-M1-MM, nebo cas-budik-stopky-MM, nebo cas-budik-DualTime-MM atakdale...

Ze se musi nejdriv jakoby vejit do menu horni levy, a pak si dat rezim pravy horni... pak ty budiky + M1,M2,M3 k tomu all nebo den v tydnu, rezim 12/24...

-ale jo vzdyt to bylo prave to zajimave.  A jo tady by se manual hodil. Ten je ale asi nedostupny ze? Bych chtel aspon videt jak to tenkrat rozepsali. Nemas?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neva, -na nastaveni slo dojit, chtel sem fakt pro zajimavost.

 

No a muzu pridat dalsi. Dorazila posledni letosni zasilka zpozamore...

Co slo nastavit - nastaveno. A jelikoz mne i doma dosly batt. tak az dokoupim budu pokracovat.

-taky prilezitostne neco vice nafotim.

 

post-46138-0-00621500-1575675372_thumb.jpg

 

Zvlast mne potesily tyto... "takove Casio Blue Thunder od Orientu" ... nyni uz tedy konecne plne funkcni.

...a samozrejme poteseni z LED -jedny funkcni jsem proste chtel...

 

post-46138-0-77819800-1575675725_thumb.jpg

 

A malem bych zapomnel, ze dorazily i posledni chybejici 2500...

 

post-46138-0-22699500-1575676599_thumb.jpg

 

Vice o nich zde ...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

< casiotron -diky za pochvalu

< a jinak myslim, ze si Gombo ze mne dela legraci.. ten, jenz nektere z nas zvykl rano na novy ritual...

< t2 -to je super ja prave(jakozto G Laik) chtel vedet v cem je problem, ze to nesedi(viz.??) a chtel se zeptat.. -tak diky za info.

Remen ten byl jasnej a uz takto... -a nejakej tip odkud tu verzi C poridit ?

Jinak ty posledni TE-2500 do rady za tolik??? a o to vetsi radost...

 

post-46138-0-64712700-1575767337_thumb.jpg 

 

post-46138-0-87488200-1575767629_thumb.png

 

Jinak nejakou tu batt. jsem doma jeste vystrachal, tak aspon takto zprovoznene Timexy...

Uvnitr byla oxidovana.. tak probehlo mirne cisteni -nebylo to nastesti moc.

Timexy mne nejak moc neberou, ale tyto jsou podobne na Seiko... 

 

post-46138-0-54826000-1575768014_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel bezel na 5600C/5700C  jsou nedostatkové zboží (jeden na 5700 ale v zásobě mám). A když bys nějaký někde sehnal tak bude starý a stejně ti odejde. 

Za ty 2500 luxusní cena! Já už prostě poslední dobou vůbec nekoukám na ebay. Toto bych snad zaznamenal a trochu tě potrápil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...