Přejít na obsah

Pochlubte se svými novými číslíčkovými přírůstky


X-Bob

Doporučené příspěvky

Ano presne ty to jsou. Mam dojem, ze jsem je tu nekde uz taky videl.

Jsou i v jinem provedeni??? peknejsi? -no za rozumnou cenu jsem nenasel -zatim.

Mam ten modul ve verzi 50m, 100m, 200m tak sem "potreboval" jeste tech 300m. Az dorazi dam pohromade...

 

Ty jine verze...

 

post-46138-0-75592300-1583454156_thumb.jpgpost-46138-0-56096900-1583454180_thumb.jpgpost-46138-0-05239700-1583454194_thumb.jpg 

 

Ty druhe odkryju vice, jednak  nemam rad nejake dlouhe natahovani a taky proto, ze se nejedna o "standardni hodinky", tak at se to pohne... Na watchuseek a treba http://mygshock.com/ je najdete a radi je mezi G-SHOCK ale...

No napovedy uz asi dost.

 

post-46138-0-47369800-1583455480.jpg

 

...............celnici  propustili tak dle rychlosti posty snad pondeli...

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...jsem je poznal hned.  :lol:

Gratuluji k pěknému úlovku.

Za prve diky a za druhe dotaz, obrazek je tvuj? -sem googlil a toto nenasel, kdyz tak byl by odkaz kde se o nich pise? dik.

 

Ale pisu hlavne proto, ze posta se pochlapila a mam doma...

Digitalnianalog od Orientu az bude cas... -prvni postreh jsou temer netknute, bracelet nepouzivanim zatim "neohebny".

 

post-46138-0-06661800-1583578406_thumb.jpg

 

A slibene Citizen P100. WR 50, 100, 200 a 300.

Pro presnost ty prvni jsou P110 nemaj 2x budik a ikona chime neni CHI ale zvonecek viz...???

A k tem WR300 ... ty jsou oznacene P130 -nevim jak modul jeste sem nemel ven, ale displej stejny.

Nefotakem zaostrit dohromady byl jako vzdy problem, tak neco 2x...

 

post-46138-0-22670400-1583577001_thumb.jpgpost-46138-0-86472000-1583577020_thumb.jpgpost-46138-0-46213100-1583577059_thumb.jpgpost-46138-0-21737400-1583577109_thumb.jpg

 

A at se nejak ukonci postupne odkryvani, tak displej takto...

 

post-46138-0-52365200-1583577483_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže budík. Sakra já věděl, že už jsem ten displej někde zahlédl, ale že to byl stolní budík, už mě neseplo. Taky jsem ho zahlédnul jen kdysi a jen jednou.

Jsem si říkal, že takovýhle náramkový g-shocky snad žádný nebyly. A fakt nebyly. Každopádně pěknej kousek. Škoda že přijímá jen japonský rádiový signál synchronizace času.

A koukám, že se v CZ prodával za 1290 kaček.

Oni jsou ty jejich budíky vůbec zajímavý. Třeba GQ-200 je taky pěknej mazlík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě tady někoho baví tyhle pátrací akce? Jestli jo, dorazil mi takový méně vídaný model od Casia.

Ale nebude to těžké i vzhledem k tomu, že už se tu jednou vyskytly.

To nie sú tie hrubé, úzke, a vysoké hodinky s kovovým remienkom??? Tuším je to zo série Casio Edifice :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... méně vídaný model od Casia.

... už se tu jednou vyskytly.

 

post-46138-0-92364600-1583643086_thumb.png

ze by IRW-M200 [3019]  ??

 

...nebo neco teto rady ja zde nedavno v podstate IRW-M100 (WV-300) [3034] 

Jinak nevim jestli mi v minulosti zde neco neuniklo... vim o tomto

 

Mne by se libily pozitivni tyto i-RANGE IRW-101 vsude je vidim jen negativni... -coz nechci

 

post-46138-0-84216000-1583644205_thumb.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Akai: Výborně, jsou to IRW-M200 z řady iRange. Což mi přijde jako taková byznysová řada hlavně pro lidi cestující mezi různými časovými pásmy. Malé, hubené, tenké, decentní. Cca z roku 2000.

Multiband s 5 frekvencemi, solární dobíjení, celonerez tělo. Podivné ovládání (tři tlačítka vpravo, jedno nastavovací vlevo), ale všechny standardní funkce a zajímavé možnosti zobrazených informací na displeji.

V této řadě iRange se vyskytovaly nejen klasické digitálky, ale i ana-digi. Ale tam už to vypadá na standardní moduly uvnitř upraveného pouzdra.

Ale celkově jsou v této řadě pěkné modely, které se už moc nevidí.

 

Bohužel k nim nemám původní kovový tah, což je velká škoda, protože vzhledem i rozměry krásně navazoval na tělo. Tak zatím tento ze starých Seiko, ale je to jen nouzovka s jinou šířkou. 

Rádiový signál si chytly hned. Zatím se mi nepodařilo podsvítit displej, buď mi blbne vrchní pravé tlačítko, nebo funkci blokuje málo nabitá baterie. Ještě vypnu Power Saving funkci a zkusím podsvícení displeje bez ní. Zatím se snažím dobít...

post-13153-0-19047200-1583658597_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Akai: Výborně, jsou to IRW-M200 z řady iRange. Což mi přijde jako taková byznysová řada hlavně pro lidi cestující mezi různými časovými pásmy. Malé, hubené, tenké, decentní. Cca z roku 2000.

Multiband s 5 frekvencemi, solární dobíjení, celonerez tělo. Podivné ovládání (tři tlačítka vpravo, jedno nastavovací vlevo), ale všechny standardní funkce a zajímavé možnosti zobrazených informací na displeji.

V této řadě iRange se vyskytovaly nejen klasické digitálky, ale i ana-digi. Ale tam už to vypadá na standardní moduly uvnitř upraveného pouzdra.

Ale celkově jsou v této řadě pěkné modely, které se už moc nevidí.

 

Bohužel k nim nemám původní kovový tah, což je velká škoda, protože vzhledem i rozměry krásně navazoval na tělo. Tak zatím tento ze starých Seiko, ale je to jen nouzovka s jinou šířkou.

Rádiový signál si chytly hned. Zatím se mi nepodařilo podsvítit displej, buď mi blbne vrchní pravé tlačítko, nebo funkci blokuje málo nabitá baterie. Ještě vypnu Power Saving funkci a zkusím podsvícení displeje bez ní. Zatím se snažím dobít...

Krásne hodinky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už dorazily. Udivilo mě, že jsou celkem malé. Čekal jsem, že budou větší.
Ale nepodařilo se mi přijít na to, jak zapnout všechny segmenty. Ani jak přepnout displej na neinverzní (jestli to jde). Tak jsem se to pokusil nějak nafotit postupně.
Omlouvám se za kvalitu. Nemám to jak jinak nafotit než mobilem.
Ale sehnal jsem i nákres segmentů displeje, tak snad to z toho nějak vyčtete.
Jinak funkčně celkem jednoduché - čas, datum, klasický (denní) alarm, single-time alarm a hodinový signál. A pak už jen illuminator.
post-3282-0-97944900-1583825219_thumb.jpg
post-3282-0-14546400-1583825872_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už dorazily. Udivilo mě, že jsou celkem malé. Čekal jsem, že budou větší.

Ale nepodařilo se mi přijít na to, jak zapnout všechny segmenty. Ani jak přepnout displej na neinverzní (jestli to jde). Tak jsem se to pokusil nějak nafotit postupně.

Omlouvám se za kvalitu. Nemám to jak jinak nafotit než mobilem.

Ale sehnal jsem i nákres segmentů displeje, tak snad to z toho nějak vyčtete.

Jinak funkčně celkem jednoduché - čas, datum, klasický (denní) alarm, single-time alarm a hodinový signál. A pak už jen illuminator.

Wired_disp.jpg

Wired_segmenty.JPG

V tomto prípade je zaujímavá hlavne grafika displeja, hodinky s takýmto displejom sa takmer neobjavujú, a ak, tak iba veľmi zriedkavo, ja osobne môžem za seba povedať, že hodinky s displejom takéhoto typu vidím prvýkrát v živote, a že mi už veľa hodiniek, za tých 25 rokov, čo ich bežne používam, prešlo rukami :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už dorazily. ...

Moc pěkný studijní materiál. Je to jak jsem čekal, nějaký umělec s technickými sklony se vrhnul na segmenty displeje a z klasických krabicózních čísel udělal krásné číslice s ladnými křivkami. 

Tedy muselo to dát hromadu práce a na ovládání zobrazení konkrétních čísel to musí být taky asi dost náročné.

Pokud bych vzal jako dva základní typy zobrazení ůdajů na displeji klasický 7dílný multi segment (někdy doplněný o mezisegmenty) a dot matrix (tečky v pravidelném rastru), pak tohle bude další typ.

Zajímavé, moc zajímavé. Ukážeš i foto na ruce?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Menší, ale dobrý. Je to vlastně takový techno náramek. Když si je člověk vezme na ruku, může si být téměř jistý, že stejné hodinky na ruce někoho jiného roky nepotká...

A ty chaoticky rozskákané číslice jsou vlastně děsně cool. Takový jako trochu punk :) Líbí se mi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...