Přejít na obsah

Pochlubte se svými novými číslíčkovými přírůstky


X-Bob

Doporučené příspěvky

řada seiko Wired má vícero zástupců.

Třeba tady tyhle jsou docela pěkný

http://w-wired.com/h/detail/aghh003.html

Více je zde: http://w-wired.com/h/products/rwcs/index.html

digi nadšenci to můžou rozklíčovat a povědět nějaké podrobnosti

Upraveno uživatelem Radimk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
tak jak jsem zapadnul do tohoto tématu, přijde mi to jako hitparáda hrůzy :-) omluvám se za tento názor,ale nemohu si pomoci :helpsmilie:

 

 

stejně bych se já mohl vyjadřovat v jiných vláknech...... ;) Tohle je okruh pro příznivce těchto hodinek.Tak to,prosím,respektuj.....Tvůj názor beru na vědomí,nicméně ničím neobohacuje a je tu irelevantní....každý máme jiný vkus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stejně bych se já mohl vyjadřovat v jiných vláknech...... ;) Tohle je okruh pro příznivce těchto hodinek.Tak to,prosím,respektuj.....Tvůj názor beru na vědomí,nicméně ničím neobohacuje a je tu irelevantní....každý máme jiný vkus.

to je pravda omlouvám se. M.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je bomba. :thumbsup_anim:  Odkud se " vylíhly" ? Zkoušel jsem se jen ze zvědavosti po nich pídit, ale neuspěl jsem. Moc pěkný.

No, já jsem je získal darem od strýce, který si je koupil v roce 1990. Dostal jsem je ovšem bez řemínku, ve kterém je integrovaná anténa. Takže jsem si na ně v H&H Hodinářská (kteří dělají servis Junghans) řemínek nechal dát. Naštěstí řemínky s anténou ještě jsou k dispozici. Jsem z nich nadšen. Tím, že nemají nějakou pidi anténku v tělě hodinek, ale pořádnou anténu v tahu, tak přijímají synchronizační signál skoro i v plechovce (jak kdosi kdesi napsal).

Nové se dají koupit TADY

Je to prý ale skládačka z náhradních dílů, které dotyčný člověk odkoupil od Junghanse. Takže nemají na dýnku vyražené sériové číslo daného kusu. To jsem vyčetl na jiném zahraničním fóru. Ale komunikoval jsem s nimi ohledně řemínku (zkoušel jsem, zda to u nich nebude levnější a komunikují rychle a ochotně. Levnější o cosi byli, ale z pohodlnosti a lenosti se mi nechtělo posílat pro mě složitě peníze do Němec, tak jsem zvolil variantu s H&H). Starší Mega1 se občas dají koupi na ebay.

Není tajemstvím, že design hodinek navrhla firma Frog Design, co pracije momo jiné i pro Apple.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, já jsem je získal darem od strýce, který si je koupil v roce 1990. Dostal jsem je ovšem bez řemínku, ve kterém je integrovaná anténa. Takže jsem si na ně v H&H Hodinářská (kteří dělají servis Junghans) řemínek nechal dát. Naštěstí řemínky s anténou ještě jsou k dispozici. Jsem z nich nadšen. Tím, že nemají nějakou pidi anténku v tělě hodinek, ale pořádnou anténu v tahu, tak přijímají synchronizační signál skoro i v plechovce (jak kdosi kdesi napsal).

Nové se dají koupit TADY

Je to prý ale skládačka z náhradních dílů, které dotyčný člověk odkoupil od Junghanse. Takže nemají na dýnku vyražené sériové číslo daného kusu. To jsem vyčetl na jiném zahraničním fóru. Ale komunikoval jsem s nimi ohledně řemínku (zkoušel jsem, zda to u nich nebude levnější a komunikují rychle a ochotně. Levnější o cosi byli, ale z pohodlnosti a lenosti se mi nechtělo posílat pro mě složitě peníze do Němec, tak jsem zvolil variantu s H&H). Starší Mega1 se občas dají koupi na ebay.

Není tajemstvím, že design hodinek navrhla firma Frog Design, co pracije momo jiné i pro Apple.

Díky za link. je to zajímavý. docela o tom uvažuju. ještě uvidím jak se rozhodnu.

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

originál můžeš koupit TADY

 

Hezký, ale na mě moc drahý. Cena je jedinej problém i u toho levnějšího zdroje "skládaček" teda kromě toho, že nevím kterou barevnou variantu si vybrat. Omluvte mojí neznalost ale vypadá to že ty mladýhanzky kromě času a data nic neumí. To by mi ale nevadilo. Taky nevím jak je dělaný pouzdro. Myslím materiál. Máte někdo zkušenosti s Mega1?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje druhe SHOCKy (DW-5600WC), no nekupte to za ty prachy (20E), prima hodinky na litacku, se psem a tak...

Je to jakasi "2006 FIFA World Cup" = MS ve fotbale v NEMECKU edice, divna mi proto prijde ta triokolora - cerna/zlata/cervena. Nemecko ma totiz "schwarz/rot/gold" = cerna/cervena/zlata. Asi proto byly tak levne?

Ale neresim to, bile hranate G-Shocky se mi libi, takze jsem spokojen :gunsmilie: .

 

post-3194-1237667229.jpg

post-3194-1237667241.jpg

post-3194-1237667250.jpg

post-3194-1237667266.jpg

post-3194-1237668230.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nestačím se divit tomu jak jsem ze začátku (objevení tohoto fóra někdy roku 2005) začal opovrhovat vším co bylo quartz nebo digi, pak postupem času a rozšířením obzorů zabrousil na WUS do sekce G-Shock, kde jsem dlouho dobu pročítal a získával informace a byl čím dál tím více unešenej a nadšenej, hlavně zmatený, cože jsem si to dřív o digi myslel :sad01_anim:

 

Prostě jsem si časem musel nafackovat a pak jsem hlavně neodolal.

 

Jelikož vím jak máte rádi rozbalovací obrázky, tak zde je moje první digi akvizice: :speak_cool: DW6900-1V klasika

 

 

 

post-4637-1237909983.jpg

post-4637-1237910001.jpg

post-4637-1237910007.jpg

post-4637-1237910015.jpg

post-4637-1237910022.jpg

post-4637-1237910037.jpg

post-4637-1237910047.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

super...klasická klasika........ať Ti slouží!!!

 

 

Dík ;) jsem z nich vážně nadšený, naživo jsou 100x hezčí než na fotkách, hlavně mě překvapila ta kvalita zpracování, ta je i u tohoto základního modelu na velmi vysoké úrovni :guitar:

 

Problém bude si dát chvíli pokoj a nekoupit jim bratříčka, adepty už mám vyhlídnuté :bangin:

Upraveno uživatelem Skydiver
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...