Přejít na obsah

Pochlubte se svými novými číslíčkovými přírůstky


X-Bob

Doporučené příspěvky

před 11 hodinami, siwi napsal:

Ten vodní systém je hodně zajímavý. Ale napadá mě, že když se do nich nalije těmi dírkamí voda, tak při nošení zase vyteče, ne? Jak to s tím je? 

Ty dírky jsou dost malé a té vody se tam vleze asi minimum. Navíc asi všechna vsákne do těch článků. Nevšiml jsem si, že by z toho něco teklo nebo kapalo.

Jinak zatím jdou (cca 24 hod.).

 

 

No a přidám jedny, co dorazily včera z Japonska. Casio WQV-1. Cena se, myslím, celkem povedla. Vyšly jen na 1300 yenů, což je asi 13$.

Ještě musím někde pohledat IrDA dongle na USB. Používal jsem ho kdysi na přenos fotek z telefonu Philips 755. Tak bych rád vyzkoušel přenos z těchto hodinek.

Casio_wqv.jpg

Casio_wqv_foto.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, Hantronix napsal:

Ty dírky jsou dost malé a té vody se tam vleze asi minimum. Navíc asi všechna vsákne do těch článků. Nevšiml jsem si, že by z toho něco teklo nebo kapalo.

...

Jj, díky. Vážně zajímavý systém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky diky a vidim u sebe nedostatky. Digitalky na klasicke pero -tento druh pohonu mne unikl, ty ostatni znam.))
A mozna je to i pravda -technicky by slo prevest jednu energii na druhou. Neudelal to nekdo? a ma neznalost skutecna?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky diky a vidim u sebe nedostatky. Digitalky na klasicke pero -tento druh pohonu mne unikl, ty ostatni znam.))
A mozna je to i pravda -technicky by slo prevest jednu energii na druhou. Neudelal to nekdo? a ma neznalost skutecna?
Myslím, že neunikl. Vzpomeň na mechanické digitálky Ruhla a jim podobné. Normální hodinkový strojek s manuálním nátahem, jen čas ukazují číselné kotoučky skrz okýnka "ciferníku".

Odesláno z mého SHT-W09 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, akai napsal:


A mozna je to i pravda -technicky by slo prevest jednu energii na druhou. Neudelal to nekdo? a ma neznalost skutecna?

Ale jo, digi poháněné mechanickou energií tu jsou. Dokonce minimálně dvoje. Už nevím kdo tu má pěkné Hamiltony Pulsomatic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..jj o tech vim, ale tam to beru spis jako prevod indukcni ... 

The movement “borrows” from the concept of the Seiko Kinetic by having an automatic rotor generate power for the battery. Actually the Ventura watch (Q Spark I think it was) also did this. Inside the Hamilton Pulsomatic is the Calibre H1970 automatically generated quartz movement (gee, I wonder why “1970” is in there). It has a power reserve of about 82 days when fully charged, and is made by Swiss ETA. ... 

Ja myslim prevod energie natazene pruziny na eletrickou...  -nebot bylo v textu napsano klasicke pruziny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

V duchu nazvu tohoto vlakna musim nahlasit tyto Sanyo.
Modul shodny se zde uz nekolikrat prezentovanymi Meister - Anker od Casiotrona nebo mymi Alba-mi vedle...
Nemeli dynko a chybi cudlik pro svetylko(funkcni je) jinak stav je celkem ok .
Co se snimi asi delo?  Skoda, i kdyz zas na druhou stranu, byly-li by komplet tak by nebyly takto dostupne.
Hodne solidni SS dynko nastesti sedlo(krassne lup pri zacvaknuti) uplne paradne od tech vedle, ktere jsem pro ilustraci prilozil a takove si ani nezaslouzily.
Pri x-tem pokusu nejake pripasovat ze "srotovych" jsem uz ztracel nadeji a toto jedno z poslednich nastesti vyslo. Pipani zatim neresim. 
Prodavany takto...

eBay.png.de0ceee9c845a213c33aafdc88f909a5.png

1.jpg.4803d49b3e58fe8ce361287072e1da63.jpg

2.jpg.532de74ca51a357da3cf02a35ca55a2d.jpg

3.jpg.3344c8799a89db967751c912649c561c.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Casiotrony jsou doma!

Uf, nebylo to jen tak. Původní cena 145 usd. Nebo best offer.

419434042_zzBeznzvu1.jpg.750c5e8b8854475cf22d299b073a855b.jpg

Nojo, ale prodejce nechtěl jít dolu. 

1508004690_zzmakeoffer2.jpg.6a4534eb8ff06c1ec3b48a3518f4016f.jpg

Ze 145 nechtěl slevit na 130 ani na 135. Už jsem si říkal tak proč dává možnost best offer když nechce dát slevu. Nakonec teda za 137.

Bum odklikl jsem to 15.10. ale Fedex spolu s prodejcem to nějak skonili. Prodejce jim dal blbě moje číslo, takže jim chyběli poslední tři čísla. Sice měli mojí adresu, ale prostě mě nekontaktovali. Vyprdli se na to. Po uplynutí skladovací doby šup se zásilkou zpět do japonska. Tak já píšu prodejci a on by mi poslal hodinky podruhé, ale chtěl dalších 20 usd na opakovanou poštu. Hmm tak jo hodinky jsem chtěl. Celníci nic, tak fajn. No a 16.11. hurá už jsou tady! Trochu jsem je vyčistil a takle to teď vypadá:

zPB170015.JPG.076e7b3f62f68e96592efa754057f103.JPG

zPB170021.JPG.6117f9a7b16e771c8223730b45d9c6f1.JPG

Upraveno uživatelem t2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...