Přejít na obsah

Pochlubte se svými novými číslíčkovými přírůstky


X-Bob

Doporučené příspěvky

  • po 3 týdnech...

Nedávno tady @akai ukazoval krásnou kartu od Citizenu s hodinami, budíkem a světovými časy. Takový cestovní budíček do peněženky.
Karta mě tak zaujala, že jsem si ji pořídil taky. A pak jsem narazil na podobnou od Seika. Tak jsem ji koupil taky. Od Casia jsem už doma dvě měl. 
No a pak mám ještě další cestovní budíčky ve velikosti kreditní karty.  Tak jsem je dal všechny hezky po kupě.
Tak schválně. Komu podle vás se to povedlo nejvíce? Kdo má nejhezčí "kartu"? Casio, Seiko nebo Citizen?

Card_clock1.jpg

Card_clock2.jpg

Card_clock3.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedávno tady [mention=46138]akai[/mention] ukazoval krásnou kartu od Citizenu s hodinami, budíkem a světovými časy. Takový cestovní budíček do peněženky.
Karta mě tak zaujala, že jsem si ji pořídil taky.


Tady se neda vybrat jedna jedina, vsechny jsou paradni.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci díky za chválu.
@Olin.uj Máš pravdu. Úplně jsem se pro tyto kartičky nadchnul. Takže je z toho můj další sběratelský artikl.
Ty první 4 se světovými časy jsou karty, takže jsou tenké. Mají jen 3 mm. Ty další 4 jsou koncipované jako cestovní budík, takže mají i stojánek. Nejsilnější jsou právě ty ana-digi. Ty mají cca 7 mm.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Hantronix napsal:

No kartiček s kalkulačkou pár taky mám...

Slušná hromádka.
Výhodou těchhle sběratelských artefaktů je, že nezaberou moc místa a dají se dobře skladovat... :)
Xircom REX si pamatuju, ještě když to byla novinka. Plně funkční PDA s PCMCIA konektivitou ve velikosti kreditní karty, to bylo tehdá něco.
A ten Arduboy se mi taky líbí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Musim nahlasit zprovozneni dalsich i-Virt... Lion accu 302030 z alie dorazily...
Puvodni batt. opet nafoukle jako polstarky. Zkusil jsem u jednech nechat puvodni elektroniku na akumulatoru. Chova se to stejne. 
Nyni tedy uz druhe W715 + nove W716 / W718 (ty W715 uz treba.. i zde...)

Ocelova verze se velmi spatne pro vypoukle sklo foti... a 160g vs titan 90g... -70g to je uz skoro jednou tolik.
Pekne podsviceni kdy nechali i-Virt zazarit. Ostatni verze toto nemaj.
Puvodni majitel si dal heslo XXXX a na reset jsem nedosel. Je videt nahore zamecek. Takze muzu zkouset 0000-9999...
0000-0100 to neni taktez proflakle shody a postupky nee... -tak si asi zamackam...
Jak vidno tak pro kazdou verzi mirne modifikovali font. (u verze steel se mne ta 5 nejak nelibi)
Remen k cerne verzi W716 dosel zvlast, chtel jsem osadit no rozmer 28mm mi to znemoznil mam max. 25mm.

1.jpg.ef298aa34de4e3713ee835f233ff8264.jpg

a.jpg.708aaed595e52bcf21a2c649dae94f35.jpg

b.jpg.32a485065a6689bfa81c8a381f01ae69.jpg

x.jpg.6bf7c4150eb32430bc31f6baa5b60d2a.jpg

y.jpg.6b46a5f532b68d8d4e9415a97d9b0633.jpg

z.jpg.44ee3a487d9ea0c3549ebf55f6f8d693.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...