Přejít na obsah

Pochlubte se svými novými číslíčkovými přírůstky


X-Bob

Doporučené příspěvky

TADY jsem našel nějaký info.
Podle toho jsou pouze na solár, bez baterie nebo akumulátoru.
Podle info TADY jsou ze 70. let a jsou to první digi pouze na solár. Ale to se mi nějak nezdá.
V každým případě jsem asi koupil větší raritku, než jsem myslel.
Jestli mi vyjde zítra čas, tak se podívám dovnitř.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem je kuchnul. Nejdřív jsem si myslel, že je tam kondenzátor, protože nemají prostor pro baterii. Až jsem je celé rozšrouboval, tak jsem viděl, že je tam prostor, kde by měl být pravděpodobně akumulátor. Ale nebyl. Byla tam obyčejná baterie a ještě ke všemu úplně jiné velikosti, než by měla být.
Zkoušel jsem je i bez té baterie a po zakrytí solárního článku šly cca 2 vteřiny.

Solarwa3.jpg

Solarwa4.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pekne jednoduche prakticke.
S accu si lamat hlavu nemusis pokud je moc nebudes vystavovat na svetlo.
Pokud jo tak radeji accu at batt nevytece/nenafoukne atp.
Pokud ano tak bych v tom pripade dal rozmerove odpovidajici MT, -oznacene TCL jsou na vyssi napeti.
Tady na obr. jsou jen dva modely ale je i vetsi... -to pokud bys chtel to mit tiptop...

 

MT920.png.cd0f104afbb1e02326d8aeb4cedcb4b5.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja se dockal techto, -vanoce muzou zacit...
Ebay Peru do Nemec a k nam. Temer nejdou najit a kdyz tak astrosumu popr vadne... 
A ejhle postestilo se takze plati stale -kdo si pocka ten...
Vice info i lepsich foto klikni. 
A aspon tedy par ode mne...

Kalendar je do roku 2100 z teto doby nevim? o jinych na tak dlouho. Minule stoleti zacina 19 toto je bez takto...
908635146_415014.thumb.jpg.99055422fbd2d2d47556f79ffb2b7951.jpg

41_5014.thumb.jpg.78f356450f0ddb06ae0299fbf1d3dec0.jpg

-svetacas...
529967413_415014.thumb.jpg.41a457f77465d6beb0de18f59317498f.jpg

Dostaly uchycovadlo na ruku od Ricoh kde jsem ze ctyr delal dvoje...
ricoh.thumb.jpg.05e94df7145d85c1428a6860c51992e0.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja o nich vedel uz dele a psal s odkazem treba zde...

V 1. 6. 2021 v 0:47, akai napsal:

Asi uplne nejvic nejlepsi v teto rade by za mne mohly byt Multi Alarm World...


@jendazhor jj prave tim vsim co umi a maji jsou tak zajimave a nekde se o nich mluvi jako citizen digital lcd gral. 
Jsou vubec nejake dalsi vekem srovnatelne s kalendarem od 1900 do 2100 ?
Nekde taky psali, ze zaplnena pamet uz nedovoli soucasne stopky a timer, potvrzuju. Pokud v rezimu stopek pustim timer tak se stopky nuluji.
Dobre se serizuje cas. Po vytazeni korunky skoci minuta na nejbizsi vyssi a po zamacknuti se vteriny rozejdou samozrejme od nuly.

Dnes rano se povedlo ostranit posledni neduh popisovany prodejcem... The alarm/sound not working, Backlight not working, The glass is not original, Buttons and crown are responsive but may need maintenance. Therefore, Sold as is as seen for parts or repair.
Nyni uz tedy jak svetlo tak zvuk, vse jede, mam radost.
Jen nevim jak to myslel s tim neoriginal sklem. Ted si nevybavim jestli jsem videl jen tu verzi co je vsude nebo i tuto. Rozlozeni a popisky souhlasi.
Ricoh naramek k nim sedi naramne, jen by to chtelo ubrat ten milimetr po stranach u pouzdra....

41-5014.thumb.jpg.adf15148a1f8415258eeed145ddb5a89.jpg

9400.thumb.jpg.c3899282ee4a400787b6405684e69048.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě to přijde, že si tehdy u Citizenu řekli: "nacpeme do nich všechno, ať se ostatní po... z toho, co všechno umíme do jedněch hodinek nacpat". A to se jim asi povedlo. A teď koukám, že mají i indikaci slabé baterie a různé tóny pro každý ze dvou alarmů. Fakt je tam všechno.
A taky mají pěkně udělaný návod. Uživatelský i technický a servisní sloučený do jednoho.
S kalendářem do 2100 jsem se zatím setkal jen u modelů někde z devadesátých let a to ještě pomálu.
Já bych neřekl, že se jedná o neorigo sklo. Pole nad displejem "START/STOP" a pod displejem "ON-OFF..." sice jsou na fotkách po webu s červeným podkladem a tady je to opačně, ale to bych viděl buď jako vyblednutí barev nebo jinou barevnou verzi. Ať tak či tak, stejně by to neznamenalo neorigo sklo.
Náramek je opravdu skoro jako původní, až na ty fousy boků. Ale jinak super.
Blahopřeju k oživení všech funkcí!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pořídil jsem si jedny „unikátní“ G-shocky.
Že zase tak moc zvláštně nevypadají? 

Casio-DWX-199-2-1-lo.jpg.1d86abad44af6dfb4d9191b3f415d841.jpg

Běžný zakřivený model jako spousta variací modelu DWX-100 z roku 1999?
Jenže tohle nejsou DWX-100 nebo 111, 112, ale DWX-199, zde tedy konkrétně varianta DWX-199-2. Odlišnost je skrytá uvnitř.
Jedná se o model, který si díky jedné své zvláštní funkcionalitě, vysloužil i vlastní modul 2130 (ostatní DWX-100... mají modul 1979).

A co je ta zvláštnost, že si dokonce od tohoto maníka zasloužily místo v jeho osobním výběru 10 nejunikátnějších G-Shock modelů? O tom níže. Vydržte...
Vlastně jsou ty zvláštnosti dvě. Ne, v podstatě tři, ale všechny souvisejí s jednou technickou vychytávkou (s poněkud nejasným a pro mě zatím trochu záhadným technickým řešením).

Předem upozorňuji vážené čtenáře, že tahle „most unique“ funkce je velmi zbytná záležitost. Vlastně je to nepotřebná blbinka. Takže doporučuji dále číst jen zarytým G-magorům (berte to jako takový malý vánoční dárek 🙂🎄).

Model DWX-199 je jedním z dvojice „milenecké“ Lovers Collection roku 1999. Druhé jsou vždy nějaké dámské (BG, BGX…). Casio tyto kolekce dělalo každý rok a vždy měnilo modely, ke kterým ještě vymyslelo nějakou příběhovou omáčku, která se většinou projevila i na vzhledu vybraných upravených modelů. To není nic nového.

V roce 1999 se jednalo o šestici G-shocků seskupených tématicky do tří dvojic viz níže.

G-Lovers_Collection1999.thumb.jpg.4fc5684cf0c140bfa3f2d0249c9ebaf8.jpg

Můj kousek je tedy z dvojice „Drak a čarodějnice“. 
Tyto symboly se objevují jak v symbolech podsvícení displejů, tak na velcro páscích formou vetkaných symbolů přímo v pásku i jako vyšívané nášivky.

Casio-DWX-199-2-strap1-lo.jpg.697e9325a5cd325cd75012338e48fc2b.jpgCasio-DWX-199-2-strap2-lo.jpg.370afc453eb3bf8b0f8ae6f00e14e3cc.jpg

Musím uznat, že provedení textilních pásků s plastovými nacvakávacími sponami je opravdu pěkně dotažené.
Rok 1999 je uveden i na zadním dýnku.

Casio99-Catal-cover1.jpg.4cd7291047bfa32727670129f33fe938.jpgCasio99-Catal-2.jpg.78694d68fe1dc917d70c4eb98301eb4c.jpg

Jinak se jedná jen o modifikaci modelů DWX-100. Což jsou velmi robustní modely s mírně „vykřiveným“ pouzdrem určené patrně především pro lyžaře, snowboardisty, surfaře apod. Tomu odpovídá i onen pásek na „sucháč“ a přezku. U něhož byl předpoklad, že bude zapínán i přes rukáv.

Mimochodem doteď nevím, jak se má přesně zapínat, protože nejprve se musí zapnout spodní „okruh“ se „suchým zipem“ a pak teprve přezka. Což je jednou zbývající rukou dost krkolomné.

Funkcionalita modelu je sice jen základní, třeba budík je zde jen jeden (nechybí timer), ale dostačující. Potěšil mě název dne v trojznakové podobě. To mám raději než častější dvouznakovou. Ale jinak na G-Shocky nic výjimečného.

Masivní tělo na mě působí opravdu odolným dojmem (a je to vidět i při rozborce), mají celkem slušný kontrast displeje, ucházející hlasitost tónů a dobře se ovládají velkými tlačítky (fyzicky jsou vždy dvě tlačítka z jednoho kusu a vertikálně spojená do kolébky)

Casio-DWX-199-2-2B-lo.jpg.2498ce61e993e88e009263fce8d34da9.jpg

A teď už tedy konečně k oněm zvláštnostem:

Vše souvisí s podsvícením displeje.
Normálně jsme zvyklí, že elektroluminiscenční podsvícení je buď čisté bez obrázků, nebo do něj Casio přidává nějaký obrázek, logo, čmáranici apod. (což kvůli čitelnosti podsvětleného displeje zrovna moc nemiluju).

Jenže tady je to ještě trochu více „crazy“.

Pokud zmáčknete tlačítko podsvícení, stane se toto:
1. displej se rozsvítí a je na něm zobrazeny všechny aktuální znaky + jeden obrázek (zde drak letící)
2. pak všechny znaky displeje zmizí a svítí pouze první obrázek
3. displej dále svítí bez znaků, ale první obrázek zmizí a objeví se druhý obrázek (zde drak "stojící")

Casio-DWX-199-2-displ123-lo.jpg.d961327b0f78f1679052589488a3987f.jpg

Podivnosti jsou vlastně tři:
- mizení znaků na displeji během podsvícení
- „animace“ postupného zobrazení dvou obrázků
- a doposud nezmíněná funkce, kdy podsvícení údajně nefunguje před datem 25. 12. 1999.
(To jsem zkoušel, ale až po nastavení aktuálního data. Když jsem datum nastavil před zlomové datum, displej i v autobacklight funkci normálně podsvětloval. Možná kdybych hodinky zresetoval a rovnou nastavil dřívější datum, by tato „nefunkcionalita“ zase fungovala.)

A teď si asi každý řekne: „taková pí..vina“ a on kvůli tomu naspal takovýhle elaborát.
Ale je tu takový malý technický problém – jak to udělali?

Normálně jsou vrstvy displeje s obrázkem v podsvícení umístěny v pořadí (odspodu):
- vrstva podsvícení
- vrstva s obrázkem
- vlastní displej

Jenže tady jsou obrázky dva a zobrazují se postupně.

Není tedy možné je prostě dát do dvou obrázkových vrstev nad sebe a podsvětlovat jednou nebo i dvěma lumi vrstvami. Jakýkoliv obrázek nad jakoukoliv podsvětlovací vrstvou bude po jejím rozsvícení vždy vidět. A jeden z obrázků nelze nijak „zneviditelnit“. Není problém zobrazit první obrázek, ale druhý by byl vždy zobrazen současně s prvním.

Výše uvedený maník modul rozebral s nadějí, že tomu technickému řešení přijde na kloub. Ale to se mu zrovna nepodařilo. Tajemství je zřejmě zalité v bloku pod displejem. 
Když displej rozebral, zjistil, že pod displejem jsou pouze dvě podsvětlovací vrstvy bez obrázku (pokud je pravda, co říká a v jedné z vrstev není skrytý nějaký jinak průhledný obrázek, který by se aktivoval a zviditelnil až při podsvícení) a pak zvláštní blok, na jehož povrchu je vidět druhý obrázek – v jeho případě Pegasus ve výskoku).

2nd-frame-Pegasus.jpg.1c407acc34dcf38688e8db9425a758de.jpg
To by znamenalo, že první obrázek se musí skrývat někde jinde. Buď v jedné z prosvětlovacích vrstev (ale tam není vidět), nebo ještě níže v bloku.

Jenže…

Pokud by první obrázek byl nejníže, tedy skrytý v zalitém bloku, pak by při jeho podsvícení musel být vidět zároveň i druhý obrázek.
Maník z toho byl poněkud zaskočený a ani já doteď přesně nechápu, jak je to vlastně technicky vyřešené.
Ještě musím pro jistotu dodat, že oba obrázky se navzájem překrývají. V tom videu musí být při rozborce něco špatně. Nebo se tu hraje s nějakými dvěmi vrstvami svítícími různě polarizovaným světlem. Nebo mi to jednoduše nedochází. Nebo... nevím.
A teď babo raď, jak to ti japonští inženýři v roce 1999 vlastně udělali? A přitom taková blbinka...

Casio-DWX-199-2-4-lo.jpg.e8f482538c78b9968c4448e9947e9560.jpg

Původně jsem hodinky vzal hlavně kvůli této zvláštnosti, ale když dorazily a já viděl v jak dobrém stavu jsou, rozhodně nelituju. Navíc cena rozhodně nebyla vysoká.

Co mě překvapilo:

Těsnění pod dýnkem není čistě kruhové, přestože pouzdro ano. Na těsnění je ve spodní části malý „zoubek“ nebo „schůdek“. Vlastně nevím úplně proč. Jestli nějaká snaha, aby těsnění bylo usazeno pokaždé stejně či co. Nebo šlo jen o „zdražení“ a nutnost používat originální těsnění namísto obyčejných kruhových. Nevím.

Tišťák modulu je opravdu (jak říká maník ve videu) tak nějak krásný. Jako když kdysi Steve Jobs prohlašoval, že počítače musí vypadat krásně i v jejich útrobách (než jeho firma NEXT krachla, tedy pardon, byla koupena Applem, to by byl delší příběh jinam…).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pořídil jsem si jedny „unikátní“ G-shocky.
Že zase tak moc zvláštně nevypadají? 
Casio-DWX-199-2-1-lo.jpg.1d86abad44af6dfb4d9191b3f415d841.jpg
Běžný zakřivený model jako spousta variací modelu DWX-100 z roku 1999?
Jenže tohle nejsou DWX-100 nebo 111, 112, ale DWX-199, zde tedy konkrétně varianta DWX-199-2. Odlišnost je skrytá uvnitř.
Jedná se o model, který si díky jedné své zvláštní funkcionalitě, vysloužil i vlastní modul 2130 (ostatní DWX-100... mají modul 1979).
A co je ta zvláštnost, že si dokonce od
v jeho osobním výběru 10 nejunikátnějších G-Shock modelů? O tom níže. Vydržte...
Vlastně jsou ty zvláštnosti dvě. Ne, v podstatě tři, ale všechny souvisejí s jednou technickou vychytávkou (s poněkud nejasným a pro mě zatím trochu záhadným technickým řešením).
Předem upozorňuji vážené čtenáře, že tahle „most unique“ funkce je velmi zbytná záležitost. Vlastně je to nepotřebná blbinka. Takže doporučuji dále číst jen zarytým G-magorům (berte to jako takový malý vánoční dárek ).
Model DWX-199 je jedním z dvojice „milenecké“ Lovers Collection roku 1999. Druhé jsou vždy nějaké dámské (BG, BGX…). Casio tyto kolekce dělalo každý rok a vždy měnilo modely, ke kterým ještě vymyslelo nějakou příběhovou omáčku, která se většinou projevila i na vzhledu vybraných upravených modelů. To není nic nového.
V roce 1999 se jednalo o šestici G-shocků seskupených tématicky do tří dvojic viz níže.
G-Lovers_Collection1999.thumb.jpg.4fc5684cf0c140bfa3f2d0249c9ebaf8.jpg
Můj kousek je tedy z dvojice „Drak a čarodějnice“. 
Tyto symboly se objevují jak v symbolech podsvícení displejů, tak na velcro páscích formou vetkaných symbolů přímo v pásku i jako vyšívané nášivky.
Casio-DWX-199-2-strap1-lo.jpg.697e9325a5cd325cd75012338e48fc2b.jpgCasio-DWX-199-2-strap2-lo.jpg.370afc453eb3bf8b0f8ae6f00e14e3cc.jpg
Musím uznat, že provedení textilních pásků s plastovými nacvakávacími sponami je opravdu pěkně dotažené.
Rok 1999 je uveden i na zadním dýnku.
Casio99-Catal-cover1.jpg.4cd7291047bfa32727670129f33fe938.jpgCasio99-Catal-2.jpg.78694d68fe1dc917d70c4eb98301eb4c.jpg
Jinak se jedná jen o modifikaci modelů DWX-100. Což jsou velmi robustní modely s mírně „vykřiveným“ pouzdrem určené patrně především pro lyžaře, snowboardisty, surfaře apod. Tomu odpovídá i onen pásek na „sucháč“ a přezku. U něhož byl předpoklad, že bude zapínán i přes rukáv.
Mimochodem doteď nevím, jak se má přesně zapínat, protože nejprve se musí zapnout spodní „okruh“ se „suchým zipem“ a pak teprve přezka. Což je jednou zbývající rukou dost krkolomné.
Funkcionalita modelu je sice jen základní, třeba budík je zde jen jeden (nechybí timer), ale dostačující. Potěšil mě název dne v trojznakové podobě. To mám raději než častější dvouznakovou. Ale jinak na G-Shocky nic výjimečného.
Masivní tělo na mě působí opravdu odolným dojmem (a je to vidět i při rozborce), mají celkem slušný kontrast displeje, ucházející hlasitost tónů a dobře se ovládají velkými tlačítky (fyzicky jsou vždy dvě tlačítka z jednoho kusu a vertikálně spojená do kolébky)
Casio-DWX-199-2-2B-lo.jpg.2498ce61e993e88e009263fce8d34da9.jpg
A teď už tedy konečně k oněm zvláštnostem:
Vše souvisí s podsvícením displeje.
Normálně jsme zvyklí, že elektroluminiscenční podsvícení je buď čisté bez obrázků, nebo do něj Casio přidává nějaký obrázek, logo, čmáranici apod. (což kvůli čitelnosti podsvětleného displeje zrovna moc nemiluju).
Jenže tady je to ještě trochu více „crazy“.
Pokud zmáčknete tlačítko podsvícení, stane se toto:
1. displej se rozsvítí a je na něm zobrazeny všechny aktuální znaky + jeden obrázek (zde drak letící)
2. pak všechny znaky displeje zmizí a svítí pouze první obrázek
3. displej dále svítí bez znaků, ale první obrázek zmizí a objeví se druhý obrázek (zde drak "stojící")

Casio-DWX-199-2-displ123-lo.jpg.d961327b0f78f1679052589488a3987f.jpg
Podivnosti jsou vlastně tři:
- mizení znaků na displeji během podsvícení
- „animace“ postupného zobrazení dvou obrázků
- a doposud nezmíněná funkce, kdy podsvícení údajně nefunguje před datem 25. 12. 1999.
(To jsem zkoušel, ale až po nastavení aktuálního data. Když jsem datum nastavil před zlomové datum, displej i v autobacklight funkci normálně podsvětloval. Možná kdybych hodinky zresetoval a rovnou nastavil dřívější datum, by tato „nefunkcionalita“ zase fungovala.)
A teď si asi každý řekne: „taková pí..vina“ a on kvůli tomu naspal takovýhle elaborát.
Ale je tu takový malý technický problém – jak to udělali?
Normálně jsou vrstvy displeje s obrázkem v podsvícení umístěny v pořadí (odspodu):
- vrstva podsvícení
- vrstva s obrázkem
- vlastní displej
Jenže tady jsou obrázky dva a zobrazují se postupně.
Není tedy možné je prostě dát do dvou obrázkových vrstev nad sebe a podsvětlovat jednou nebo i dvěma lumi vrstvami. Jakýkoliv obrázek nad jakoukoliv podsvětlovací vrstvou bude po jejím rozsvícení vždy vidět. A jeden z obrázků nelze nijak „zneviditelnit“. Není problém zobrazit první obrázek, ale druhý by byl vždy zobrazen současně s prvním.
Výše uvedený
s nadějí, že tomu technickému řešení přijde na kloub. Ale to se mu zrovna nepodařilo. Tajemství je zřejmě zalité v bloku pod displejem. 
Když displej rozebral, zjistil, že pod displejem jsou pouze dvě podsvětlovací vrstvy bez obrázku (pokud je pravda, co říká a v jedné z vrstev není skrytý nějaký jinak průhledný obrázek, který by se aktivoval a zviditelnil až při podsvícení) a pak zvláštní blok, na jehož povrchu je vidět druhý obrázek – v jeho případě Pegasus ve výskoku).
2nd-frame-Pegasus.jpg.1c407acc34dcf38688e8db9425a758de.jpg
To by znamenalo, že první obrázek se musí skrývat někde jinde. Buď v jedné z prosvětlovacích vrstev (ale tam není vidět), nebo ještě níže v bloku.
Jenže…
Pokud by první obrázek byl nejníže, tedy skrytý v zalitém bloku, pak by při jeho podsvícení musel být vidět zároveň i druhý obrázek.
Maník z toho byl poněkud zaskočený a ani já doteď přesně nechápu, jak je to vlastně technicky vyřešené.
Ještě musím pro jistotu dodat, že oba obrázky se navzájem překrývají. V tom videu musí být při rozborce něco špatně. Nebo se tu hraje s nějakými dvěmi vrstvami svítícími různě polarizovaným světlem. Nebo mi to jednoduše nedochází. Nebo... nevím.
A teď babo raď, jak to ti japonští inženýři v roce 1999 vlastně udělali? A přitom taková blbinka...
Casio-DWX-199-2-4-lo.jpg.e8f482538c78b9968c4448e9947e9560.jpg
Původně jsem hodinky vzal hlavně kvůli této zvláštnosti, ale když dorazily a já viděl v jak dobrém stavu jsou, rozhodně nelituju. Navíc cena rozhodně nebyla vysoká.
Co mě překvapilo:
Těsnění pod dýnkem není čistě kruhové, přestože pouzdro ano. Na těsnění je ve spodní části malý „zoubek“ nebo „schůdek“. Vlastně nevím úplně proč. Jestli nějaká snaha, aby těsnění bylo usazeno pokaždé stejně či co. Nebo šlo jen o „zdražení“ a nutnost používat originální těsnění namísto obyčejných kruhových. Nevím.
Tišťák modulu je opravdu (jak říká maník ve videu) tak nějak krásný. Jako když kdysi Steve Jobs prohlašoval, že počítače musí vypadat krásně i v jejich útrobách (než jeho firma NEXT krachla, tedy pardon, byla koupena Applem, to by byl delší příběh jinam…).
Wau. Zaujímavé čítanie. Dik za neho. Tak to čumím . Vyzerajú úžasne . Gratulujem k peknému a zaujímavému kúsku.

Odoslané z MI 6 pomocou Tapatalku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 24. 12. 2021 v 9:31, akai napsal:

Jen nevim jak to myslel s tim neoriginal sklem.

To sklo mi taky přijde neoriginální, na koleně dělaný. "Face plate" s nápisy pod sklíčkem je špinavá a sklo bylo původně pravděpodobně minerální a teď je jen plast. Aspoň takto to vidím, když si to nemůžu osahat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... taky jsem si rikal nez dorazily, ze sklo tedy bude asi dodelavane. No pokud tedy je, tak velmi slusne, lupou jsou vsecny hrany serizle/zabrousene stejne.
Plast to neni, ale jestli jde o mineral nebo fakt dodelano s normalniho skla nevim, pokusil jsem se nejake makro ale s mymi moznostmi to lepe nedam...
Asi jsem mel vzit i tyto na ND a naramek i kdyz ten stav mne tenkrat odradil(zda se mne ze maj prasklinu ve skle? nebo je to az v LCD?)  -no a pak se po deseti dnech objevily tyto ted uz teda moje...
glass.thumb.jpg.7ccba821bf6c0b599876899d6894acb8.jpg

 

V 24. 12. 2021 v 12:00, jendazhor napsal:

A teď koukám, že mají i indikaci slabé baterie a různé tóny pro každý ze dvou alarmů. Fakt je tam všechno.
A taky mají pěkně udělaný návod. Uživatelský i technický a servisní sloučený do jednoho.

...tak urcite by se naslo co uz v te dobe bylo a zde chybi, jedna vec vycniva dost: neoznami celou hodinu. Mam jedny u kterych to neni indikovano a pri dvojhmatu bocnich tlacitek pipnou a pote celou hodinu oznamuji. Nevim ted z hlavy ale mam dojem, ze to jsou nektere ranne prave z rady "multialarm" .
Jo navod je super a zkusim si ho dat do cz. Tu indikaci slabe batt. jsi zahledl tam? ,zatim jsem jen proletel narychlo a nezahlidl. Mysleno blikanim lcd?
Jinak ale v globale jo, je tam vse.(uz chybi jen treti vrstva s analogem))

DWX-199 super zahadna zajimavost, a taky blahopreji  -zkousel jsem hledat -no jak to udelali s temi obrazky technicky jsem taky nenasel.
Nasadil jsi mne brouka a je spodivem, ze to nikde neni...? Nebo nejakej jejich top secret v ramci licence?
To mne taky navedlo se lepe kouknout na ten dvojvrstvy u citiznu a tim mi vlastne doslo, ze dny v tydnu jednou pozitiv a jednou negativ daj v podste pri obojim soucasne onen plny obdelnik v nekterem rezimu viz. vyse v prispevcich...
Pokud sem prave objevil ameriku a ostatnim to bylo jasne na prvni pohled tak se prosim moc nechechtej-te...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, akai napsal:

Tu indikaci slabe batt. jsi zahledl tam?

Jo, jo, píšou tam, že normálně dvojtečka mezi znaky nebliká, a když je slabá baterie, rozbliká se frekvencí dvou zobrazení za sekundu. 

S tím zobrazování animace obrázků na DWX-199 pořád nevím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...