Přejít na obsah

Pochlubte se svými novými číslíčkovými přírůstky


X-Bob

Doporučené příspěvky

Ty wole super, tak ty teda nemam. Koukal jsem, že u jednoho prodejce se teď několikrát objevily. Nikdy předtím jsem je taky neviděl. Tipnul bych to na 1989 nebo 1990.

 

 

 

Tady je včerejší přírustek GPX 2100 modul 939. Nemám je v žádným katalogu ani prospektu a taky jsem je nikdy neviděl na krámě.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty wole super, tak ty teda nemam. Koukal jsem, že u jednoho prodejce se teď několikrát objevily. Nikdy předtím jsem je taky neviděl. Tipnul bych to na 1989 nebo 1990.

A to mi dvakrát utekly, teda jsem to pros... prokaučoval. A nikdo jinej vůbec neprojevil zájem.Vždy nula příhozů. Ty léta výroby bych viděl taky tak.

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mám dva nové přírůstky, PAW 1100 a 1500, sice oba asi neuživím, jen ještě nevím které se mi líbí víc. Vzhledově, bych dal přednost 1100, zase funkčně jsou lepší 1500, každopádně oboje jsou parádní.

U PAW-1500 je fajn ze je na lcd krome hodin taky kompletni datumova informace... to me trochu stve u PRG-110, ze se to tam (stejne jako u PAW-1100) nevejde vsechno.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U PAW-1500 je fajn ze je na lcd krome hodin taky kompletni datumova informace... to me trochu stve u PRG-110, ze se to tam (stejne jako u PAW-1100) nevejde vsechno.

 

 

Jak se prokousávám návodem a zjišťuju co to všechno umí, taky se přikláním k 1500, i ta měsíční fáze je nakonec fajn vychytávka. Taky se mi líbí taková maličkost, že kromě digitálně zobrazených sekund, obíhá dokola po vnějším obvodu taková tečka, která jakoby analogově zobrazuje sekundy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak se prokousávám návodem a zjišťuju co to všechno umí, taky se přikláním k 1500, i ta měsíční fáze je nakonec fajn vychytávka. Taky se mi líbí taková maličkost, že kromě digitálně zobrazených sekund, obíhá dokola po vnějším obvodu taková tečka, která jakoby analogově zobrazuje sekundy.

jj, obihajici tecka je fajn, taky ji tam mam :) Po nekolikatydennim pouzivani jsem jinak prisel zajimavou vec - u stopek... kdyz je startuju tlacitkem ALTI tak se mi zda ze se spusti o chlup pozdeji. Je tam jakoby nepatrny lag - zmacknu cudlik, a pipnuti indikujici rozbehnuti stopek se ozve o kratickou chvili (odhadem 0,1s) opozdene. Mozna se mi to jenom zda, nevim... :unsure:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Tak jsem si dnes po několika bezesných nocí koupil své první ABC. Konečně letos nezabloudím až půjdu na houby, a možná i nezmoknu :thumbsup_anim: . Upřímně se na ně těším. PRW 2000.

Joo ty jsou parádní. Až dojdou, tak se pochlub.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 3 týdnech...
  • po měsíci...

Dostal jsem dárek :) Zřejmě moje sestra asi čte (ale to je blbost, myslím...) možná Chronomag (ne,je to blbost, nečte..) a tak nemusím chronomagické okolí tedy "pobuřovat" hodinkami z Lidlu, na drsnější okamžiky, moto atd...no nebudu to dále pitvat. :)

Dostal jsem Casio AE1000WD-1AVEF, nový model pro tento rok. Jednoduché, lehoučké, pouzdro plast, tah skládaný nerez). WR100m, nějaké budíky, čas v časových pásmech atakdále. No, přiznám se - oblíbil jsem si je hodně, nepřekážejí, čitelné... Co si víc přít, ne? Myslím, že teda asi vím, co se mnou pojede v létě na všechny aktivity, kde by moje milované mechaniky mohly byť jen zdánlivě utrpět újmu.

Edit: diametr 44 mm

post-523-1274032562.jpg

post-523-1274032570.jpg

Upraveno uživatelem X-Bob
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsících...

Jakož to velký fanda Pro-treků ,zde po přečtení pár témat mi to nedalo a klusal jsem si pro moje první Géčka :-) G-9000 Musím říct,že forum je jak nakažlivý Celou noc si s nima hraju jak malej a teď musím do práce :-( Krásná je představa ,že při běžném nošení jsou prakticky nezničitelné tak doufám,že jsou poslední :-)

post-8667-026810400 1283492035.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...