Přejít na obsah

Pochlubte se svými novými číslíčkovými přírůstky


X-Bob

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...

ÁÁ, koukam kde vyplavaly moje (bývalé) Timexy. I s fotkou. :smile_anim: Ten pásek by se měl dát zkrátit, aspoň posunutím v přezce, možná i vyndáním dílků (ale to nevím jistě jestli jde).

 

 

Timex (možná) z našich luhů a hájů, ještě voní Tuzexem :santa: Datum na přání stabilně místo vteřin je moc prima vlastnost, jsou lehoučké, na sklíčku nepoškrábané, zbývá jen vymyslet, jak si zvětšit obvod zápěstí aspoň o centimetr :robot:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

n8 v prezervative? si spokojny?

 

nějaké hodnocení je předčasné - mám ji od včera - nicméně jako nepřítel všeho nového a dotykového jsem mile překvapen, že všechno funguje jak má i přes částečně negativní recenze - dokonce se mi zdá svižnější než E52, kterou jsem měl (mám) dosud
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ÁÁ, koukam kde vyplavaly moje (bývalé) Timexy. I s fotkou. :smile_anim: Ten pásek by se měl dát zkrátit, aspoň posunutím v přezce, možná i vyndáním dílků (ale to nevím jistě jestli jde).

 

Hihi, tak jsme se tu sešli krásně všichni tři - minulý, současný aj potenciální budoucí majitel :cheers: Sám bych je tak pěkně nevyfotil, přezka je na minimu, dílky oddělat nejdou, takže se budu muset na Vánoce vážně snažit aneb vyměním chlebíčky za salát :oneeyed02:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hihi, tak jsme se tu sešli krásně všichni tři - minulý, současný aj potenciální budoucí majitel :cheers: Sám bych je tak pěkně nevyfotil, přezka je na minimu, dílky oddělat nejdou, takže se budu muset na Vánoce vážně snažit aneb vyměním chlebíčky za salát :oneeyed02:

 

Potenciální budoucí majitel - to jsi myslel mě? Fakt mám naději, že bych je mohl potenciálně eventuálně a případně od tebe získat? To by bylo skvělé! Tak se v tom pásku radši nevrtej. Já mám zápěstí jistě široké dost:D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Chilliluk

Jsem tu tak trochu novej a jsem rád, že jsem našel taky lidi, kteří maji rádi klasický starý dobrý digitálky...i když stejně je tu máte každý většinou jako vedlejší hodinky a na veřejnosti byste se skoro styděli:-)..To já na digitálkách vyrůstal a mám je nejradši, analogy moc nemusim, digitálky foreverPosted Image Budu sem muset taky hodit svoji skromnou sbírku, až budu mít všechny hezky pohromadě. Jinak mě těší, že taky existují stejní blázni jako jsem já:-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...