Přejít na obsah

Pochlubte se svými novými číslíčkovými přírůstky


X-Bob

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...

Tak to chce odvahu, já ji nemám, proto smekám ! Ten růžový kroužek je třešnička na dortu :D Modul mám rád, ale tomuhle pouzdru jsem nikdy nepřišel na chuť(s výjimkou DW6600).. Pro doplnění stylu bych to viděl na pralesničku na rameni.

Posted Image

Upraveno uživatelem ggrand
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky, snad tu odvahu neztratim! :thumbsup_anim: pro mne je naopak pouzdra DW 6600,DW6900, G6900 jedno z nejlepších od G-shock. Ale je jasné, že každému vyhovuje něco jiného. Tenhle modul mám taky rád, už se mi líbil na G7900 (akorát bych klidně oželel "astrologickonámořní" funkce.

 

Je pravda, že na ruce jsou tyhle žluťáskové asi k nepřehlédnutí! :gunsmilie: A taky se mi líbí, že plast na hodinkách a řemínku je matný, protože Casio poslední dobou dělá hodinky leský a to se mi nelíbí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A10 : Ano, ty žluté lesklé věci od Casia znám, měl jsem v ruce žluté GA100, ble.

 

Henatko: Gratuluju, moje oblíbené(fialové). V obchodě jsem je dycky obhlížel, ale měl jsem v té době GWM5600. Máš výhodu v tom, že si jenom koupíš ZULU řemen a máš vystarané, nemusíš shánět žádné adaptéry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tož jsem byl nucen si přídit na tůry Casio Pro Trek PRW 2000.

9 let jsem používal Suunto X6, ale minulý měsíc při výměně baterie jsem ulomil kontakt. Oprava by stála prý kolem 3000,-Kč, tož jsem raději

koupil už nové a volba padla na Pro Treky. ( kvůli výměnám barerie jsem zvolil solární). Na displej jsem zkusil dát fólii, ale nic moc.

post-993-065996800 1336137757.jpg

post-993-031275600 1336137765.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dvoutisicovky se mi dycky libily,gratuluju. Jake jsou pocity po prechodu ze Suntoo? Folii jsem taky kdysi zkousel na geckach a nedoporucuju. Po delsi dobe se po kraji folie vytvori nejaky rantl, ktery pak nesel dolu po odstraneni folie a vlastne to vypadalo jako poskrabene dokola.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

tak jsem na radu zdejších vážených členů raději folii odstranil.

Jinak když bych měl porovnat Casia a Suunta tak musím dle mé suběktivní zkušenosti konstatovat, že Suunta se mě zdají lepší co do ovládání, čitelnosti, ale bohužel každý rok jsem měnil baterku a co 3 roky nový pásek v ceně kolem 800,-Kč. Což mě odradilo od dalšího nákupu. Z těchto důvodů jsem tedy koupil tyto Casia.

Po měsíci užívání Casia nejsou špatné, ale displej by mohl být světlejší (je dost tmavý). Při setmění již je hůře čitelný (holt nemám oči jako za mlada). Rovněž datum je titěrně malý. Jinak jsem celkem spokojenej. Výškoměr, jak zde na foru bylo již psáno, se musí před každou aktivitou kalibrovat, ale je to chvilka. Co se mě moc nelíbí tak kompas, který ukazuje asi jen 20 sec a pak se vypne. Možná se dá dle manuálu nastavit na delší dobu, ale zatím tento problém neřeším.

Přesnost hodinek, kvůli tomu jsem je kupoval, je daná funkcí radiocontrol. Každý den se seřizují a jak jsem kontrolaval podle Radiožurnálu tak na vteřinu přesně. O výdrži baterky je zatím předčasně se vyjadřovat, ale ukazatel nabití je od zakoupení stále na "H".

Potěšila mě i taková vychytávka na řemínku, kde na spodní straně je aretace zabraňující posouvání poutka.

Jo ještě dodatek, hodinky se velice příjemně nosí.

post-993-079495500 1336227788.jpg

post-993-018878100 1336227797.jpg

Upraveno uživatelem synek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Tak teď na rozdíl od kolekce 30th zas něco veselejšího. Přistály u mě další vintage digi. Casio DW 230. Nesou si na sobě sice stopy používání, ale to až zas tak nevadí.

 

post-673-084254000 1345021401.jpg

 

post-673-044494900 1345021417.jpg

Upraveno uživatelem t2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pouzdro a vzhled se mi nelíbí. Nebo tak, asi každému z ulice by se nelíbil, je to tak ošklivé až se mi to líbí :D Ale bez debaty modul bude moc fajn. Rozhodně by mi udělaly radost. Takže upřímná gratulace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky. Modul je docela podle očekávání. Čas/tel/4multi alarmy/dual time/timer/stopky/Čas

 

Hezkej detail je, že ukazují čas ve všech módech dole v tom chlívečku. Dual time má svoje nezávislé datum. Timer ukazuje po desetinách.

Upraveno uživatelem t2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se to líbí třeba proto, že kulaté hodinky vycházejí z kulatého ručičkového ciferníku, kdežto digi vychází z obdelnikového displeje, tak k nim hranatost prostě patří. Největší prasárna jsou ty géčka(ani neznám označení), co mají klaský look displeje ala 5600, ale je to celé nacpané do kulatého pouzdra s obdelnikovým výřezem na displej, ble.

EDIT: Třeba DW5400

DW-5400C-1.jpg

Upraveno uživatelem ggrand
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se to líbí třeba proto, že kulaté hodinky vycházejí z kulatého ručičkového ciferníku, kdežto digi vychází z obdelnikového displeje, tak k nim hranatost prostě patří. Největší prasárna jsou ty géčka(ani neznám označení), co mají klaský look displeje ala 5600, ale je to celé nacpané do kulatého pouzdra s obdelnikovým výřezem na displej, ble.

EDIT: Třeba DW5400

DW-5400C-1.jpg

 

Tak to jsi mě n ... epotěšil. DW 5700 jsou moje nejvíce oblíbené géčka (4x). Kromě jedný vyjímky (kterou nemám a zatím nesháním) jsou vždy v kovu.

 

 

post-673-061124800 1345042547.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...