Přejít na obsah

Pochlubte se svými novými číslíčkovými přírůstky


X-Bob

Doporučené příspěvky

Tak jsem v úterý neodolal a koupil si svoje první opravdové digitálky. Úplně obyčejné, na motorku, nebo na plavání - cachtání se. A kdy už, tak teda nějak alespoň barevně nepřehlédnutelné. Zejména jedete-li v tričku na černé motorce. Jinak uznávám, že řemínky umí Casio asi opravdu dobře, je velmi příjemný a vypadá bytelně.

Ortodoxní vyznavače mechaniky prosím o shovívavost. :angel:

post-523-1182407995.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem v úterý neodolal a koupil si svoje první opravdové digitálky. Úplně obyčejné, na motorku, nebo na plavání - cachtání se. A kdy už, tak teda nějak alespoň barevně nepřehlédnutelné. Zejména jedete-li v tričku na černé motorce. Jinak uznávám, že řemínky umí Casio asi opravdu dobře, je velmi příjemný a vypadá bytelně.

Ortodoxní vyznavače mechaniky prosím o shovívavost. :angel:

 

A ja se samozrejme pridal, cena i s dovozem 666 Kc :devil: ... to preci neslo odolat!

(me nejvic dostava ta kombinace cerne s decentni ruzovou!)

post-634-1182408464.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no právě, proto to ukazuje tak málo kalorií. Musíš "cvičit" právě per...ě :D

Teď vážně - jsou ta čísla na Slunci a podobně zřetelná? Na obrázku to na mě působí, jako bych je musel ve dne na displeji hledat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Docela mě to překvapilo, ale na číslice je vidět velmi dobře, víc než bílá jsou ty číslice spíše šedé, na obrázku je vidět struktura krystalů, ale v reálu je číslice vidět jednolitě. V pondělí si chci porovnat, kolik činí odchylka od radiobudíku, podle kterých jsem je nařizoval, tak jsem zvědav.

Upraveno uživatelem Pepino65
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

 

Musel jsem vyřešit něco na léto, neb vystavovat svoje mechaniky útrapám dovolené na Šumavě jsem nemohl připustit. Dal jsem vydělat firmě Casio a taky jsem si musel přiznat, že ikdyž to bude Quartz, musí to mít mimo jiných číslíček i ručičky, protože s hrůzou zjišťuji, že neumím nějak odhadnout (zesynchronizovat) třeba čas zbývající do odjezdu vlaku podle numer, že musím vidět onu úseč, kterou tvoří ručky, abych věděl, jestli mám přidat do kroku, aby mi vlak neujel :helpsmilie: Že to má teploměr a nějaké fáze Měsíce a přílivu atd atd. je už fuk. A automatické světlo je ale prima vychytávka.

 

Prosím, nekamenujte mě za zakolísání ve víře jinak mechanické :angel:

 

PS - nevím, jestli to nemělo patřit do "pochlubte se novými přírůstky". Ale spíš to patří sem

post-523-1183195261.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...