Přejít na obsah

Pochlubte se svými novými číslíčkovými přírůstky


X-Bob

Doporučené příspěvky

Jojo, dobrá volba. Měl jsem podobné než jsem je zapomněl v hokejové šatně. Teď už dělají radost jinému hokejistovi ;)

 

Díky, už jsem málem udělal change za Timex Ironman iControl (kvůli iPhone ve kterém mužeš z nich ovládat hudební přehrávač). Jenomže se do iPhone musí strkat takový čuflík (který bych možná časem urval, lepší by byl Bluetooth) a nejsou s ním plně kompatibilní (jsou dělané pro iPody), tudíž aby to fungovalo, přepne se iPhone do módu Airplane (nejde telefonovat). Nu, až to bude trochu promakanější a kompatibilní s iPhone, asi bych do toho šel, nýbrž zatím jsem spokojen s těmi co mám :)

Upraveno uživatelem Timex Ironman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky....

 

Citizeny mám od NIGHTinGALEa,jemuž tímto ještě jednou děkuji za obchod. :notworthy: Takový skvost v tak dobrém stavu,i světýlko stále svítí......mám z nich velkou radost.

Hujerky budou....to je No.1 na wishlistu...prostě must have. :wub: B)

 

Rádo se stalo. A to, že světýlko pořád funguje, to je malý zázrak.

 

Hele a proč jsi sem nedal i foto těch druhých, které byly jako bonus zdarma? :D Hodinky s velbloudem se ti nelíbily? :D :D :D

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele a proč jsi sem nedal i foto těch druhých, které byly jako bonus zdarma? :D Hodinky s velbloudem se ti nelíbily? :D :D :D

 

 

Proč to prozrazuješ????Momentálně jim vybírám řemen(nebo tah) a potom,až budou ouplně super,sem dám fotku.....líbily se mi a jsou v bezva stavu :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč to prozrazuješ????Momentálně jim vybírám řemen(nebo tah) a potom,až budou ouplně super,sem dám fotku.....líbily se mi a jsou v bezva stavu :thumbsup_anim:

 

Jsem si říkal, že nejsou moc vintage, tak žes je asi vyhodil. Ani nevím, kde jsem je vzal. Vypadají, že snad nebyly ani na ruce.

Jsem rád, že se ti líbí a obohatí sbírku :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem si říkal, že nejsou moc vintage, tak žes je asi vyhodil. Ani nevím, kde jsem je vzal. Vypadají, že snad nebyly ani na ruce.

Jsem rád, že se ti líbí a obohatí sbírku :)

 

 

Vyhodil???To v žádném případě......a právě,vypadají úplně nepoužitě.

 

Radost ve sbírce mi určitě udělají.....je to sice trochu něco jiného,než po čem pasu,ale to nevadí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale uz jsem ji nahlodal a zacala si hledat svoje digi... ono je to celkem problem - pokud maji mit timer delsi nez hodinu a nestat balik a mit nejakou odolnost... a libit se ji... :)

 

 

Co nějaké Baby-G.....????jsou mezi nimi některé hodně pěkné kousky.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnešní nové přírůstky.....omlouvám se za fotku,ale pořád jen mobilem......ty dvoje jsou stejné(pánské a dámské)-do sbírečky hodinek s digiciferníčkama....a ty větší v podstatě taky + nošení.

 

post-1110-1219763684.jpg

Upraveno uživatelem Gilius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...