Přejít na obsah

Vacheron Constantin - Patrimony 85180


Doporučené příspěvky

     Vacheron Constantin - Patrimony 85180

     http://www.timeandwatches.com/2014/10/vacheron-constantin-patrimony-new-models.html

 

     Nemůžu si pomoct, já je prostě žeru...i s tou datumkou.

 

     Větší pro pány:

 

Vacheron-Constantin-Patrimony-85180-2.jpVacheron-Constantin-Patrimony-81180-1.jp

 

Vacheron-Constantin-Patrimony-85180-1.jp

 

Vacheron-Constantin-Patrimony-81180-2.jp

 

     A menší pro dámy:

 

Vacheron-Constantin-Patrimony-Small-Mode

Upraveno uživatelem Daemonultimate
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...
  • Po letech...

Prepáčte, za ďalšiu hlúpu otázku, no snáď ste si u mňa už zvykli 😄 Pri modely bez sekundovky sa ako nastavuje (ako tak) presný čas? Ak mám sekundovku, tak je jasné, nastavím čas, počkám, kým sa sekundovka bude zhodovať s aktuálnym časom, zatlačím korunku a sekundovka sa rozbehne ... Pre model bez sekundovky nastavím čas a ak zatlačím korunku, tak sekundy začínajú od 0?

 

Upraveno uživatelem Pán času
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, Micey napsal:

Jak jako? Sekundy zacinaj podle pozice minutovky, ne.. Takze kdyz ji zarovnas presne na ten index, tak jo, jedou vicemene od nuly. Kdyz ji soupnes mezi indexy, no tak cca tricet vterin. Teda ma to hacking, doufam..:)

Jasné, zase mi nedošlo, že ak minutovku zarovnám na nejaký index, tak o minútu bude zarovnaná s ďalším indexom a je bezpredmetné, či je to o pár sekúnd mimo, nakoľko ani pri ďalšom indexe nebudem vedieť na sekundu určiť presný čas 😄 .. ospravedlňujem sa, mám dlhšie vedenie niekedy a nikdy som nemal hodinky bez sekundovky, tak ma to zmiatlo 😄 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
V 10. 1. 2021 v 23:40, AdaMoss napsal:

Heleď s Patrimonama v rose goldu na ruce nějakou minutu sem či tam neřešíš...

Nakoľko primárnou funkciou hodiniek pre mňa je robenie radosti a nie ukazovanie času, tak minútku sem či tam neriešim pri žiadnych hodinkách 😄 .. len ma zmiatla absencia sekundovej ručičky a položil som blbú otázku skôr, ako som sa nad tým zamyslel 😄 😄 😄 No rose nieeee, biele sú pre mňa dokonalé (ideál v platine, farebne biely kov s tmavým cifrom je úžasná kombinácia)

 

Upraveno uživatelem Pán času
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...