Přejít na obsah

mlsoun1


Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...
  • Odpovědi 111
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 3 týdnech...
  • po měsíci...
  • po měsících...

Jako zajemce naprosto nedoporucuju, jeho inzerat byl zmateny, nicmene napsal jsem, ze beru, on na to, ze prede mnou ma nekdo rezervaci. Dalsi den, ze dotycny si to rozmyslel - chtel menit ci co - a ze pokud teda muj zajem setrvava, jsou moje. Ja potvrdil, ze ano, a dotazal se na obsah baleni, nacez mlsoun prisel s tim, ze je asi chce kamarad ktery by je s nim asi chtel vymenit. Pak neco blekotal a ted vlakno zamcel, ze hotovo. A pritom se snazi tvarit jako gentleman. Udelal jsem tu uz hodne obchodu, ale takovyhle jednani jsem zazil jen jednou a to byl total newbie.. za me  :thumbsdown_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Částečne uznávám,že jsem to podělal.Zájemců bylo hodně,nabídek taktéž.Nakonec jsem nevěděl,jestli prodat,či vyměnit.Dotčenému jsem to vysvětlil a několikráte se omluvil.

Výměnna za IWC padla,neboť si řekl o vysoký doplatek.Zájem ze strany dotyčného již nebyl,chápu že to bylo zapříčiněno mnou,taky by mne to zprvu nakrklo.Když to padlo s kamarádem,tak jsem je nabídl dalšímu v řadě.

Byla to prostě chyba,měl jsem je prodat hned i za cenu,která mi byla nabídnuta a byl by klid.Tož se dotyčnému ještě jednou omlouvám,už se to nebude nikdy opakovat :frusty:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...
  • po měsíci...
  • po 2 týdnech...
  • po 4 týdnech...
  • po měsíci...
  • po 5 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...