Přejít na obsah

Davosa - pilotky RAF


Doporučené příspěvky

Ahoj, v podstatě moji reakci už znáš a stejně tu něco padlo.

 

42mm zkousnu,

datum/bez - je mi jedno

modrá - možná, černou matnou s modrým antireflexem bych bral raději

čísla tučnější, ale ne tak jako má Davosa, ať vynikne ten kříž

lumi raději bych chtěl jenom 3,6,9 a ručičky ( ale pořádně), než všechno, ale netrvám na tom

určitě jinou korunku

pokud nemusí být nutně nápis a znak Davosa, tak bych ho tam nechtěl. Popřípadě ho dát dolů pod šestku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Se tu vykrystalizovaly 3 základní varianty ciferníku, date, nodate a logo Davosa jinak. Přiznám se, že netradičně umístěný logo mě nebere.

Korunku pořeším s grafikem a s Kasperem, stávající mi nevadí. Ručky si představte niklovaný (rhodiovaný, prostě stříbrný) a v nich bílou lumi. Na vizualizaci to nejde moc vidět.

Hodinky by měly mít i tradiční označení swiss made, dole kolem indexu na šestce.

 

 

 

 

post-13546-0-48098100-1413879585_thumb.jpg

post-13546-0-28624800-1413879593_thumb.jpg

post-13546-0-62212500-1413879600_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...no pilotky ako take sa mi pacia a aj ja zostavam so zaujmom o kupu - ak plati povodny poradovnik...par pripomienok :

 

- PVD skor nie - zivotnost pri denno-dennom pouzivani nie je bohvieco...

- korunka - diamant bud podla mna rezat

- datum - tu bude rozpor medzi praxou a dizajnom...kazdy pilot potrebuje od hodiniek vediet zakladne 3 veci - cas/datum/UTC(GMT) cas...kto vravi inak keca...lietam od 15 rokov...

- musia byt vyrazne rucicky a hlavne orientacne indexy (12/3/6/9), 12-tka kludne s "obodkovanym" trojuholnikom...alebo cisla cca ako B Colt A74380 = namiesto indexov cisla na 3/6/9 a nodate...

 

...moj nazor...

Upraveno uživatelem PaloZV
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...