Přejít na obsah

Davosa - pilotky RAF


Doporučené příspěvky

:D :D :D swiss made !! velikost :D  na tynhle detaily jsem vskutku nepomyslil ........ ale ty argumenty s cenou a vůbec reálností a pak ten s děckem beru, ego je pádný důvod. Sorry, pánové,. ale právě, že koncept, pojetí a myšlénka vypadají takhle zvenku úplně stejný, jen věnování a materiál pouzdra je jiný, což je formalita, že. :cheers: Taky je pravda, že takhle chytnete víc lidí, co si přijdou vyhraněný :D jen aby to ale pak při placení  stačilo pro oba. 

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panové, se Sedlinem se nějaký pátek znám a občas si do sebe přátelsky rýpnem. A když se netrefime do myšlení, umíme si to vysvětlit, jsme dospělí a máme občanky.

 

Slučovat se nebude, to snad ani nejde. Hodinky jsou myšlenkově dost od sebe, vzájemně si nekonkurují a oboje se může podařit dotáhnout do konce. Mě osobně se Liberty líbí a klukům fandím. A jestli bude nerez pouzdro, budu hodně nalomený.

 

 

Ostatní bych shrnul slovy klasika:

 

"Pan Ješita říká... je to taková těžko přeložitelná hříčka, doslova zní - kolik třešní, tolik višní..."
Zřízenec:
"Jen ať si pindá, na to my jsme zvyklí"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ona to poloviční cena ve finále nebude- my půjdeme niž a dle mého názoru davosa výš- možna... To nase pouzdro ma nerezové dynko, takze pohoda- co jsem měl bronzofky takhle udělaný, tak to byla pohoda ;) každopádně swiss made nedame no :-D

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyhlodal som poslednu aktualnu zoznamovacohlasovaciu tabulku, nech nam nezapadne. Inak je to hlasovanie este aktualne, alebo potrebujeme uz len doplnit pocet do variatny cislo 3?

 

Varianta 1:

financ

people

Ondrej71

Zdeneli

pavel23

Ohm-Aztec

Kasper

LovecK

zekon7302

octaviakk007

obchodnik-o3

Jörg8X

Dzos

Shadow177

 

Celkem: 14

 

Varianta 2:

PaloZV

Thor

JiPoLit

Celkem: 3

 

 

Varianta 3:

financ

people

freelander

Maríno

Ondrej71

juno

Zdeneli

pavel23

Ohm-Aztec

sashator

Kristian.nov

Kasper

LovecK

PaloZV

octaviakk007

obchodnik-o3

parnistroj

Dzos

Shadow177

Thor

Michal Petrán

huhu4d

cobra79

Celkem: 23

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyhlodal som poslednu aktualnu zoznamovacohlasovaciu tabulku, nech nam nezapadne. Inak je to hlasovanie este aktualne, alebo potrebujeme uz len doplnit pocet do variatny cislo 3?

 

 

Myslím, že kým ešte nemáme finálnu verziu hodiniek a ani dostatočný počet hlasov pri jednej z variant, možeme nechať hlasovanie otvorené.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Strasne nerad prezentuju nehotovou praci, ale protoze me nedockavci posilaji SZ, ukážu maly nahled, ze se neco deje.

Neni to hotovy, rucky maji byt niklovany az pak si budeme hrat s proporcemi a umistenim jednotlivych prvku.

Klidne mi to pomluvte :-)

 

attachicon.gifindex-8.jpeg

je to krasný, já bych nic neměnil, proporce, umístění, velikosti, šecko ideální ;-) ;)

Upraveno uživatelem Sedlin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsi tam Peter, vítej

 

Varianta 1:
financ
people
Ondrej71
Zdeneli
pavel23
Ohm-Aztec
Kasper
LovecK
zekon7302
octaviakk007
obchodnik-o3
Jörg8X
Dzos
Shadow177

Celkem: 14

Varianta 2:
PaloZV
Thor
JiPoLit
Celkem: 3


Varianta 3:
financ
people
freelander
Maríno
Ondrej71
juno
Zdeneli
pavel23
Ohm-Aztec
sashator
Kristian.nov
Kasper
LovecK
PaloZV
octaviakk007
obchodnik-o3
parnistroj
Dzos
Shadow177
Thor
Michal Petrán
huhu4d
cobra79

Peter Velký
Celkem: 24

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kurňa, kurňa, to vypadá mnohem  líp, než jsem čekal, zejména zvětšení Mark XII je perfektně zvlánutý, poklona. Škoda té mé současné obliby malých hodinek. No, ještě se tomu budu muset podívat na zoubek ...... například znak RAF mi připomíná matonku, ale tomu se nevyhneme :D  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...