Přejít na obsah

Davosa - pilotky RAF


Doporučené příspěvky

Barva krasna, rucky maj peknej tvar, lumi super, jen jsem trochu rozpacitej z te povrchove upravy. Mozna je to tim makrem, mozna to jeste neni finale, verim ze davosa vi co dela, kdyz to budou vlastne standardni rucky, melo by to byt ok. Ovsem dynko je velka parada. Skoda je nenosit dynkem nahoru :-))

 

Sedline, dik za dalsi fotky ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci, ještě se tu kochám a jedna věcná...nebyl jsem si jistý, tak jsem pátral po netu a vypadá to že ten lev ve znaku by neměl mít korunku. Nebo se pletu? Vim že znak má více variant, ale co jsem našel tak korunku nemá nikde..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, dík, jen tak se v tom rejpu a zkoumám, jak se na ně těšim :-). Ale je fakt, že se raději ještě chvilku budu těšit, než aby znak nebyl origo. Má to být odkaz, bylo by to trošku fopa.. Pokud je to tedy ještě technicky možné. Pokud ne, nedá se nic dělat.

 

.....Hlavně že tam není hvězda :-)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic se neděje a Tvojí práce pro limitu si vážíme, navíc přesně vím o čem mluvíš a při tom převodu bych postupoval úplně stejně tzn. cestou nejmenšího odporu. Je to tak spíš naše máslo na hlavě, že z padesáti páru očí si toho všimnou jedny (a to ještě za pět minut dvanáct).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Flipik

podle mě to tak není, spíše nyní se tu konečně projevil - klid na práci....

Rozhodně si nemyslím, že by si tu mělo nějakejch 50 lidí sypat popel na hlavu, spíše obráceně a to pořádně. Konec konců kdyby se od počátku komunikovalo se vší vážností odpovídající povaze limitky - přišlo by se na to dávno, stačí se mrknout, do přílohy, co jsem tu vložil už 20/11 loni. Tam je ten Badge správně a nemá nic společného s tím, co tam momentálně vylézá.

Ale že grafik není odborník na historii a heraldiku to jsme tu fakt nevěděli. 

Teď už jo, tak snad se to spraví v klidu a Davosa taky remcat nebude......  :notworthy:

**

 

Sedlin - ok, co se dá dělat.

310.čs.stíhací perut LE Davosa.pdf

Upraveno uživatelem eloga
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...