Přejít na obsah

Davosa - pilotky RAF


Doporučené příspěvky

jsem to řešil s  Kasperem, proč je tam ta trojka a připoměl mi to. 

 

Vyrobilo sa 100 ciferníkov - toto je iná grafika, muselo by sa dalších 100. Dátum co si pamätám sa robil preto aby sme využili i zvyšok nad 54, či nie? T.j len diera do zvyšných ciferníkov

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč? Vždyť to řešíš zatím jenom rok a půl :D cifr vypadá dobře, už jsem fakt zvědavej na ten finální výrobek...a datumovka tam byla navíc od začátku, a je skoro jedno jestli s ufiklou trojkou nebo bez (i když uznávám, že s je to ještě mnohem horší a klobouk dolů před tím, kdo si tam ten cifr nechá dát...ale proti gustu...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč? Vždyť to řešíš zatím jenom rok a půl :D cifr vypadá dobře, už jsem fakt zvědavej na ten finální výrobek...a datumovka tam byla navíc od začátku, a je skoro jedno jestli s ufiklou trojkou nebo bez (i když uznávám, že s je to ještě mnohem horší a klobouk dolů před tím, kdo si tam ten cifr nechá dát...ale proti gustu...)

jo, ale měl jsem jen vyřešit návrh a zbytek si měl řešit Kasper jakožto zástupce Davosy.....

fakt mě to neba

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo, ale měl jsem jen vyřešit návrh a zbytek si měl řešit Kasper jakožto zástupce Davosy.....

fakt mě to neba

Proč ne, je to spousta práce, ale zase se člověk dočká poměrně hodně nevděku :) Já si náhodou myslím, že výsledek bude super a už se na něj moc těším.

Ještě jedna otázka ( doufám, že Tě nenasere) : Co teda momentálně svítí ? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co myslíš?....Vyrobilo sa 100 ciferníkov - toto je iná grafika, muselo by sa dalších 100. Dátum co si pamätám sa robil preto aby sme využili i zvyšok nad 54, či nie? T.j len diera do zvyšných ciferníkov

Z předešlých informací jsem to nevyčetl a ve vizualizacích bylo provedení bez 3. Já bych chtěl primárně date...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to financ - Hele je mi jasný, že ti z toho už asi jebe, ale těch pár finálních kroků to už zvládneš. Pak se ti tu kdyžtak složíme na nějaký lázně (nebo aspoň na nějakou fajnovou flašku) 

fajnovou flašku mi zaplatí Kasper a myslím že si ji vypiju někde v koutku sám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Date verze je děsná :frusty:  , co takhle tu trojku ůplně vymazat ?

Myslím, že nebudu sám kdo si žádné dalsi zmeny, a z nich vyplývající zdržení, nepřeje . Verze ND je luxusní, pilotky maji byt bez data a Date verze je tady spise jako bonus..

 

Davide, pevné nervy, uz jsme skoro ve finále, hlavne tvoji zásluhou, diky moc :) :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že nebudu sám kdo si žádné dalsi zmeny, a z nich vyplývající zdržení, nepřeje . Verze ND je luxusní, pilotky maji byt bez data a Date verze je tady spise jako bonus..

 

Davide, pevné nervy, uz jsme skoro ve finále, hlavne tvoji zásluhou, diky moc :) :cheers:

 

+1 souhlas...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Date verze je děsná :frusty:  , co takhle tu trojku ůplně vymazat ?

 

Když zaplatíš dalších 100 ciferníků, tak bude i verze s dírou a bez trojky. DATE verze je neplánovaný bonus. Cesta k záchraně by byla (jak navrhuje PaloZV) udělat datum mezi 3 a 4, ale pokud jsou už vyrobené, tak těžko, a pokud to ještě jde, Financ na tom určitě pracuje. 

Upraveno uživatelem Flipik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ta date verze je masakr, vubec se me nechce verit, ze by to Davosa pustila takhle ven s jejich logem. Dost se divim, ze je nenapadlo pri tom vyrazeni, ze je to pitomost. Chapu ze cifry uz byly, ale pouzit rozum a posunout datumovku treba na pozici 22-23 by v tomhle pripade napadlo temer kazdyho amatera, vcetne me. Tohle tedy fakt nee :-(.

 

Pokud to bude takto, menim nazor a preferuju nodate. Date cifr je v tom pripade prakticky nepouzitelnej...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...