Přejít na obsah

Davosa - pilotky RAF


Doporučené příspěvky

Ok. Zas by to mel nekdo pripomenout. Vezmu to tentokrat na sebe

 

Kasper takhle se to neda delat. Mas u sebe pul mega na vybranych zalohach, nemame ani hodinky, ani termin, ani zadnou smysluplnou komunikaci z tve strany.

Zamysli se, prosim, nad tim, jestli se takhle dela business a dej to doporadku. Tohle me opravdu prestava bavit, a verim, ze nebudu sam.

 

Dekuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co bys potřeboval vědět?

Hodinky jsou ve výrobě, až si Davosa řekne o doplatek, tak si to Kasper zorganizuje. Kusů bude 54, žádný 00 author's proof se dělat nebude a máme možnost si vybrat řemen.

Chtěl jsem vyfotit nový ciferník s ručkama, ciferník mám já, ručky jsou u Sedlina a ten neodpovídá na SZ... tož tak

 tu to snad financ jasne napisal,  su vo vyrobe ....

Upraveno uživatelem obchodnik-o3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle padlo 15.6. :

"Po odsúhlasení - výroba, kompletovanie, zaslanie - 60 dní."

60 dni to bude v nedeli.

Otazka samozrejme je "kdy se to odsouhlasilo" a jestli vubec - coz nic nemeni na tom, ze by bylo prinejmensim slusny po ty dobe napsat nejakej konkretnejsi termin.

 

Kluci na tech hodinkach odvedli kus poradne nevdecny prace, kterou Kaspere svym pristupem zbytecne srazis, to si nikdo z nich nezaslouzi.

 

I kdyby za vsechny problemy v komunikaci mohla jen a pouze Davosa, tak jsi pred mesicem (a nekolikrat i predtim) prohlasil :

 

"Čakám na inštrukcie o platbe z Davosy - podľa pôvodnej dohody sa mal platiť zvyšok tesne pred dodaním, predpokladám, že tomu tak i bude."

Minimalne bych ocekaval, ze je kazdy tyden obvolas a napises "sorry chlapi, nic nevim". takhle se muzeme vsichni jenom dohadovat, kdo z vas to ma na vetsim bananu a vsechny to tady akorat prudi.

 

Postav se k tomu jako chlap a proste to dotahni, tohle je nahovno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi,

navrhuji to tady nehrotit nesmyslnými hádkami a půtkami o tom, jak si to kdo představuje. O tom to prostě není.

Termín neřešit. Až to bude tak to bude, hlavně klid, je v limitce přes 50 lidí, to je taky tolik názorů a přístupů.

Momentálně je to ve fázi, kdy se čekat vyplatí, aspoň já tedy doufám. :notworthy:

Přece jen Financ na to založil informativní vlákno, tak až bude čas, tak to tam oznámí, snad ne?

**

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...