Přejít na obsah

Davosa - pilotky RAF


Doporučené příspěvky

Tak dneska téměř 5 hodin na řemenu.Řemen se mně zdá dost tvrdý a tím pádem nepoddajný,na ruce ne zrovna příjemný.A to jsem vyzkoušel 3,4,dokonce i 5 dírku.Cifr je parádní,ručky se mi líbí.Luminiscence žádná sláva,ale s tím se dalo celkem počítat-yes.Přes lupu nanesení lumi,hmm .... Dynko-rytina i přes folii O.K.-pěkné. Pouzdro ? Asi jsem už navyklý na něco jiného .Korunka mohla být asi taky přeci jen jiná.Toť můj os. mini názor.Hmm,asi si budu muset založit chlubící vlákno,tam bych si mohl koneckonců v podstatě cintat jak chci :lol2: .

 

Mno,možná zkusím koupit ještě nějaký kvalitní kožený pásek (hnědý),třeba to bude potom lepší a na ruce přijatelnější.Je pravda,že řemen na hodinkách nenosím dobrých 30 let ,tak jsem mohl odvyknout :) .Pravděpodobně je prozatím uložím do sejfu k zimnímu spánku nebo půjdou k jinému páníčkovi ( lákavou nabídku už jsem měl). Tak uvidím :).

Howgh.

Mám to prakticky stejně. Nápad, symbolika, ciferník a dýnko na jedničku. Ručky o.k. Pouzdro mě bohužel zklamalo, je takové ... nijaké, jakoby nedodělané, skoro polotovar. A nanesení lumi - no comment :thumbsdown_anim:. Něco jako ruční práce opilých číňanů. Korunku nehodnotím, s tou jsme počítali. Řemen jsem nezkusil. Takže tak. A přiznám se, že mě hlodá myšlenka, zda si je ponechat nebo pustit dál. Nemám možnost srovnání s ostatní produkcí Davosy, jestli to je jejich běžný standard nebo ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skvělá volba! Co je to prosím za řemen?

Je to B&S style řemen od Zrna. Hodinky se na něm nosí skvěle - sedí, jsou pohodlně, na ruce fakt příjemné. Dal jsem tam tu origo Davosa sponu a OK. Ten origo řemen je nepohodlny, šel do krabičky hned.

 

Ohledně hodinek jako celku- mne osobně kvalita přijde za ty peníze OK. Lumi není extratrida ale na to mam jiné hodinky, korunka mi nevadí a dobre se s ni manipuluje, pouzdro pro me OK.

Rad na ne koukám, jsou to imho povedené pilotky :)

Upraveno uživatelem Ondrej71
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemyslím, ze jich někdy bude v inzerci plno. Je podle me provedena limitka se zaměřením na naše letce v RAF a s poměrně dlouhou dobou vzniku. Není dokonalá, ale za ty peníze je fajn

Upraveno uživatelem Ondrej71
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vážení kolegovia.

Ospravedlňujem sa za moju neaktivitu v poslednej dobe. Nemocnica sa stala mojím prechodným domovom. Odtiaľ ?odskakujem? za klientmi.

Viem, že mám voči viacerým z vás resty, čo sa týka nedodaných faktúr atď. Ešte pár dní budem v tomto režime a potom všetko rýchlo doriešim.

Ďakujem za pochopenie.

 

Zajtra sa v Galerii vín Lednice deje dobročinná aukcia hodiniek Davosa RAF s jediným cieľom. Pomôcť rodine vo veľkej núdzi.

 

Ak by ste mali záujem zúčastniť sa, píšte mi prosím na mail: mariogaspar.global@gmail.com

 

http://bit.ly/dobrocinna-aukcia-v-galerii-vin-lednice

 

Ďakujem.

 

M.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj přátelé,

bohužel jsem objevil fórum chronomag pozdě, takže jsem nevěděl o takové skvělé akci, jako jsou tyto limitky.

Chtěl bych se tedy zeptat, zda by nebylo možné udělat rozšíření edice o dalších pár kusů. Měl bych 100% zájem, jsou to hodinky dle mého gusta, pilotky miluji (otec je bývalý stíhač, dnes je již 30 let v důchodu...).

Díky za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám to prakticky stejně. Nápad, symbolika, ciferník a dýnko na jedničku. Ručky o.k. Pouzdro mě bohužel zklamalo, je takové ... nijaké, jakoby nedodělané, skoro polotovar. A nanesení lumi - no comment :thumbsdown_anim:. Něco jako ruční práce opilých číňanů. Korunku nehodnotím, s tou jsme počítali. Řemen jsem nezkusil. Takže tak. A přiznám se, že mě hlodá myšlenka, zda si je ponechat nebo pustit dál. Nemám možnost srovnání s ostatní produkcí Davosy, jestli to je jejich běžný standard nebo ne.

Naprosto souhlasím. S pouzdrem jsem bojoval od počátku limitky, chtěl jsem po Davose změnu výrobního postupu, ale protože to pro ně dělá subdodavatel, změna neprošla. Pouzdro se dělá z polotovaru ve tvaru kloboučku, chtěl jsem aby udělali povrchovku před finálním frézováním a pak jen doladili boky. Bohužel to dělají tak, ze vyrobí finální tvar pouzdra a až tomu dají finální povrch. Je to levnější., ale zkosí se přitom hrany. Pouzdra z Eltonu jsou o level až několik výše

Už jsem slyšel i názor, že jsou to nejpovedenější hodinky ze současné produkce Davosy.

Svoje jsem už prodal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už je taky málem prodal :smile_anim:  .Před  necelým měsícem jsem na ně totiž dostal v SZ hoodně dobrou nabídku.Jelikož jsem měl hodinky pár dní,tak jsem nabídku hned zamítl.Dneska bych možná podlehl.Už jsem dokonce hledal ,kdo to byl,ale SZ s nabídkou  jsem pravděpodobně hned smazal.Možná se dotyčný ještě ozve :unsure:  :) .

Včera jsem si nechal na zakázku zhotovit hnědý řemen,tak jim dám prozatím ještě šanci.Navíc jsem zjistil,že ty RAF pilotky chodí s podivem dost přesně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...