Přejít na obsah

Videorecenzia Steinhart Ocean 1 Green


ZLOjasna

Doporučené příspěvky

Dobrej pokus, ale když děláš videorecenzi, nesmí tam zaznít slovo ,,nevím", konkrétně k typu strojku. Dost ses tam zamotával s těma roládama a nakonec z toho vylezly rozdíly ve velikosti, antireflexu a ceně. To je dost málo. Je tam úplně všechno jiný, jenom vypadají podobně. To by nebyl Rolex Rolexem. Jinak jsem rád na video mrknul a s hodinkama taky nemám problém i když bych si je nekoupil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ďakujem :) 
ja som to ale práve takto chcel, viac uvoľnenejšie, strojček neriešim, a tých rozdielov je viac, no ja ako bežný užívateľ toho viac nevidím :) nie som dostatočný chronomagor a nechcel som mať s toho recenziu plnú chladných technických dát ktoré vyčítaš všade :) chcel som sa podeliť o radosť že ich mám :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ondra

recenze se mi libila a chvilkama jsem se i zasmal - treba, kdyz jsi resil napis "professional" na cifru... :)

 

Jinak hodinky jsou taky pekny, zelena luneta se mi libi - jak na LV, tak na Steinhartech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobre, jen tak dal, jsem rad, ze jsem tomu rozumel. Jen jeste zkus ty hodinky nasvitit, at ji vidime v plne sile.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...
  • po měsíci...

Hele, dobrý, je to prostě srdcovka. Mám ocean 1 black, pořizoval jsem je právě pro podobnost a zároveň odlišnost od Rolexů. Ono totiž těch následníků rolexů je strašně moc a ne všichni tu odlišnost zvládli jako u Steinhartů. Velikost akorát, dobře se nosí, kvalitní tah i spona. Strojek narozdíl od Tebe řeším, tyto mají ETA 2824-2, což je na tuto cenovku velmi neobvyklé a najdeš ho i v hodinkách s o řád vyšší cenou....prostě super kus na všední den:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkný hodinky máš. Oceňuji zejména tvoji odvahu a chuť jít se svou recenzí s kůží na trh. V zahraničí jsou tyto "komentované" recenze mnohem častější, tak jsem rád, že se do toho někdo pustil i u nás. Ať ti radost ze Steinů dlouho vydrží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ďakujem páni :) O1 mám aj teraz na ruke, a aj s odstupom času sú super, akurát pribúdajú škrabance na tahu :) Práve mám moc rád komentované recenzie zo zahraničia a bolo mi ľúto že to u nás nikto nerobí tak som sa do toho pustil sám. Môžte sa tešiť na novú recenziu mojich hamiltonov ktorá pribudne čoskoro :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...