Přejít na obsah

poradte k 60tinam - prosim o rady


Doporučené příspěvky

Ahojte, 

 

pls poradte otcovi k 60.narodeninam... parametre nizsie, dakujem!!!

 

- automat nebo klidně ruční nátah

- bílý (nebo alespoň světlý) ciferník

- velikost 40 - 43 mm

- řemen nebo tah

- cena cca 8000 - 16000czk (spis kolem 8K)

- dostupnost: do 20.11.2014 (bud v Praze, nebo SK)

- brand: zadna preference, ale Celestiny jiz ma, takze spis jine brandy

- nove

- přimeřeně elegantní, ne vysloveně strohé oblekovky (více co už je moc také níže). K saku i svetru, na obchodní oběd i do hospody s kamarády.

- preferuji Švýcary, ale nebráním se jiným výrobcům

 

Kandidat 1: Tissot tradition GMT 

 

 

 

Kandidat 2: Frederique constant 303SN5B6

 

 

 

 

post-36333-0-61828900-1414683368_thumb.jpg

post-36333-0-14740600-1414683378_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych byl rozhodně pro ty Frederique Constant. Přesně tento model se mi moc líbí a dokonce jsem o něm delší dobu uvažoval. Jsou to moc krásné hodinky.

Ty první Tissot jsou jednak quartz, jak už tady zaznělo, a mě osobně se nelíbí to rozložení subciferníků.  

Tissot Visodate jsou o moc lepší volba, ale mě u toho typu hodinek vadí kombinace day date. Přijde mi to u takových hodinek zbytečné, stačí datum. Ale chápu, že někomu to zase může vyhovovat.

Pak bych se ještě podíval na řadu Hamilton Jazzmaster Viewmatic.

Třeba tyto jsou v cenovém limitu:

 

http://www.goldeligius.cz/eshop/5296246.hamilton-jazzmaster-viewmatic-h32715151/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dost záleží na tom, jestli by se obdarovanému líbila zlatá barva (např. jestli už takové hodinky měl, jestli nosí snubní prsten ze žlutého nebo růžového zlata....). Ale pro staršího pána to nemusí být problém....

 

FC jsou moc hezké a určitě by byly preferované lidmi z fóra, ale laik bude určité lépe znát Tissot. Ale i německý styl "Marineuhr" (Archimede a další) má svoje kouzlo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mne bud Tombasovi, nebo ten Tisot Visodate.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Visodaty jsou hezký hodinky, ale kdybych měl vycházet ze svý zkušenosti, když jsem pořizoval hodinky tátovi, tak to zase taková hitparáda nebude. V šedesáti už člověk nepotřebuje nic titěrně hezoučkýho - ne nadarmo Sylvester Stallone tvrdí, že paneraiky jsou "hodinky pro všechny chlapy přes padesát". Můj táta měl třeba zásadní požadavek, aby hodinky pořádně svítily, aby věděl, kolik je hodin, když se v noci probudí. Nakonec skončil s traserama a byl šťastnej jako blecha...

 

Ty Frederique Constant jsou moc hezký. Když Tissot, tak už rovnou ten model se strojkem Powermatic 80 - je to po dlouhý době konečně pořádnej strojek, kterej vydrží a navíc má skvělou rezervu nátahu... Já bych se nebál značky Glycine, to jsou moc šikovný hodinky a doma máme k velký spokojenosti dvoje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmm, ty hamiltonky jsou prudce elegantni, s bilym cifrem cifrem trefa do cerneho :)

 

Viewmaticy na plne care. Ac mam seiko rad, zde bych volil Hamiltony.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Ty Hamiltony vypadají luxusně!

 

Pánové děkuji vám za pochvalná slova, takové hodinky bych opravdu bral i pro sebe, jsa už také postarší tata  :D ...

post-5787-0-01857700-1415301156_thumb.jpg

post-5787-0-79384700-1415301190_thumb.jpg

obrázky forums.watchuseek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...