Přejít na obsah

G-Shock RANGEMAN


Bushman

Doporučené příspěvky

K..rva, budu na ně čekat do příštího tejdne, volal mi hodinář, že budou ve středu... Ty vole, pět dní.... :frusty:

 

Doma mě zabije, vyhodí mě na ulici, zastřelí mě mojim vlastním revolverem a přejede mým autem, ale co, hlavně když bude kocour na ruce...  :lol2:  :lol2:  :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim sem tu novej a chtel bych se zeptat na jednu vec.Vazne uvazuji o koupi techto hodinek a chtel bych se zeptat jaka je vydrz opasku pri beznem noseni?Mam dvoje hodinky s kovovym opaskem a ten je prakticky neznicitelnej tak me zajima kolik let muze vydrzet opasek plastovej?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim sem tu novej a chtel bych se zeptat na jednu vec.Vazne uvazuji o koupi techto hodinek a chtel bych se zeptat jaka je vydrz opasku pri beznem noseni?Mam dvoje hodinky s kovovym opaskem a ten je prakticky neznicitelnej tak me zajima kolik let muze vydrzet opasek plastovej?

Pocitej, ze pri slusnem, ne prilis zatezujicim noseni cca 2-3 roky, pokud dele, jedna se o zazrak. Nemluvim samozrejme o pripade h, kdy to jsou jen jedny z tvych nekolika hodinek a dostanou se na ruku nepravidelne, tam lze pocitat s trvanlivosti delsi. Nicmene, tyto pasky rady vysychaji a lamou se a pranic nepomohou ani nove varianty se silikonem ci kaucukem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V pátek jsem se vrátil z práce, trochu mi drblo, že potřebuji začít s kondičkou na koloběžku, tak jsem sednul do auta a vydal se směr LBC ... nahoru pěšky, dolů pěšky a do Prahy jsem únavou skoro nedojel :D :D , ale perfektně jsem si vyčistil hlavu. Tady je pár momentek :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za otázku. Hele, budeš se divit, ale dole byly 3,5°C nad nulou (rozuměj pod lanovkou), nahoru jsem hodinky sundal v půli cesty, aby změřily a nezkreslovaly teplotu, kdy nahoře po 40 minutách volně zapnutých na batohu mi nahoře ukazovaly +1,5°C (kolik bylo v reálu nevím, vyloženě zima nebyla, ale foukal hodně ostrý ledový vítr (pocitově bylo tak cca -5°C) což ale není skutečná teplota, takže bylo kolem nuly a foukal silnější vítr, který výrazně zkresloval.

 

A výškoměr? Ten ukazoval pod hotelem 1007 metrů, v kolika jsem stál přesně nevím, ale myslím, že to je +/- metr sem a tam :) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim sem tu novej a chtel bych se zeptat na jednu vec.Vazne uvazuji o koupi techto hodinek a chtel bych se zeptat jaka je vydrz opasku pri beznem noseni?Mam dvoje hodinky s kovovym opaskem a ten je prakticky neznicitelnej tak me zajima kolik let muze vydrzet opasek plastovej?

myskim ze do 5 let vydrzi naprosto v poho,potom neni problem koupit novej...nestoji zase tolik

Nosim na svych treti sezonu a je naprosto cajk:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myskim ze do 5 let vydrzi naprosto v poho,potom neni problem koupit novej...nestoji zase tolik

Nosim na svych treti sezonu a je naprosto cajk:-)

No, nestoji tolik... To je dost relativni. Kdyz jeste staly GX56 pres 3000 kc, tak na ebayi byl nejlevnejsi pasek za 1350 bez posty. Ostatni typy presne nevim, o ty jsem se nezajimal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže jsi před výšlapem ten výškoměr kalibroval?

ProsímTě někalibroval, ale kalibroval jsem je asi před 14-ti dny? Jinak přesnost času ... hodinky si našly své místo u okna a "ladí" se každé brzké ráno, opravdu nemám výtku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, nestoji tolik... To je dost relativni. Kdyz jeste staly GX56 pres 3000 kc, tak na ebayi byl nejlevnejsi pasek za 1350 bez posty. Ostatni typy presne nevim, o ty jsem se nezajimal.

zkusim najit link kde jsem videl ja ty nahradni ...ale cenove to bylo do litru tusim max
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dekuji vam vsem za odpovedi.Tak snad aspon ty 3 roky pasek vydrzi.Ikdyz nejsou kovove tak si je pristi mesic poridim.Co sem se dival na ebay tak cena se pohybovala kolem 1500-1600kc coz opravdu neni zrovna malo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, kdo máte zájem o takřka nové Rangemany (ne černé) za super cenu, tak sledujte prodejní sekci, něco se chystá a myslím, že kdo dřív přijde, bude mít za dobré peníze pěknou limitku :) v kombinaci se všemi funkcemi Rangemanů.

Upraveno uživatelem Sphinxx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...