Přejít na obsah

G-Shock RANGEMAN


Bushman

Doporučené příspěvky

Návštěvník Chilliluk

inverzní displej si koupí jenom ten co ho ještě neměl...  :cool02:

 

 

To já už jsem si ho koupil víckrát, ale je pravda, že dlouho mi nikdy nevydržel...až na jednu výjimku, a to jsou géčka G-7800B, ty měly inverzní displaj perfektně čitelný. To, že se tyhle hodinky už nevyrábí, mi od Casia přijde dost hloupé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

POkud udělaj čistě černou variantu (něco jako http://watchshock.com/archive/Casio/G-Shock/Mudman/GW-9010MB-1JF/) ale s klasickým displejem ve kterým nebude nic barevně křičet, tak jsem schopnej se i zadlužit.. :)...okamžitě....

Upraveno uživatelem FranaD
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Chilliluk

Ty GW-9010 z tvého odkazu (přesně tato verze) se dají koupit v hodinářství v Č.Budějovicích u náměstí. Jsou tam za něco přes čtyři litry a vypadají fakt dobře, ale ten displaj není opravdu vůbec dobře čitelný, to je na neustálé používání podsvícení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty GW-9010 z tvého odkazu (přesně tato verze) se dají koupit v hodinářství v Č.Budějovicích u náměstí. Jsou tam za něco přes čtyři litry a vypadají fakt dobře, ale ten displaj není opravdu vůbec dobře čitelný, to je na neustálé používání podsvícení.

No právě... a vo to de.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

POkud udělaj čistě černou variantu (něco jako http://watchshock.com/archive/Casio/G-Shock/Mudman/GW-9010MB-1JF/) ale s klasickým displejem ve kterým nebude nic barevně křičet, tak jsem schopnej se i zadlužit.. :)...okamžitě....

to souhlas,tyhle jsem mel a byly to nej gecka co se tyce vzhledu...bohuzel jsou na me mensi tak jsem je posla dale:-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Má tedy někdo z m ístních praktické zkušenosti s takovou akcí? Snažil jsem se dohledat, ale v nepřehledné spleti se mi nepovedlo.... Asi nejdůležitějšími otázkami by bylo: kam a na koho se obrátit s požadavkem, kolik kusů je minimální objednávka a hlavně: co za to....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...