Přejít na obsah

G-Shock RANGEMAN


Bushman

Doporučené příspěvky

Návštěvník Chilliluk

ne ne jedině číza  :)

 

foto včerejší

 

 

Pěkná..na tý jsem dělal papíry..pamatuju si, jak pan instruktor zapomněl natankovat a motorku jsme střídavě tlačili asi 5km k benzínce...dodnes si pamatuju hlášku: "Ten zkurvenej srá. žere jako kráva."  :lol2:

Upraveno uživatelem Chilliluk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sphinxx

 

Jo, a sjede mne nějakej šílenej sluníčkovej pacifista, proč si radši nehraju s bábovičkama. :) Tady mezi příznivci Rangemanů jsou převážně drsní hoši, honáci, motorkáři, bushmani a tak. Ortodoxní hodinkářští elegáni sem příliš nechodí. Slyšel jsem, že sem snad jeden majitel Rolexek zabloudil, ale když viděl digi v plastu, tak se prej moc ošklivě osypal. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sphinxx

 

Jo, a sjede mne nějakej šílenej sluníčkovej pacifista, proč si radši nehraju s bábovičkama. :) Tady mezi příznivci Rangemanů jsou převážně drsní hoši, honáci, motorkáři, bushmani a tak. Ortodoxní hodinkářští elegáni sem příliš nechodí. Slyšel jsem, že sem snad jeden majitel Rolexek zabloudil, ale když viděl digi v plastu, tak se prej moc ošklivě osypal. :)

 

:thumbsup_anim:   :thumbsup_anim:   :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes som sa zastavil náhodou v kráme, zaujali ma orisky, tak som si ich vyskúšal, amozrejme som si sundal kocoury a strávil som tam asi polhodku skúšaním všetkého možného, pri odchode som samozrejme kocoury zabudol na pulte, až mi pani kričí : tie chlapácke géčka môžem predať? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kurec palec precist to vsechno byla fuska !

Pozdrav Cauky Mnauky jsem mel zafixovan pro uplne jinou kategorii :-)

 

Nicmene sesinchronizovany kocour je doma

tak tedy cauky mnauky panove !

... vítám lorda Farkyho  :clap:

RTčka do města - kocoury do přírody, co bude (nebo je) u tebe dalšího???  :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Chilliluk

..asi jsem se ocitl na scestí, uvažuju o prodeji Kocoura...proto žádám ty, kteří to už udělali a pak litovali, aby mi pomohli a ukázali mi správnou cestu...    :suicide_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...