Přejít na obsah

G-Shock RANGEMAN


Bushman

Doporučené příspěvky

Jirko jsou fajn. Ja je mam prezute na gume a je to parada. Jinak s funkcema mas pravdu. Aspon ten jeden budik a stopky to zachranuji, ale tyto se mi hlavne libi a delaji radost. Jinak zase nemuzu moc prijit na chut. Je mi to lito, ale uz to tu zaznelo, vse se proste unosit neda. Necham je chvilku doma a uvidime.

 

Kazdopadne jsou to zatim nejuniverzalnejsi a nejlepe vvybavena dostupna Gecka.

Upraveno uživatelem blam
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bushman.

I levná géčka budeš vždy a stále šetřit. Já bych to vyřešil koupí nějakých úplně obyčejných quartzek, které snadno oželíš. Na hrubou práci jsou ideální třeba Bondovky, nebo Breitle Colty. :rolleyes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bushman.

I levná géčka budeš vždy a stále šetřit. Já bych to vyřešil koupí nějakých úplně obyčejných quartzek, které snadno oželíš. Na hrubou práci jsou ideální třeba Bondovky, nebo Breitle Colty. :rolleyes:

Clovek si poridi G at nenici atomaty a pak stejne je setri a dava na ne pozor :-) 

post-36016-0-34531500-1442849537_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podruhý jsem omylem nechal po běhání stopky zaplý až do rána a nezkalibrovaly se.  :o Tak pánové na to pozor!!!  

Takze chces rict, ze si cely dnesni den s nezkalibrovanyma hodinkama? Jako ze Ti jdou treba o 0.1 sec spatne?  Styd se!  :fyou:  :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bushman.

I levná géčka budeš vždy a stále šetřit. Já bych to vyřešil koupí nějakých úplně obyčejných quartzek, které snadno oželíš. Na hrubou práci jsou ideální třeba Bondovky, nebo Breitle Colty. :rolleyes:

 

Presne!

Ja to vyresil koupi levnych kfarcek od Traseru a ty mam na praci a veskere hrube zachazeni...  :giljotiini:

Gulfastery si hyckam a opatrovavam a Seika mam jen "do kostela"  :frusty:

...tak nevim, asi sem magor  :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Chilliluk

Géčka stejně nakonec neušetříte - nakonec se vám rozpadne bezel bez ohledu na to, jestli jsou třeba jen zavřený v šuplíku. Bude to už ve chvíli, kdy nový nepůjde sehnat...takže géčka jsou prostě spotřební zboží na momentální hrubé zacházení a každý, kdo se s tím nesmíří, je odsouzen k věčnému utrpení :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je jediná věc která mi na G-čkách vadí , nepomůže ani nakoupit si náhradní bezel do náhrady ,protože ten stárne taky i když není na hodinkách a máš ho něčím nakonzervovaný .

Na mých DW 6300 se mi bezel rozpadl po cca 15 letech ,nahradil jsem ho sice úplně novým nikdy nenošeným ,ale bohužel min. 10 let starým a ten šel po dvou letech do kytek.

Takže G-čka nosit než se rozpadnou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...