Přejít na obsah

G-Shock RANGEMAN


Bushman

Doporučené příspěvky

Tesh: největší zahul dostaly na lyžích, nějaký ten pád proběhl... A pár set ran z 9 luger a .45 ACP - samozřejmě na ruce,ne jako terč :-) nic z toho na ně neudělalo dojem,jsou jak nové.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Chilliluk

Teda mně se kocoury líbí a měl jsem je už dvakrát - to aby to nevypadalo, že chci nějak snižovat jejich výkon....ale podle mých zkušeností to, co vydrží kocoury, vydrží klidně i jiný obyčejný digitálky za pár stovek...v porovnání s mechanikami je to samozřejmě tank, ale v porovnání jak se starými, tak i moderními značkovými digitálkami mám nějak pocit, že výdrž bude velice podobná.

 

Já jsem s kocourama na ruce bouchal běžně v dílně kladivem vzduchotechnický potrubí, jezdil na montáže na stavby, opravoval auto či řezal motorovkou - samozřejmě jim to bylo úplně jedno...jenže to samý zvládly i starý kalkulačkový Casia DBX-100, který byste fakt nepovažovali za hodinky, co mají být nějak odolný..takže asi tak :-)

 

A teď to asi bude bolet  :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda mně se kocoury líbí a měl jsem je už dvakrát - to aby to nevypadalo, že chci nějak snižovat jejich výkon....ale podle mých zkušeností to, co vydrží kocoury, vydrží klidně i jiný obyčejný digitálky za pár stovek...v porovnání s mechanikami je to samozřejmě tank, ale v porovnání jak se starými, tak i moderními značkovými digitálkami mám nějak pocit, že výdrž bude velice podobná.

 

Já jsem s kocourama na ruce bouchal běžně v dílně kladivem vzduchotechnický potrubí, jezdil na montáže na stavby, opravoval auto či řezal motorovkou - samozřejmě jim to bylo úplně jedno...jenže to samý zvládly i starý kalkulačkový Casia DBX-100, který byste fakt nepovažovali za hodinky, co mají být nějak odolný..takže asi tak :-)

 

A teď to asi bude bolet  :lol2:

 

Kacíři! Takhle se rouhat! Čeká Tě trest, strašný a krutý... Budeš upálen na hranici z plastových digitálek z vietnamské tržnice. A ke kůlu budeš přivázaný řemínkama z kocourů, abys viděl, co teprve vydržej! :lol2:  :lol2: 

 

Ale v něčem asi pravdu máš, měl jsem obyčejný digi za litr a vydržely docela dost. Akorát to plastový sklíčko se dalo poškrábat snad i pohledem. Vodotěsnost menší, ale dostatečná, dalo by se s nimi taky přežít. Ale třeba u těch kalkulaček, jak je to tam s vodotěsností?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tos posral voe  :) . Jako jasně, ten klasickej normální záhul zvládnou i jiný digi, tady jde spíš, že to má třeba víc vyvýšenej přesah pouzdra a tím pádem větší ochranu sklíčka a pak větší vodotěsnost. Nevím jestli jsou špešl uložený v pouzdru aby to pohlcovalo nějaký ty shocky, ale ta cena bude spíš za tu "výbavu". Já měl před tím protreky a ty taky vydržely nesmysl, několik hodně vostrých pádů na kole, opravy auta motorky kde je vomlátíš jedna dvě atd a taky držely

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Chilliluk

Kacíři! Takhle se rouhat! Čeká Tě trest, strašný a krutý... Budeš upálen na hranici z plastových digitálek z vietnamské tržnice. A ke kůlu budeš přivázaný řemínkama z kocourů, abys viděl, co teprve vydržej! :lol2:  :lol2:

 

Ale v něčem asi pravdu máš, měl jsem obyčejný digi za litr a vydržely docela dost. Akorát to plastový sklíčko se dalo poškrábat snad i pohledem. Vodotěsnost menší, ale dostatečná, dalo by se s nimi taky přežít. Ale třeba u těch kalkulaček, jak je to tam s vodotěsností?

 

 

Vodotěsnost tady samozřejmě teď neporovnávám, ty kalkulačky do vody vůbec nepatří...ale třeba ty DW-290 zvládnou podle mě úplně to samý a mají navíc jednu výhodu - nerozpadne se jim časem bezel, který už nepůjde sehnat, takže budou použitelný i za 20 let - mám jedny tak starý doma, tak to vím :-)

 

Jinak to samozřejmě byla provokace, vždyť já mám kocoury rád :notworthy:

 

 

Co se týče ceny, ta se určitě odvijí hlavně od výbavy - je jasný, že vlastně žádný jiný géčka nejsou víc nadupaný než kocoury.

 

Ale zajímala by mě jedna věc - až se objeví ještě nadupanější a prostě lepší model, zanevřete všichni pak na svoje kocoury a pořídíte si ty nový?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

.........

 

Co se týče ceny, ta se určitě odvijí hlavně od výbavy - je jasný, že vlastně žádný jiný géčka nejsou víc nadupaný než kocoury.

 

................

 

Tak je to rozhodne "top", ale ja mam treba Gulfmastery a ty maji vsecko co Rangemany, plus neco drobneho navic :-). Ale na druhou stranu je mi jich lito "rasovat", na to mam Gulfmany ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli přijdou s novým lepším modelem,nechá mě to klidným. Mám v kocourech parťáka do jakékoliv nepohody, to mi stačí. Beztak některé věci nevyužiju. :-) snad leda sluncem zivene hyperodolne smartwatche, co mají GPS a šla by v nich navigace. Tam bych váhal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Chilliluk

Tak je to rozhodne "top", ale ja mam treba Gulfmastery a ty maji vsecko co Rangemany, plus neco drobneho navic :-). Ale na druhou stranu je mi jich lito "rasovat", na to mam Gulfmany ;-)

 

Jak se to vezme, no..mně by třeba vadil odpočet jen 60 minut..a nikdy jsem neměl moc dobrou zkušenost s ana-digi, kde jsem chtěl displej opravdu používat - vždycky mi pak ručičky tak nějak překážely a měl jsem dokonce jednou u jedněch ana-digi nutkání ručky sundat, aby už mě konečně přestaly s..t...ale je pravda, že se mi Gulfmastery líbí a měl jsem chuť si je koupit, ale věděl jsem, že nakonec stejně nikdy nevydržím u ničeho moc moderního a vrátím se zase zpátky k vintage hodinkám..tak jsem je radši ani nezkoušel kupovat :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak se to vezme, no..mně by třeba vadil odpočet jen 60 minut..a nikdy jsem neměl moc dobrou zkušenost s ana-digi, kde jsem chtěl displej opravdu používat - vždycky mi pak ručičky tak nějak překážely a měl jsem dokonce jednou u jedněch ana-digi nutkání ručky sundat, aby už mě konečně přestaly s..t...ale je pravda, že se mi Gulfmastery líbí a měl jsem chuť si je koupit, ale věděl jsem, že nakonec stejně nikdy nevydržím u ničeho moc moderního a vrátím se zase zpátky k vintage hodinkám..tak jsem je radši ani nezkoušel kupovat :-)

Tak ono Gulfmastery jsou takove "pseudo" analogy. Rafiky jsou motorizovane, takze v jakoukoliv chvili chces, staci "opičí" dvojhmat a rucicky se "uklidi". Kazdopadne pri aktivaci jakekoliv "digi" funkce, se rucicky, pokud jsou u displeje na chvili (3s) uklidi bokem a pak se vrati. 

Tech 60minut muze byt opravdu nekdy malo, ale zatim sem nepotreboval.

Pouzivam je specificky na venkovni aktivity, hodne vandruju a maji vsecko, co si muzu přát :-).

btw kdybys je chtel na nejaky tyden-dva-tri pujcit na testovani, napis SZ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jediná věc, kterou bych u kocourů změnil, resp. odstranil, je to dělení displeje na části za pomoci těch plastových nesmyslů. Tak, jak to např. mají protreky. Z toho důvodu jsem jeden čas nad protreky dost uvažoval. Nebo nad GW-M5610. Prostě mi tam ty plastový příčky nesedí, působí humpolácky - a to u rangemanů to ještě není tak hrozný, u jiných géček je to daleko větší děs. Líbí se mi jedna zobrazovací plocha, výrazné zobrazení času a zbylé funkce buďto drobnějším písmem někde okolo, nebo signalizace nějakou ikonkou.

 

Mimochodem, trochu mimo téma, nemáte někdo ty GW-M5610? Hodinky se mi líbí, ale ten pásek mi přijde na fotce hrozně fórovej, jak je to ve skutečnosti?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Ahoj,

tak dlouho jsem Vám záviděl až mi včera pošťák přinesl kocoury. Myslel jsem si, že je budu mít na všemožné aktivity, sport a hrubší zacházení a do práce stále automaty, ale ty teď budu chvíli odpočívat ve vrtiči než se nabažím. Díky, že jsem si je kvůli vám musel koupit :-)

P.S. jsou podstatně krásnější než na fotkách!

post-34828-0-55788500-1462961433_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...