Přejít na obsah

G-Shock RANGEMAN


Bushman

Doporučené příspěvky

Na šťourání myšky mám jinýho kocoura, ale tohle bude nástroj, co zase nesundám z ruky a musí přežít hodně. Už jsem je jednou vlastnil, ale z jistých důvodů jsem je prodal a pak toho těžce litoval.  Teď nosím Timexy doplněné kompasem na řemeni, kterým krom velikosti nemám co vytknout, jsou vynikající, ale už když jsme si je pořizoval, říkal jsem si, že jakmile bude příležitost, pořídím si zase něco "z těch dokonalých legend". V hledáčku jsem měl: Casio PRW 3510Y, Suunto Traverse Alpha Stealth, Suunto Traverse Sapphire Black, Sunto Vector Miliraty Green. Rangemany vyhrály zejména z důvodu toho, že každý hodinky otřískám a na nich vzhledem k bezelu to nebude až tak vidět a hlavně maj solár a rádio, takže bezúdržbový a co je třešnička na dortu jsou stopky vyvedený na tlačítko, používám dost často.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mj. je hodně povedený tlačítko na osvětlení. Nikde nic nelovíš a deš intuitivně a pohodlně. Jinak velikost je to co u renčů teď docela řešim a jsem hodně nalomenej pořídit si ještě G-Shock GW-M5610 s kovovým PVD tahem, ale zase když mám nejlepší model digi géček, tak je to docela dilema..., ale asi je pořídím s tím, že když nepřeskočí jiskra, tak pudou do světa 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem Casio PRW 3500, ale musely přijít na Zulu strap, protože ty packy zespod mi neskutečně tahaly za chlupy. Zulu na šroubovatelnejch a tubičkama zesílenejch stěžejkách super, ale nějak jsem časem nemohl přehlídnout tu světlou lunetu, která je na těch hodinkách funkčně dokonalá, protože hodně vydrží a je pořád stejná, ale světlá..... zkrátka zatím u mě mají Rangemany nejblíž k uživatelské dokonalosti a když mi paní v Planeu navrhla docela slušnou slevu, požádal jsem vedle mě stojícího Ježíška, jestli by byl tak hodný a mohl mi je nadělit..:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... teď nevím, co je lepší, jestli to těšení se na hodinky nebo to už je mít.... obojí má něco do sebe.. :) ale to tu zná asi každý, že? Přitom taková blbost, co? :) Jak malej Jarda....

Upraveno uživatelem FranaD
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak jsem zjistil, že ve Fastu umějí objednat a dovést černěné šrouky, 1 ks za 130,-Kč vč.daně, tak si možná ty svoje vymazlím... tedy pokud je k jejich výměně zapotřebí pouze příslušný šroubovák... ty první jsem nikdy nerozebíral.... no ted koukám na nějeký video na youtube a ty šroubky jsou v bezelu vlastně jen na oko, dá se to sundat celý... no to je hovadina....:)

post-5779-0-13095600-1482407279_thumb.jpg

Upraveno uživatelem FranaD
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak jsem zjistil, že ve Fastu umějí objednat a dovést černěné šrouky, 1 ks za 130,-Kč vč.daně, tak si možná ty svoje vymazlím... tedy pokud je k jejich výměně zapotřebí pouze příslušný šroubovák... ty první jsem nikdy nerozebíral.... no ted koukám na nějeký video na youtube a ty šroubky jsou v bezelu vlastně jen na oko, dá se to sundat celý... no to je hovadina.... :)

a myslíš, že je rozumné si objednat 4 šroubky za cenu 1-2 Casio hodinek?  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to sem ani nevěděl s těma šroubkama, tak to je docela trapný... já obecně jakýkoliv náhražky jako na voko nemám rád. To by bylo lepší, když by to tam nebylo

přesně. nečekal bych, že tohle napadne i Japonce....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...