Přejít na obsah

G-Shock RANGEMAN


Bushman

Doporučené příspěvky

Pánové, má tady někdo ty nové Rangeman? Pořád přemýšlím, zdali je objednat. Na Youtube jsem viděl nějaká videa, vypadají pěkně. Nevíte někdo, zdali spolupracují s aplikací Runtastic? Tam bych já viděl skvělé využití.

Jakube, s runatsticem by ti možná fungovalo tohle: 

 

Teď jsem na to náhodou narazil a vypadá to, že je v tom nějaká mutace androidu, takže by to možná mohlo fungovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jakube, s runatsticem by ti možná fungovalo tohle: 

 

Teď jsem na to náhodou narazil a vypadá to, že je v tom nějaká mutace androidu, takže by to možná mohlo fungovat.

Je v tom Android Wear 2.0, ak si dobre spomínam, videl som tiež pár videí, a upútavky na tieto hodinky, a dokonca aj pár testov, je pravda, že vyzerajú zaujímavo, sú to pekné hodinky, ale pre mňa by neboli :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pánové, má tady někdo ty nové Rangeman? Pořád přemýšlím, zdali je objednat. Na Youtube jsem viděl nějaká videa, vypadají pěkně. Nevíte někdo, zdali spolupracují s aplikací Runtastic? Tam bych já viděl skvělé využití.

myslis Casio G-Shock GPR-B1000-1ER? nedavno som ich platil znamemu, 12.11. by mali byt v SR a cena bola fajnova

zial na druhy den uz bola povodna :D

mna moc neoslovili

 

hmmm, takze kocury su "povinnost" spravneho maniaka ... ?

tak maniak este nie som :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Tak jsem nakonec horsi citelnost inverzniho displeje vyresil... :)....a to vymenou primo ve Fastu. Foto s podsvetlenim pred a po...Foto za dne udelam zitra. Displej je ted velmi dobre citelny....ikdyz cislice nejsou tak syte cerne jako u cerne varianty techto hodinek, kde je neinverzni displej v zakladu.

post-76-0-82597900-1544563990_thumb.jpg

post-76-0-95310000-1544564302_thumb.jpg

Upraveno uživatelem michael99
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V pondělí jsem je měl půjčené. Jsou obrovské do průměru i do výšky. Mám zápěstí lehce přes 20 centimetrů a stejně jsou obrovské. Displej je opravdu skvěle čitelný. S klasickými G-Shock to vůbec nejde srovnávat. S nabíjením je to lepší, než se čekalo nebo než hovořily první testy na Youtube. Majitel, který používá v rámci svého povolání návratovou GPS cca 5x týdně, je dobíjel za měsíc dvakrát.

 

Já prozatím zůstávám u svých GWG 1000. Nové Rangeman, díky své velikosti, nejsou hodinky na denní nošení pro běžného člověka. Moc rád bych si je koupil jako hodinky do přírody a na túry, ale vzhledem k tomu, že nespolupracují s aplikací Runtastic, kterou používám (ale ani s žádnou jinou), měl bych je spíše pro efekt a moc levně se zatím koupit nedají :-).

 

post-1156-0-45643500-1544605680_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oni jsou velký už původní Renče. Nosim je jenom na sport, případně v létě k tričku. Zrovna v zimním období nejsou Renče moc pohodlný, pořád sou seklý za mikinu, svetr, bundu. Proto jsem si hodně oblíbil klasiku 5610na gumo tahu (namátkově jsem koukal a už jsem ho neviděl pod trojku..., ale fakt za to stojí. Tyhle Renče bych si na ruce (18,5cm) nedovedl ani představit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Byl jsem o vikendu na navsteve u kamarada a nasi spolecne kamaradce se zalibily "Kocouři".

Takze si je pujcila a vcelku si je oblibil i jeji trilety syn. Je z nich ted pomucka, aby rychleji usnul ;-).

Jo a rika jim: Kočichy ;-). (podle toho, jak rikala tem zviratkum kdyz byla malinkata ona)

post-39943-0-23724200-1548180290_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...