Přejít na obsah

G-Shock RANGEMAN


Bushman

Doporučené příspěvky

  • po měsíci...

Jirko, pěkná recenze. Děkuji. Každopádně se potvrzuje (přes všechna pozitiva), že nové "kocoury" jsou v podstatě sportovní náramek s vyšší odolností. A pokud jej člověk používá se všemi vymoženostmi (tedy i s GPS), pak jej musí poměrně často dobíjet z externího zdroje. Což potvrdil i kolega "jacob". Pro mne tedy tento nový model nepřekročil stín svého kultovního předchůdce GW-9400.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jirko, recenze určitě dobrá, palec nahoru za obšírný popis a fotky. Ale na Tvojí ruce, stejně tak, jako na ruce drtivé většiny lidí je to síla, doslova přerostlé něco (velikostně, jak Diesely). Mám to stejně, jako Marek, jen s tím rozdílem, že etalon odolnosti je pro mě po jedničkových kocourech - Mudmaster. Ale počtení fajnové!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já sem Renče vyměnil za 5610, který sou praktičtější, nicméně na sport Renče pořád tahám. Bohužel jinam to nosit nejde, ještě teda na střelnici. Já bych si dovedl představit Renče (původní 9400) o kouda menší, placatější a s měkčím řemínkem a byl bych zatraceně spokojenej parchant. Ten řemínek nechápu, u mých starých protreků (tak asi 10let) byl ten řemínek krásně měkkej a držel. Škoda no, člověk by chtěl nějaký univerzály, aby měl jenom jedny géčka..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jirko, recenze určitě dobrá, palec nahoru za obšírný popis a fotky. Ale na Tvojí ruce, stejně tak, jako na ruce drtivé většiny lidí je to síla, doslova přerostlé něco (velikostně, jak Diesely). Mám to stejně, jako Marek, jen s tím rozdílem, že etalon odolnosti je pro mě po jedničkových kocourech - Mudmaster. Ale počtení fajnové!

Zrovna tobě musej sednout jak poklicka na hrnec :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, mě sednou na hraně, ale upřímně, jak jsem zvyklej na velký hodinky, tak tohle už je pro mě neakceptovatelný granát. Ale na druhou stranu, mě vadí i Fenixy 3/5 a vůbec všechny tyhle smarty. Staré dobré "renče" to stran praktičnosti a nositelnosti nepřekonalo ani omylem. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jirko, super recenze, díky.

Škoda toho odpojení GPS pod 50% akumulátoru. Jo kdyby se ta hodnota dala uživatelsky nastavit, třeba v servisním menu. Co se podsvícení týká (doba, deaktivace namacknutim tlačítka), to bylo špatně už u starých kocourů a dost to zhoršovalo jejich ovládání, nechápu že toto nevychytali.

Jinak pěkná strojovna, bohužel nejen pro mě moc velký na rozumný nošení na treku, tam většinou vyhrává pohodlí na ruce.

Osobně bych byl za odlehčenou verzi, s nižší okolností, místo bezdrátového nabíjení kabelem.

Tohle prostě bude do kopců nosit minimum lidí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To už je nějaký hodně divoký. Nejlepší je prostě ta černá verze holobyt. :-)

 

Jinak ta poslední recenze na nové Rangemany je výborná, ale docela mě utvrdila v tom, že tohle asi fakt ne. Hrozně se mi líbily a furt jsem po nich nějak pošilhával, ale když vidím na těch fotkách z reálného použití, co je to za obrovskou hroudu plastu, tak to bych asi nedal. Asi by to chtělo vzít je na ruku, to jsem zatím neměl možnost, ale obávám se, že tohle je přes můj práh nositelnosti. A to nemám ruku jako nějaký párátko. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...