Přejít na obsah

G-Shock RANGEMAN


Bushman

Doporučené příspěvky

Ještě bych se zeptal na tu kalibraci dle GPS modulu...to probíhá automaticky? Vždy byl výškoměr spjat s barometrickým tlakem....a tedy co naměřil barometr, tomu výškoměr přiřadil nadmořskou výšku. Tady je to opravdu jinak?

Jasne, tak to pro zmeny vysky funguje porad. Ale jednou za cas se udaj o vysce kalibruje pomoci GPS. Ted z hlavy presne nevim ty podminky, ale v clanku je i odkaz na video, kde to borec testuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasne, tak to pro zmeny vysky funguje porad. Ale jednou za cas se udaj o vysce kalibruje pomoci GPS. Ted z hlavy presne nevim ty podminky, ale v clanku je i odkaz na video, kde to borec testuje.

Paráda, zkoušel jsem to a je to takt....konečně kocouři, co mají použitelnej výškoměr....Tím nechci říct, že u ostatních to není využitelné, sám mám GW5400 a PRW-2500, oboje mají triple senzor....ale bez kalibrace se nedá na výškoměr moc spolehnout....to v případě gps to sedí +-20m.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji kolegovi "jovani", který mne nasměroval na novou limitku "Kočichů": https://www.g-central.com/g-shock-rangeman-gw-9405kj-5jr-a-2nd-love-the-sea-and-the-earth-earthwatch-collab-for-2019/

post-39943-0-30724400-1573506877_thumb.jpg

 

Líbí se mi velice a ani cena není úplně přehnaná.  :clap:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jako musim říct, že barevně hodně povedená limitka, a to jsem ortodoxním zastáncem klasický černý. Trochu by mě dráždilo, že ta barevnost vychází z nějaký zvířecí prdele (patrno na obrázku) :) , ale i tak je to barevně pěkný  ;)  

post-26998-0-22250300-1573509359_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Strocek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám je na ruce 4. den a jsou nositelný, jediný co trochu omezuje je jejich výška..

Nezkoušel je někdo porovnávat na ruce s Mudmastery GWG-1000 nebo GG-B100?

No co jsem koukal na parametry Mudmasterů GWG-1000, tak ty mají rozměry jen o 1,7mm v průměru menší a o 2mm jsou nižší....což není žádný velký rozdíl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Ahoj vespolek a prosím o radu. Pri čištění ochranného pryskyricovem pouzdra u 9400 jsem ztratil ten malý obdelnickovy plíšek, který chrání triple sensor. Je to jen filtr na hrubé nečistoty, nebo má i jiné funkce? Případně nevíte, kde ho objednat? Díky!

Upraveno uživatelem wen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 5 týdnech...
  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...