Přejít na obsah

G-Shock RANGEMAN


Bushman

Doporučené příspěvky

Tak jedna "zajímavá" událost se mi s "Kočichama" stala... Nejde mi zapnout manuálně příjem RC. Vytáhl sem je z hodinkovnice po čase, poslední příjem 5.11. Tak sem si řekl, že když už je dávám na ruku kvůli odpočítávání času, abych nezapomněl kontrolovat kačenu v troubě, provedu manuální synchronizaci (jako mnohokrát předtím). A nic. Zajímavé...

 

Edit: Sem debil, když sem po sobě přečetl ten příspěvek, jeblo mně do očí "kvůli odpočítávání času" ... Sem měl aktivovaný odpočet, že... :stupid:

Upraveno uživatelem Xenomorfus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,stretol sa stym niekto? Hodinky maju 3 roky,nikdy neboli otvarane, v servise v BA test tesnosti ok,vraj je to v norme. Mam rozne hodinky, ale takto zahmlene ani jedny. Stava sa to teraz npr ked idem von a ochladia sa,ked dam pod rukav alebo do tepla,tak sa to strati.

20201113_103116.jpg

20201113_102745.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, junix napsal:

Ahoj,stretol sa stym niekto? Hodinky maju 3 roky,nikdy neboli otvarane, v servise v BA test tesnosti ok,vraj je to v norme. Mam rozne hodinky, ale takto zahmlene ani jedny. Stava sa to teraz npr ked idem von a ochladia sa,ked dam pod rukav alebo do tepla,tak sa to strati.

Jediné řešení: reklamace nebo výměna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

před 2 hodinami, Sphinxx napsal:

A zrovna přidám svoje, jsou to teda opravdu jedny z NEJ Géček, se ani nedivím, že jsou v kolekci Master.

kurnik, to je paradni fotka. ja o rangemanech porad premejslim, ted mi jedny utekly v prodejnim vlakne. kdybyste mel nekdo dvoje :) tak zkuste nabidnout.. osmicku, nebo kolik nove stojej, se mi davat nechce.

 

edit, ty zamzeny nechci :D. ale nektery gecka(a i jiny potapky) mi tohle taky delaly. zkusil bych otevrit, nechat v teple uplne vyschnout.

Upraveno uživatelem lub
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 29 minutami, lub napsal:

kurnik, to je paradni fotka. ja o rangemanech porad premejslim, ted mi jedny utekly v prodejnim vlakne. kdybyste mel nekdo dvoje :) tak zkuste nabidnout.. osmicku, nebo kolik nove stojej, se mi davat nechce.

Díky, díky ... ta červená je bizarní, ale zároveň sportovní a neokoukaná, nicméně jsou tu bizarnější kabátky. :D Jo a líbí se mi klasická černá i camo, co jsem měl. Zkusím pohledat fotku. Ty byly super, nahradily je Mudmastery Camo.

Černý Ráčmeny tu teď prodával @ron , je to tuším tenhle týden, tak pohledej a byly za necelou čtyřku jestli se nepletu. Já jsem na mobilu a nemám na to nervy :D .

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 minutami, Sphinxx napsal:

Černý Ráčmeny tu teď prodával @ron , je to tuším tenhle týden, tak pohledej a byly za necelou čtyřku jestli se nepletu. Já jsem na mobilu a nemám na to nervy :D .

ty jsem mel na mysli. uz jsou asi pryc, inzerat jsem nedohledal . to me sejri, ze uz neni vlakno prodanych, lip se v tom orientovalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě k tomu zamlžení: dříve se některé hodinky uzavíraly v ochranné atmosféře, vlastně byly plněný inertním plynem. Nevím jestli se to ještě dělá. Pak by tam nemohla být vzdušná vlhkost. Ale nevím na kolik by to vyšlo. Taky jsem viděl video kde zase týpek plnil quartzky Casia nějakým olejem. Nevím jestli by to šlo i u digitálek. 

https://www.youtube.com/watch?v=Bu4T4Cy4eKQ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,mme hovoril,a aj som cital rozne us fora,a je to celkom bezny jav...dost sa tam odporuca to otvorit a bud vysusit silica gelom, alebo fenom...ja som zvolil druhu moznost,otvoril,iba vyfenoval a zatvoril...tlakovy test ok...a uz sa mi to nezopakovalo...jak som pisal,mozno ked to skladali v Japonsku, bolo vlhko a ten vzduch sa tam uzatvoril...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rangemeny jsou nej a chci jeste do sbirky ty tmave s invertem jak vubec neni videt:).

U me dostavaji hodinky tak zabrat ze nic jineho nema smysl.

A kdyz se jde do spolecnosti tak jedine

 

85660F1F-7F35-437A-9640-7C4507217B23.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tim olejem mi to připomnělo mládí, jak sme jako mladý kuci ladili fichtly. Leštený kanálky, větší trysky, spešl svíčky z jiných mašin, vykuchaný vejfuky jako laďák atd... a pak nám dycky dal naprdel týpek, kterej na tom fichtlu nechal všechno originál... :). Takže za mě nechat všechno, tak jak to tam vymysleli kuci z výroby (to myslim jako obecně u všech hodinek) i když chápu nějakej smysl pro individualitu (dizajn), ale do větších akcích bych se já osobně nepouštěl aby to nedopadlo jako s těma fichtlama :).

Hodinky prostě vodnýst do nějakýho servisu a nechat vysušit. Mě tohle kdysi dělaly nějaký hodinky, tušim že asi automaty Monstra. Hodinář mi říkal, hele to tady musíš nechat nějakej den. Já je vysušim, ale to trvá dýl. Nevim ten postup, asi vysuší fénem nebo něčím, ale nechá to dojít do normální pokojový teploty a nějakej den je tam takhle nechá, jakože na počkání ti to asi neudělaj, nebo mě to teda nedělal. 

batoo, na fotce vypadaj, že ti sou tyhle géčka trošku větší. Rangemany sou supr hodinky, ale taky maj svý mouchy a velikost je jedna z nich. Já sám je nosim jenom na sport, i když teda nemám malou ruku, tak u mě jsou na hranici komfortní nositelnosti, jako daj se ještě a taky sem je nosil, ale pak sem objevil Géčka 5610 s gumotahem a nevíš, že máš na ruce hodinky, což u Renčů víš :). Kdyby ty Renče trochu snížily, neměly by konkurenci, ale kdo s tim nemá problém bude s Renčema spokojenej ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 43 minutami, Strocek napsal:

S tim olejem mi to připomnělo mládí, jak sme jako mladý kuci ladili fichtly. Leštený kanálky, větší trysky, spešl svíčky z jiných mašin, vykuchaný vejfuky jako laďák atd... a pak nám dycky dal naprdel týpek, kterej na tom fichtlu nechal všechno originál... :). Takže za mě nechat všechno, tak jak to tam vymysleli kuci z výroby (to myslim jako obecně u všech hodinek) i když chápu nějakej smysl pro individualitu (dizajn), ale do větších akcích bych se já osobně nepouštěl aby to nedopadlo jako s těma fichtlama :).

Hodinky prostě vodnýst do nějakýho servisu a nechat vysušit. Mě tohle kdysi dělaly nějaký hodinky, tušim že asi automaty Monstra. Hodinář mi říkal, hele to tady musíš nechat nějakej den. Já je vysušim, ale to trvá dýl. Nevim ten postup, asi vysuší fénem nebo něčím, ale nechá to dojít do normální pokojový teploty a nějakej den je tam takhle nechá, jakože na počkání ti to asi neudělaj, nebo mě to teda nedělal. 

batoo, na fotce vypadaj, že ti sou tyhle géčka trošku větší. Rangemany sou supr hodinky, ale taky maj svý mouchy a velikost je jedna z nich. Já sám je nosim jenom na sport, i když teda nemám malou ruku, tak u mě jsou na hranici komfortní nositelnosti, jako daj se ještě a taky sem je nosil, ale pak sem objevil Géčka 5610 s gumotahem a nevíš, že máš na ruce hodinky, což u Renčů víš :). Kdyby ty Renče trochu snížily, neměly by konkurenci, ale kdo s tim nemá problém bude s Renčema spokojenej ;)

Ono..mi povedal priamo,ze tieto Range sa nedaju uplne len tak rozobrat aby sa dostal az po sklo..vela malých snimacov atd...ze to uz chce poslať primo do Fastu. A teraz ked je sychravé pocasie,vlhkost proste je všade, preto odporucil fen..ale nie na horuco,ale tak jemne...mne to zatial pomohlo..ale bordel neskutocny pod tym plechom...jak sa to tam asi dostava?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tim fénem bych to neviděl jako dlouhodbější řešení, a divil bych se kdyby se ti to tam neukázalo znova. Takže já bych je do toho Fastu klidně poslal nebo přes toho hodináře, protože by mě to vnitřně sralo, aby to dali pořádně do cajku. Klidně bych se nebál jim napsat mejla, že mám takovejhle problém co s tim. Poslední dobou co jsem řešil po mejlu, tak byl vždycky každej ochotnej cokoliv vyřešit/poradit.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, junix napsal:

Ono..mi povedal priamo,ze tieto Range sa nedaju uplne len tak rozobrat aby sa dostal az po sklo..vela malých snimacov atd...ze to uz chce poslať primo do Fastu. A teraz ked je sychravé pocasie,vlhkost proste je všade, preto odporucil fen..ale nie na horuco,ale tak jemne...mne to zatial pomohlo..ale bordel neskutocny pod tym plechom...jak sa to tam asi dostava?

 

Bububu, vytahnout modul je hotova rozborka jaderne elektrarny.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...