Přejít na obsah

G-Shock RANGEMAN


Bushman

Doporučené příspěvky

před 10 hodinami, Strocek napsal:

S tim fénem bych to neviděl jako dlouhodbější řešení, a divil bych se kdyby se ti to tam neukázalo znova. Takže já bych je do toho Fastu klidně poslal nebo přes toho hodináře, protože by mě to vnitřně sralo, aby to dali pořádně do cajku. Klidně bych se nebál jim napsat mejla, že mám takovejhle problém co s tim. Poslední dobou co jsem řešil po mejlu, tak byl vždycky každej ochotnej cokoliv vyřešit/poradit.  

Uvidime, ale pokial sa tie hodinky neplnia nejakym internym plynom, alebo neposkladaju vo vakuu, tak je to to iste co spravim aj ja doma s fenom. Ved, ina moznost predsa nie je.Ja netvrdim, moze sa to zopakovat, ale to sa moze aj ked to dam do servisu. Jedine potom, este mozem dat vymenit tesnenia...ale u hodiniek, co maju 3 roky, a malokedy som ich daval z ruky dole....sa tam vlhkost mohla dostat, ci uz z vane, sprchy sauny..

K tomu rozobratiu, jasne ze to nie je jadrova fyzika, ale v obchode kde ti max vymenia bat a skratia remienok to asi nespravia, resp nechce sa im...preto radsej som bol na servis odkazany, alebo potom doma. Volil som druhu moznost, aspon viem, co som som spravil.

Upraveno uživatelem junix
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Třeba to pude tim fénem. Ty hodinky stojej nový osmičku a starší čtyřku nemá cenu řešit provizorní opravy. Já bych chtěl mít klid, tak bych to dal do servisu kde to dělaj. Kdybych si to rozebíral já, tak bych taky mohl řešit, že sem něco poškrábal, urval, strhnul, ztratil.. atd. :) To těsnění bych dával dycky nový, jednak to nebude zas taková pálka a protože to starý už tam bylo nějakou dobu, tak může (spíš bude) nějak zdeformovaný, tak aby těsnilo tak jak má. Ale já hodinky neopravju, takže nevim, ale budu ti držet palce ;).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po 3 týdnech...

A jaka verze?

To vis ono kdyz Rangemany koupis novy za 7000,- tak se lidem asi moc nechce dat jen o trochu min. 

Ja na ne nedam dopustit mam ctvery vcetne novych GPR a jsou to nejlepsi hodinky.

Delam s nima uplne vsechno a na nic si nestezuji, strelba, svarovani, plavani apod. za me nejlepsi a nejuniverzalnejsi pocin.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zrovna je mam na ruce :)

 

Bohuzel zrovna tyhle maji nejhorsi citelnost coz nekomu muze vadit.

Myslim ze kdyz budes prodavat za 4000,- tak hned budou pryc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
před 16 minutami, Milan napsal:

Mam otazku.

Ked a na rangemany pozeram priamo, tak su cisielka menej kontrastne ako pri pohlade trosku z boku.

Je to aj u Vas tak a ci to je normalne ?

Dakujem   Milan

... tady se mi to ještě nestalo, ale podobně se chová display když je slabá baterie ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny a doufám, že neřeším již řešené ...

Zastesklo se mi znovu po kocourech a narazil jsem na varianty Rangemanů "Love The Sea & The Earth" Jedná se pouze o barevné varianty (limitky) nebo se nějak liší i funkcemi??? Díky za odpovědi ... 

Každopádně jim chybí kocour 😪

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...