Přejít na obsah

G-Shock RANGEMAN


Bushman

Doporučené příspěvky

  • Po letech...

Já už bych je měl na ruce - na Helveti je mám už druhej den v košíku. Jen váhám, jestli si mám koupit hodinky, na který dokonale vidím jen s brejlema. Nosím brejle na čtení a odečet času na digitálkách je přece jen už trochu problém. Venku, když je dost světla, tak jo, to ještě jde. Ale za horších podmínek bída. Chybí mi prostě takový to mrknu a vidim. Proto jsem hodně, ale hodně pokukoval po mudmasterech, jenže dát dvacet litrů za plastový casio, to se mi fakt moc nechce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Renče sou super, občas je provětrám, ale měli by udělat něco s tou velikostí. Sou prostě velký na každodenní nošení a to mám docela velkou ruku. Kdyby je trochu zplacatili a změkčili řemínek, tak by to byly nejlepší digi géčka. Tahám pořád 5610 a sem max spokojenej, ale některý funkce tam prostě chybí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, Bushman napsal:

Já už bych je měl na ruce - na Helveti je mám už druhej den v košíku. Jen váhám, jestli si mám koupit hodinky, na který dokonale vidím jen s brejlema. Nosím brejle na čtení a odečet času na digitálkách je přece jen už trochu problém. Venku, když je dost světla, tak jo, to ještě jde. Ale za horších podmínek bída. Chybí mi prostě takový to mrknu a vidim. Proto jsem hodně, ale hodně pokukoval po mudmasterech, jenže dát dvacet litrů za plastový casio, to se mi fakt moc nechce.

Strašně dlouho uvažuju o těchhle Luminoxech, právě kvůli parádní čitelnosti. Trochu mě serou ty zastříhlý ručičky, ale jinak mě děsně berou. Maj taky na Helveti.cz 37820.webp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak von ten solár nebude taky věčnej. A tady jestli baterku vyměníš za 2 roky? To by mi nevadilo.

Kukal jsem na ty Luminoxy, maj parádní barevný gumový řemínky s překlápěčkou. To mě taky na nich láká :)

https://www.helveti.cz/reminek-luminox-fpx-2406-35q-k

106858.webp

Upraveno uživatelem Strocek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už bych je měl na ruce - na Helveti je mám už druhej den v košíku. Jen váhám, jestli si mám koupit hodinky, na který dokonale vidím jen s brejlema. Nosím brejle na čtení a odečet času na digitálkách je přece jen už trochu problém. Venku, když je dost světla, tak jo, to ještě jde. Ale za horších podmínek bída. Chybí mi prostě takový to mrknu a vidim. Proto jsem hodně, ale hodně pokukoval po mudmasterech, jenže dát dvacet litrů za plastový casio, to se mi fakt moc nechce.

Podľa mňa majú dosť dobre čitateľný display oproti trebárs DW5900. Vždy máš k dispozícii led a to tlačítko pekne na vrchu puzdra ma vždy pri Geckach bralo, takže v tomto prípade je radosť si s nim hrať.
Ja by som neváhal.


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
V 14. 3. 2023 v 11:06, Bushman napsal:

Nová varianta, docela uvažuju, že bych se k nim po létech zase vrátil.

casio-g-shock-rangeman-gw-9400y-1er_237237_319228.jpg

já nad tím uvažuju taky. A to sem je prodal protože mě strašně vadily na ruce. Nemohl sem normálně ohýbat ruku, neb jsou ty hodinky obrovský...

a pak že nevstoupíš dvakrát do stejné řeky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...