Jump to content

G-Shock RANGEMAN

Bushman
 Share

Recommended Posts

Ještě bych se zeptal na tu kalibraci dle GPS modulu...to probíhá automaticky? Vždy byl výškoměr spjat s barometrickým tlakem....a tedy co naměřil barometr, tomu výškoměr přiřadil nadmořskou výšku. Tady je to opravdu jinak?

Jasne, tak to pro zmeny vysky funguje porad. Ale jednou za cas se udaj o vysce kalibruje pomoci GPS. Ted z hlavy presne nevim ty podminky, ale v clanku je i odkaz na video, kde to borec testuje.

Jasne, tak to pro zmeny vysky funguje porad. Ale jednou za cas se udaj o vysce kalibruje pomoci GPS. Ted z hlavy presne nevim ty podminky, ale v clanku je i odkaz na video, kde to borec testuje.

Paráda, zkoušel jsem to a je to takt....konečně kocouři, co mají použitelnej výškoměr....Tím nechci říct, že u ostatních to není využitelné, sám mám GW5400 a PRW-2500, oboje mají triple senzor....ale bez kalibrace se nedá na výškoměr moc spolehnout....to v případě gps to sedí +-20m.

Děkuji kolegovi "jovani", který mne nasměroval na novou limitku "Kočichů": https://www.g-central.com/g-shock-rangeman-gw-9405kj-5jr-a-2nd-love-the-sea-and-the-earth-earthwatch-collab-for-2019/

post-39943-0-30724400-1573506877_thumb.jpg

Líbí se mi velice a ani cena není úplně přehnaná.  :clap:

jako musim říct, že barevně hodně povedená limitka, a to jsem ortodoxním zastáncem klasický černý. Trochu by mě dráždilo, že ta barevnost vychází z nějaký zvířecí prdele (patrno na obrázku) :) , ale i tak je to barevně pěkný  ;)  

post-26998-0-22250300-1573509359_thumb.jpg

Edited by Strocek

Mám je na ruce 4. den a jsou nositelný, jediný co trochu omezuje je jejich výška..

Nezkoušel je někdo porovnávat na ruce s Mudmastery GWG-1000 nebo GG-B100?

No co jsem koukal na parametry Mudmasterů GWG-1000, tak ty mají rozměry jen o 1,7mm v průměru menší a o 2mm jsou nižší....což není žádný velký rozdíl.

• 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ahoj vespolek a prosím o radu. Pri čištění ochranného pryskyricovem pouzdra u 9400 jsem ztratil ten malý obdelnickovy plíšek, který chrání triple sensor. Je to jen filtr na hrubé nečistoty, nebo má i jiné funkce? Případně nevíte, kde ho objednat? Díky!

Edited by wen

• 2 weeks later...
  • 5 weeks later...
  • 8 months later...