Přejít na obsah

Steinhart Ocean 1 Blue Premium


quest987

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 59
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Mě se to velmi líbí.

 

Jestli jim to vydělá prachy, aby za ně mohli produkovat modely jako jsou parádní Ocean two, tak proč ne.

 

...a hlavně vylepšit sponu na tahu.

 

Tak a co rikate kalibru Soprod A 10?
Nekdo tvrdi, ze pohoda, nekdo nic moc. Ja osobne nevim, jen ze to snad dela 1 soucast Festiny a davaji ho snad do nejakych Perrelet a Junghans.

 

Podle mýho průzkumu bylo WUS spíš toho názoru, že Soprod > ETA. Především je ale strojek v těhle Premium modelech docela hezky zdobenej, takže směle do nich.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chapu, ze se nekomu libi pruhled dynkem, ja osobne bych dal plnemu dynku s peknou orig. rytinou. Tak ohledne kalibru to je dobra zprava pro fandy Steinhartu.

Upraveno uživatelem tano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Plné dýnko s pěknou rytinou už mám na svých Hydro Conquestech. Ale něco s průhledem mi právě chybí.

Ja tomu rozumim :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Si nejsem jisty, ze tohle od Steinhartu chci... rekl bych, ze rozčeřené vody kolem submarinu meli už nechat bejt a pustit se do neceho noveho a sveho

moje řeč,pilotky uměj moc pěkný,Apollony,byt bych je nenosil,jsou zajímavý,Triton jakbysmet,to je cesta,kterou se ubírat.Tudy nee...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me se treba libi Ocean two, ano tudy ne.

Upraveno uživatelem tano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Modrou mám rád,mám ji na B herritage,ale tenhle odstín bych nechtěl,je takový jedovatě  chemický jako koncentrovaný čistící prostředek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Tak jsem neodolal pokušení a koupil jsem je. Nic naplat, ta modrá je fakt ulítlá. Ciferník je ještě celkem "konzervativní", ale luneta je vážně až kolotočářská :-) Myslím, že se mohou jen bezmezně líbít, což je můj případ, anebo naopak. Nic mezi tím.

Kvalita zpracování je podle mně solidní, prostě na úrovni klasických Steinhartů. Kyklopa bych mít nemusel, ale nevadí mi až tak, že bych ho musel sundávat.

Příjemným překvapením je silné lumi do modra, které subjektivně dosahuje 90% luminiscence Seika, což je velký posun. V minulosti jsem měl Ocean One žabáky a pepsi, ovšem v jejich případě byla svítivost na úrovni maximálně 50% tohoto.

Přesnost zatím nehodnotím, ovšem za uplynulých 24 hodin bez odchylky. Budu průběžně sledovat dál a dám vědět.

Přikládám jednu fotku z mobilu. Později se pokusím o další a dám je sem.

post-16652-0-35261700-1418382755_thumb.jpg

Upraveno uživatelem patprom
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Paráda a gratuluju. Mně se to líbí moc, což už jsem psal. Rád bych je viděl naživo. Ciferník by dle mého mohl být tmavší. Jeho odstín se v reálu zdá být poněkud teplejší než je prezentovaný na produktových fotografiích. Luneta celkem odpovídá tomu, co jsem čekal. 

 

Jak vtipně poznamenal jeden zdejší člen: Koupit Ocean 1, zmizet z tohoto fóra a být na věky šťastný  :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..no mam svoje Blue Premium sice tiez len tri dni ale s tou lunetou to vobec nie je take strasne...dokonca by som povedal ze hra svetla medzi lunetou(od fialova do svetlunko modrej) a sun-burst cifru je velmi zaujimava...tie hodinky su pod kazdym svetlom proste ine - raz su tie farby uplne rozdielna a raz uplne identicke, podla uhla dopadu svetla...mna zatial bavia velmi...za 3 dni odchylka +3s( celu noc su polozene na dynku)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...