Přejít na obsah

SEAMASTER 300 OMEGA MASTER CO-AXIAL


prischera

Doporučené příspěvky

Odpovida hrubost brusu na tahu brusu na hodinkach? Prijde me to z fotek volaake hrubsie. Uz se tesim, az si je budu moct vyzkouset nazivo. Po delsi dobe neco, co me trochu zaujalo, blahopreju.

Díky. Ten brus je myslím stejný, takový delší "šmouhy", jen na tom tahu jsou větší plochy, tak to víc vynikne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 126
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Návštěvník Ondra

Díky všem!

 

Bojím se to slovo vyslovit, musím šeptat definitivní

 

seamastery rebrushed2.jpg

 

Přesnost mě celkově u hodinek až tak moc nebere, ale po týdnu nošení jsou jedna vteřina plus.

Jestli si chces pojistit, aby byly definitivni, nech si z boku vygravirovat jmeno a mas to :) Ja to takhle udelal. Kdyz tak muzu doporucit firmu, kde ti to udelaji na pockani.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil

No tvl, Viktor si koupí po Submarinerech druhý nejikoničtější model hodinek v historii a já se o tom dozvím až po týdnu. Jsou nádherný, úžasný, dokonalý, boží a definitivní. Závidím a začínám šetřit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po měsíci...
  • po měsíci...
  • po 5 týdnech...

Jsou moc pěkné. Dnes jsem si je koupil. Jsou to moje první automaty. Původně jsem si šel koupit PO, ale byly na mojí ruku moc velký a 42mm zase vypadaly jak dámský. Pak mi na poslední chvíli ukázali tohle a já měl jasno. Pán mi tvrdil, že to je inhouse, ale dnes jsem někde četl, že nejsou inhouse. Raději po tom nebudu pátrat. Nevíte někdo, zdali se dají hodinky pojistit? Žiju v Bruselu a tady se na hodinky docela specializujou. Zeptají se kolik je hodin, vy se instinktivně podívat na hodinky a rázem jste bez nich.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...